Instrumenty

Znaczenie snu instrumenty

Znaczenie snu instrumenty

Jeżeli śni Ci się, że widzisz instrumenty, jest to znak, iż już nadchodzi kres Twoich problemów, z jakimi obecne się zmagasz i niebawem będziesz mógł odetchnąć z ulgą i znaleźć spokój oraz równowagę.

Instrumenty dęte oznaczają, iż nie zaspokajasz swych wielkich potrzeb seksualnych i wpływa to frustrująco na Twoje samopoczucie, choć może nie do końca uświadamiasz sobie, iż właśnie to jest przyczyną Twego złego nastroju.

Instrumenty strunowe wskazują na to, iż pragniesz urozmaicenia w życiu erotycznym i być może chodzi Ci po głowie jakiś romans.

Jeśli śni Ci się, że grasz na jakimś instrumencie, jest to znak, iż wkrótce w Twoim życiu zajdą jakieś zmiany, które będą miały pozytywny wpływ na Twoje samopoczucie.

Jeśli grasz na kilku instrumentach, oznacza to, że uda Ci się uporać się z nadmiarem obowiązków, z jakimi obecnie masz do czynienia, mimo iż może to początkowo nie być dla Ciebie łatwe.

Gdy śni Ci się, że widzisz, jak ktoś gra na instrumencie, oznacza to, iż wkrótce w Twoim życiu zagoszczą spokój i harmonia i będzie to miało wręcz zbawienny wpływ na Twoje samopoczucie.

Zepsute instrumenty pojawiające się w Twoim śnie oznaczają, iż ktoś jakimś swym działaniem zepsuje Twój dobry nastrój.

Jeśli we śnie stroisz instrument, jest to znak, iż czeka Cię jakieś spotkanie rodzinne.

Instrumenty lekarskie sygnalizują, iż bagatelizujesz dolegliwości, jakie odczuwasz, mimo iż najprawdopodobniej oznaczają one, iż dolega Ci coś poważniejszego i przez to napytasz sobie wielkiej biedy i na długi czas zostaniesz wykluczony z aktywnego działania.

Oceń sennik

Znaczenie snu Instrumenty

Opisz swój sen związany z symbolem Instrumenty i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen