Futro

Znaczenie snu futro

Znaczenie snu futro

Jeśli we śnie widzisz futro, jest to znak, że w najbliższym czasie może Cię spotkać jakieś bliżej nieokreślone nieszczęście.

Piękne futro to zapowiedź szczęśliwego małżeństwa, ale przepowiednia ta nie musi koniecznie dotyczyć Ciebie, może również kogoś z Twojego najbliższego otoczenia – rodziny lub przyjaciół.

Stare futro to zapowiedź niedostatku, a nawet ubóstwa, które wkrótce może stać się Twoim udziałem.

Jeśli śnisz, że ubierasz się w futro, jest to znak, iż na jawie odczuwasz niechęć do prowadzenia bujnego życia towarzyskiego i wolisz spędzać czas samotnie w domu, aniżeli udzielać się towarzysko, co na pewno nie jest dla Ciebie tak dobre jak Ci się wydaje.

Zdejmowanie futra z zabitego zwierzęcia to zapowiedź czekającego Cię dobrobytu, a zdejmowanie  z bębna– zapowiedź pomyślnych nowin.

Kupowanie futra zapowiada daleką podróż do egzotycznego kraju, w którą najprawdopodobniej niebawem się wybierzesz.

Sprzedawanie futra może zapowiadać problemy natury finansowej, zaś jeśli otrzymujesz je w prezencie, może to oznaczać, że zawrzesz małżeństwo dla pieniędzy.

Noszenie futra to znak, że będziesz żył w luksusie, ale na koszt jakiejś innej osoby, zaś sztuczne futro to sygnał, iż na jawie starasz się uchodzić za kogoś, kim kompletnie nie jesteś.

Jeśli śni Ci się kobieta w futrze, jest to znak, że niebawem uda Ci się uzyskać pomoc kogoś z zewnątrz w jakimś wielkim kłopocie.

Jeżeli widzisz kogoś otulonego futrem, jest to znak, że będziesz mieć bogatego przyjaciela albo sponsora.

Gdy we śnie widzisz farmę zwierząt futerkowych, jest to zapowiedź wielkiego bogactwa, jakie kiedyś może stać się Twoim udziałem.

Posiadanie farmy zwierząt futerkowych również wróży wielkie bogactwo, ale najprawdopodobniej szybko je stracisz z jakiegoś bliżej nieokreślonego powodu.

Oceń sennik

Znaczenie snu Futro

Opisz swój sen związany z symbolem Futro

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen