Kamera

Znaczenie snu kamera

Znaczenie snu kamera

Jeżeli we śnie patrzysz w kamerę, jest to znak, iż niebawem padniesz ofiarą jakiegoś oszustwa.

Jeśli śni Ci się, że kamerujesz, jest to znak, iż na jawie masz zamiar zrobić coś, by poprawić swoją sytuację, jednak odbyłoby się to cudzym kosztem. Twoja podświadomość daje Ci poprzez ten sen znak, byś z tego zrezygnował, gdyż w ostatecznym rozrachunku na pewno nie wyjdzie Ci to na dobre, nawet jeśli chwilowo Twoja sytuacja rzeczywiście ulegnie poprawie.

Jeżeli śnisz, że kupujesz kamerę, oznacza to, że podejmujesz na jawie jakieś decyzje, które niekoniecznie są słuszne, więc musisz się nad nimi jeszcze raz dokładnie zastanowić.

Sprzedaż kamery to znak, iż wreszcie znajdziesz w sobie siłę i motywację do podjęcia zdecydowanych działań i będzie to dobra odmiana po Twoim ostatnim lenistwie.

Zepsuta kamera zapowiada, że uda Ci się doprowadzić do szczęśliwego końca jakieś ważne przedsięwzięcie.

Gdy we śnie naprawiasz kamerę, jest to znak, że jeśli na jawie nie wykażesz się większą rozwagą, ściągniesz na swoją głowę jakieś kłopoty.

Zniszczenie kamery zapowiada, że uda Ci się zapobiec czyjemuś nieszczęściu.

Jeśli we śnie oglądasz film nagrany kamerą, jest to znak, iż żyjesz przeszłością i niepotrzebnie roztrząsasz to, co było i nigdy już nie wróci. Zacznij lepiej żyć swoimi obecnymi sprawami, bo jeśli się na nich odpowiednio nie skupisz, niczego nie osiągniesz.

Oceń sennik

Znaczenie snu Kamera

Opisz swój sen związany z symbolem Kamera

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemDoskonały pomysł: prowadzenie dziennika snów
Wszyscy zainteresowani tematyką interpretowania swoich snów powinni zaczynać naukę tej niezwykłej sztuki od rozpoczęcia prowadzenia tzw. dziennika snów. Sny stanowią wielką skarbnicę wiedzy o nas samych, którą na co dzień skrywa nasza podświadomość, warto zatem pokusić się o prób


Dlaczego nie mogę spać, gdy jest pełnia księżyca?
Czy czujesz, że kiedy księżyc świeci najjaśniej, masz problem ze snem? Jeśli tak, nie jesteś sam. Pomimo bardzo ograniczonych dowodów naukowych miliony ludzi wierzą, że księżyc ma nad nimi niesamowitą władzę. Wpływ pełni księżyca na sen Pełnia księżyca jest czasami obwiniana za

Czy psy mają sny?
Prawdopodobnie widziałeś nieraz, jak Twój śpiący pies nagle wydaje szczeknięcie, albo jego nogi zaczynają drgać. Czy to oznacza, że on śni? Wielu naukowców twierdzi, że istnieją dowody na poparcie tezy, że psy doświadczają snów. Naukowcy za pomocą elektroencefalogramu (EEG) przetes