Kino

Znaczenie snu kino

Znaczenie snu kino

Gdy śni Ci się, że stoisz przed kinem, jest to znak, iż na jawie jakiś sekret nie daje Ci o sobie zapomnieć i ciągle Cię dręczy.

Jeśli we śnie siedzisz w sali kinowej, jest to sygnał, iż nie umiesz jednoznacznie zadecydować w jakiejś konkretnej sprawie, ale najprawdopodobniej wynika to wcale nie z Twojego niezdecydowania, a dlatego, że nie jesteś dobrze zorientowany w sytuacji, więc najpierw powinieneś poznać wszystkie fakty, łącznie ze szczegółami, a dopiero potem dokonać wyboru.

Jeżeli we śnie opuszczasz kino przed zakończeniem seansu, jest to zapowiedź, iż niebawem zostaniesz przez kogoś wprowadzony w błąd.

Gdy śni Ci się, że widzisz budynek kinowy, jest to zwiastun jakiegoś odkrycia, którego niebawem dokonasz i będzie to miało dla Ciebie wielkie znaczenie.

Jeśli we śnie oglądasz w kinie horror, może to sygnalizować, iż posiadasz jakiś uraz w psychice, który powstał na skutek szoku, jakiego doznałeś w okresie dzieciństwa, ale najprawdopodobniej na jawie nie masz tego świadomości i uraz ten tylko podświadomie daje o sobie znać.

Oglądanie w kinie filmu erotycznego to sygnał od Twojej podświadomości, iż jesteś człowiekiem zakłamanym – ogólnie bądź w jakiejś konkretnej sprawie objawia się Twoja hipokryzja.

Oceń sennik

2 komentarze

  1. Marcin
  2. Ewa Zeuschner

Znaczenie snu Kino

Opisz swój sen związany z symbolem Kino

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiem



Co sen mówi o człowieku
Sny są wciąż niezbadanym do końca zjawiskiem. mimo to, jest kilka cech snów, które świadczą o tym, że są odbiciem naszego życia na jawie, że są tym o czym myślimy, czym żyjemy, do czego dążymy. Niektórzy nie pamiętają swoich snów, inni przeżywają złe sny nawet przez kilka dni


Czy spanie z psem jest zdrowe?
Czy pozwalasz swojemu psu spać w Twoim łóżku? Badania wykazały, że nieco mniej niż połowa wszystkich właścicieli zwierząt domowych dzieli łóżko lub sypialnię ze swoim zwierzakiem (może nie każdy się przyznał!). Prawdopodobnie nie raz jako właściciel psa słyszałeś od innych do

Sen a odchudzanie
Jeśli próbujesz schudnąć, ilość snu może być tak samo ważna jak dieta i ćwiczenia. Niestety, wiele osób nie śpi wystarczająco długo. W rzeczywistości około 30% dorosłych śpi mniej niż sześć godzin przez większość nocy (według badania dorosłych Amerykanów). Co ciekawe, cora