Kaftan bezpieczeństwa

Znaczenie snu kaftan bezpieczeństwa

Znaczenie snu kaftan bezpieczeństwa

Ogólnie symbol ten może stanowić dla Ciebie ostrzeżenie dotyczące tego, iż Twoi wrogowie stale są czujni i tylko czekają, kiedy powinie Ci się noga, by wykorzystać ten moment i zepchnąć Cię na samo dno.

Jeśli we śnie widzisz kaftan bezpieczeństwa, jest to znak, iż na jawie grozi Ci jakieś bliżej niezidentyfikowane niebezpieczeństwo.

Zakładanie kaftana bezpieczeństwa oznacza, iż sam na własne życzenie ściągasz na swoją głowę jakieś kłopoty.

Gdy we śnie widzisz kogoś w kaftanie bezpieczeństwa, jest to dla Ciebie pozytywny znak, zapowiadający, że odniesiesz zwycięstwo nad swoim wrogiem.

Jeśli śni Ci się, że szyjesz kaftan bezpieczeństwa, oznacza to, iż pragniesz się na kimś za coś zemścić, jednak możesz odnieść skutek odwrotny do zamierzonego bądź sam sobie zaszkodzić.

Kradzież kaftanu bezpieczeństwa to sygnał, iż w rzeczywistym życiu chcesz komuś wyrządzić jakąś krzywdę, ale sen ten jest najlepszym dowodem na to, że jeszcze się wahasz, być może tylko na poziomie podświadomości, gdyż tego typu zachowania nie są w Twoim stylu.

Gdy we śnie wyswabadzasz się z kaftanu bezpieczeństwa, jest to zapowiedź tego, iż uda Ci się uniknąć jakiegoś grożącego Ci niebezpieczeństwa.

Oceń sennik

Znaczenie snu Kaftan bezpieczeństwa

Opisz swój sen związany z symbolem Kaftan bezpieczeństwa

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemJak wyglądają sny osób niewidomych?
Wiele osób zastanawia się, jak też mogą wyglądać sny osób niewidomych. Co się w nich znajduje skoro dany człowiek nigdy nie widział otaczających go krajobrazów, ludzi czy przedmiotów? To rzeczywiście ciekawa kwestia i odpowiedź na te pytania również jest intrygująca. Dzisiaj wiemy


Sen – jak działa mózg?
Funkcja snu od tysięcy lat fascynuje naukowców, a współczesne badania dostarczają nowych wskazówek na temat tego, jak wpływa on zarówno na umysł, jak i na ciało. Sen służy do regeneracji komórek organizmu, wspierania uczenia się i pamięci. Odgrywa istotną rolę w regulacji nastroju,

Kamienie szlachetne w snach
Jeśli w naszych snach pojawiają się kamienie szlachetne, to wskazują one na duchową prawdę, jakiej mamy szansę doświadczyć, a także boską mądrość i oświecenie. Jeżeli we śnie poszukujemy kamieni szlachetnych, może to oznaczać, że właśnie odbywamy duchową podróż, która ma na