Grzmot

Znaczenie snu grzmot

Znaczenie snu grzmot

Gdy śni Ci się, że słyszysz grzmot, jest to znak, iż w najbliższym czasie nie zabraknie Ci powodów do zmartwienia, głównie jeśli chodzi o angażowanie się w kłótnie, zwłaszcza z najbliższymi, co skutecznie popsuje Ci samopoczucie.

Przerażający Cię grzmot oznacza, iż w Twoim miejscu miało lub wkrótce będzie miało miejsce jakieś niedobre wydarzenie, które wpłynie na Ciebie bardzo frustrująco.

Jeśli we śnie słyszysz grzmoty dobiegające z bliska, oznacza to, iż masz obok siebie przyjaciół, na których możesz liczyć w każdej sytuacji i na pewno pomogą Ci jeśli będziesz miał jakieś problemy.

Oddalone grzmoty to pozytywny znak, zapowiadający, że uda Ci się doprowadzić swoje zamierzenia do szczęśliwego finału.

Jeśli śni Ci się, że słyszysz grzmot w teatrze, jest to znak, iż niepotrzebnie się czymś zamartwiasz, gdyż tak naprawdę nie powinno to mieć dla Ciebie żadnego znaczenia.

Grzmot z błyskawicą oznacza, iż wkrótce odbędziesz jakieś przyjemne spotkanie, które na długo wprawi Cię w dobry nastrój.

Burza na bardzo ciemnym niebie może zapowiadać niepokoje, także w skali całego kraju.

3/5 - (1)

Znaczenie snu Grzmot

Opisz swój sen związany z symbolem Grzmot i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen