Kamasze

Znaczenie snu kamasze

Znaczenie snu kamasze

Ogólnie symbol ten może oznaczać, że na jawie pragniesz zapewnić swym bliskim bezpieczeństwo i poczucie stabilizacji.

Gdy we śnie nosisz kamasze, jest to znak, iż niebawem Twoje sprawy zaczną się układać tak, jak sobie tego życzyłeś i sprawi to, że optymistyczniej spojrzysz w przyszłość.

Kupowanie kamaszy oznacza, iż czujesz, że zagraża Ci jakieś niebezpieczeństwo z zewnątrz, ale nie ma pewności co do tego, że Twoje obawy są uzasadnione i sam musisz spróbować odpowiedzieć sobie na to pytanie.

Otrzymanie kamaszy oznacza, iż całkiem niespodziewanie ktoś udzieli Ci swego wsparcia w jakiejś sprawie.

Sprzedawanie kamaszy to sygnał, iż na jawie mieszasz się w cudze sprawy i podświadomie zdajesz sobie sprawę z tego, że nie powinieneś tego robić.

Jeśli we śnie dajesz komuś kamasze, oznacza to, że na jawie ktoś pilnie wymaga Twojego wsparcia i powinieneś mu go udzielić.

Zniszczenie kamaszy zapowiada problemy i nieporozumienia w rodzinie.

Kradzież kamaszy to sygnał od Twojej podświadomości, byś przestał walczyć o swoje cele kosztem swego zdrowia, gdyż może się to dla Ciebie źle skończyć.

Oceń sennik

Znaczenie snu Kamasze

Opisz swój sen związany z symbolem Kamasze

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemInterpretowanie koszmarów sennych – jak to robić?
Interpretowanie koszmarów sennych niejednokrotnie może być trudniejszą sztuką aniżeli analizowanie snów innego rodzaju. Przede wszystkim musimy pamiętać o tym, żeby nie interpretować ich dosłownie, ponieważ w przeważającej części przypadków są one jedynie metaforą – naszych lę


Sny o liczbach
Niełatwo jest interpretować liczby pojawiające się w naszych snach, gdyż ich metaforyka jest dość zawiła i skomplikowana, znacznie bardziej niż w przypadku innych symboli. Często wydaje nam się, że liczby pojawiające się w naszych snach mają nas doprowadzić do wielkiej wygranej w jak

Fazy snu
Myśląc o zasypianiu, którego potrzebujesz, normalne jest skupienie się na liczbie godzin snu. Chociaż czas snu jest niewątpliwie ważny, nie jest to jedyna część równania. Ważne jest również, aby pomyśleć o jakości snu i o tym, czy czas spędzony na spaniu jest rzeczywiście regeneru