Kabriolet

Znaczenie snu kabiolet

Znaczenie snu kabiolet

Gdy śni Ci się, że wsiadasz do kabrioletu, zapowiada to dla Ciebie radość i szczęście, których możesz spodziewać się w swoim życiu już niebawem.

Jazda kabrioletem oznacza, iż jesteś na dobrej drodze do sukcesu i jeśli tylko na jakimś etapie nie zdecydujesz się z niej zboczyć, zawiedzie Cię ona prosto na szczyt, o którym marzysz.

Jeśli śnisz, że kierujesz kabrioletem, jest to znak, że uda Ci się osiągnąć swe cele z takimi trudnościami lub bez nich, jak przebiegła w Twoim śnie jazda.

Gdy we śnie podziwiasz kabriolet, jest to sygnał, iż marzenia, jakie żywisz na jawie, zwłaszcza te dotyczące wielkiego bogactwa, są na razie poza Twoim zasięgiem, choć być może kiedyś się to zmieni i dostaniesz to, czego teraz pragniesz.

Jeśli śnisz, że w jakiś sposób krytykujesz kabriolet, jest to znak, iż nie wierzysz w to, że możesz być całkiem szczęśliwy i nawet jeśli przez jakiś czas tak się czujesz, to od razu oczekujesz, że to szybko minie.

Kupno kabrioletu to znak szansy, jaką los stawia przed Tobą, a jeśli z niej umiejętnie skorzystasz, uda Ci się zrealizować jakieś swoje ważne marzenie.

Sprzedaż kabrioletu sygnalizuje, iż na jawie, być może tylko podświadomie, obawiasz się, że ktoś z Twego najbliższego otoczenia może szykować na Ciebie jakiś podstęp bądź w inny sposób chcieć Cię oszukać.

Jeśli we śnie ktoś kradnie Ci kabriolet, oznacza to, że na jawie ktoś chce zaszkodzić Twojemu szczęściu i musisz mieć się na baczności, by do tego nie dopuścić.

Wypadek w kabriolecie to znak, iż podążasz nieodpowiednią dla siebie ścieżką i jeśli z niej nie zrezygnujesz, prędzej czy później sprowadzisz na swoją głowę kłopoty, które mogą być poważne.

Jeśli we śnie zostałeś potrącony przez kabriolet, oznacza to, że ktoś mocno namiesza w Twoim życiu, celowo bądź całkiem przez przypadek i przez działania tej osoby będziesz mieć wielkie kłopoty, ale nie wiadomo, której dziedziny Twojego życia może dotyczyć owa przepowiednia.

Oceń sennik

Znaczenie snu Kabriolet

Opisz swój sen związany z symbolem Kabriolet

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemDlaczego nie mogę spać, gdy jest pełnia księżyca?
Czy czujesz, że kiedy księżyc świeci najjaśniej, masz problem ze snem? Jeśli tak, nie jesteś sam. Pomimo bardzo ograniczonych dowodów naukowych miliony ludzi wierzą, że księżyc ma nad nimi niesamowitą władzę. Wpływ pełni księżyca na sen Pełnia księżyca jest czasami obwiniana za


Znaczenie liczb w snach
Często śnimy o liczbach. Od wieków uważa się, że liczby mają duże znaczenie w naszym życiu i są „odrębnym” językiem. Matematyka to nie tyle nauka co język, który ma być używany w zrozumieniu nauki. Co to znaczy śnić o liczbach? Kiedy widzimy liczby w naszych snach, istnieje wie

Zygmunt Freud – najważniejsza postać psychoanalizy
Mimo iż Zygmunt Freud żył dawno temu – w latach 1856-1939, dzisiaj słyszał o nim niemal każdy. Jest to zdecydowanie „ojciec psychoanalizy”, człowiek, który zupełnie zrewolucjonizował sposób interpretacji snów przez ludzi. Obecnie jednak, tak samo zresztą jak dość cz