Kaktus

Znaczenie snu kaktus

Znaczenie snu kaktus

Jeżeli śni Ci się, że podlewasz kaktusa, jest to znak, iż jesteś miły i życzliwie nastawiony do osób, które tylko udają, że są takie same wobec Ciebie.

Gdy śni Ci się mały kaktus na parapecie, jest to znak od Twojej podświadomości, iż jesteś nadmiernie małostkowy.

Wielki kaktus rosnący w ogrodzie zapowiada, że staniesz się obiektem plotek i złośliwych wypowiedzi.

Jeśli we śnie pokłułeś się kaktusem, oznacza to, iż w jakiejś sprawie musisz zmienić swoje postępowanie i podświadomie doskonale zdajesz sobie z tego sprawę.

Kupno kaktusa zapowiada, że jeśli nie przemyślisz dokładnie decyzji, jakie musisz teraz podjąć, sprowadzisz na swoją głowę wielkie kłopoty, a może nawet jakieś nieszczęście.

Gdy śni Ci się, że dostałeś od kogoś kaktusa, oznacza to, że znajomość, jaką niedawno nawiązałeś albo dopiero nawiążesz, nie wyjdzie Ci na dobre, a nawet może stać się dla Ciebie przyczyną jakiegoś nieszczęścia.

Jedzenie kaktusów to znak, iż na jawie podejmujesz jakieś działania, które są z góry skazane na porażkę, ale mimo to w głębi serca o tym wiesz, lecz nie chcesz się do tego przyznać sam przed sobą, a tym bardziej – zaprzestać swoich wysiłków.

Gdy we śnie widzisz kwitnącego kaktusa, oznacza to, że trudno będzie Ci doprowadzić do końca jakieś ważne dla Ciebie sprawy.

Ujrzenie usychającego kaktusa to sygnał, iż ludzie w końcu przestaną plotkować na Twój temat i Cię pomawiać.

Oceń sennik

Znaczenie snu Kaktus

Opisz swój sen związany z symbolem Kaktus

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemDlaczego nie można spać nogami do drzwi
Pewno nie raz słyszeliście, że lepiej nie spać nogami do drzwi. Dlaczego? Takie przekonanie pochodzi z przesądów i dawnych wierzeń. Podobno za stopy złe duchy mogły wyciągnąć ciało z łóżka i porwać do piekła, więc nie warto było ryzykować. Przez drzwi łatwo było wejść siłom


Dlaczego pamiętam sny?
Dlaczego niektórzy ludzie zawsze pamiętają swoje sny, a inni je zapominają? Odkąd uświadomiłem sobie, czym są sny, jestem w stanie pamiętać moje sny każdego dnia, prawie bez wyjątku. Podczas gdy niektóre sny znikają już po jednym dniu, to przypominam sobie wiele z nich po miesiącach

Jak udawać sen?
Czasami udajemy, że śpimy. Nie zawsze to nam wychodzi, ale okazuje się, że jest możliwe udawanie snu tak, by inni nie rozpoznali, że tak naprawdę nie śpimy. Sposoby na udawanie snu Czasami chcemy po prostu poleżeć, czasami nie mamy ochoty na rozmowę, wówczas udajemy sen. Jak robić to sk