Jama

Znaczenie snu jama

Znaczenie snu jama

Gdy śni Ci się, że kopiesz jamę, jest to znak, iż w Twym najbliższym otoczeniu wkrótce będzie miał miejsce śmiertelny wypadek.

Jeśli we śnie przebywasz w jamie, oznacza to, iż czekają Cię wielkie zmiany, które niebawem będą mieć miejsce w Twoim życiu.

Gdy śni Ci się, że mieszkasz w jamie w ziemi, jest to zwiastun szczęścia, na jakie możesz napotkać podczas podróży, w którą się wybierzesz.

Śmierć w jamie to zapowiedź, iż przez najbliższy czas będziesz czuł się przygnębiony.

Jeśli wydostajesz się z ciemnej jamy na światło dzienne, oznacza to, iż po chudych latach przyjdzie dla Ciebie czas prosperity albo przynajmniej Twoja sytuacja materialna poprawi się na tyle, ze nie będziesz już musiał stale martwić się o pieniądze.

Gdy we śnie widzisz jamę albo do niej wpadasz, oznacza to, iż istnieje niebezpieczeństwo, że wpadniesz w pułapkę, którą zastawią na Ciebie osoby, które teraz udają Twoich przyjaciół, a tak naprawdę stale knują za Twoimi plecami i chcą Ci zaszkodzić.

Oceń sennik

Znaczenie snu Jama

Opisz swój sen związany z symbolem Jama

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemCzy można spać w soczewkach?
Około jedna trzecia wszystkich osób noszących soczewki kontaktowe zasypia bez ich ściągania. Najczęściej budzą się potem z piekącymi oczami. Przyczyną jest zwykle wysuszenie oka, które można załagodzić nawilżającymi kroplami. Niestety, czasami konsekwencje zasypiania w soczewkach mo


Archetypy w snach
Archetypy pojawiające się w naszych snach są bardzo dobitnym przykładem tego, że rzeczywiście istnieje zbiorowa nieświadomość, zakorzeniona w umyśle, a raczej jego niewiadomej części, każdego człowieka. Wszyscy mamy wspólną część umysłu i archetypy w snach są tego wyrazem, gdyż

Ćwiczenia na dobry sen
Regularne ćwiczenia dają wiele korzyści zdrowotnych. Mogą zniwelować stres, poprawić funkcjonowanie w ciągu dnia, a nawet poprawić jakość snu. Nie ma jednego doskonałego ćwiczenia, które poprawiłoby Twój sen – każdy rodzaj ruchu jest lepszy niż żaden – ale naukowo udowo