sennik kino

Kino

Sen o kinie

Sen o kinie wiąże się zwykle z odkryciem jakiś tajemnic. Często jest bezpośrednio związany z wydarzeniami w życiu osobistym. Chodzenie do kina we śnie pokazuje aktualny etap Twojego życia.

Jeśli odczuwasz we śnie przyjemność z bycia w kinie, to także w życiu na jawie poczujesz satysfakcję z sukcesu.

Sennik Kino

Stare (opuszczone) kino

Jeśli śniłeś o starym kinie, prawdopodobnie czujesz żal z powodu straconych okazji.

Możliwe też, że będziesz żałować niektórych błędnych decyzji, które ostatnio podjąłeś. Jeśli kino jest zniszczone lub nie do poznania, ale masz je w pamięci z czasów świetności, uważaj na stare długi, bo możesz być zmuszony je szybko spłacić.

Kiedy śnisz o starym kinie to znak, że wkrótce poznasz nowych ludzi. Ten sen pokazuje również, że przyjaciel musi przeprowadzić z Tobą konstruktywną rozmowę.

Sen oznacza również, że żałujesz podjęcia złej decyzji, zdajesz sobie sprawę z tego, że zmarnowałeś okazję.

stare kino

Nowe kino

Sennik radzi: bądź dla siebie mniej surowy. Nie udawaj kogoś innego niż jesteś. Czas skupić się na najważniejszych rzeczach w Twoim życiu. Nie zapominaj o swoich potrzebach.

Iść do kina

Znaczenie snu o pójściu do kina ma kilka interpretacji. Jedna z nich sugeruje, że ktoś rozsiewa o Tobie plotki. Natomiast jeśli idziesz do kina sam to znaczy, że zostaniesz doceniony.

Chodzenie do kina z przyjaciółmi we śnie to znak rodzinnej jedności i przyjemności. Teraz nadszedł czas na poznanie nowych ludzi i nawiązanie relacji.

Sen o wizycie w kinie to także przesłanie zachęcające do przeglądu relacji z innymi. Uważaj na kogoś, kto wpędza Cię w kłopoty. Ten sen jest znakiem, że ukrywasz co czujesz. Chcesz na chwilę uciec od codziennych czynności.

Stać przed kinem

Jeśli we śnie stoisz przed kinem oznacza to, że otaczają Cię wielkie tajemnice w prawdziwym świecie. Upewnij się, że niektóre z nich zostaną wkrótce wyjaśnione w Twojej obecności.

Te sekrety mogą nie być bezpośrednio związane z Tobą i Twoim życiem, ale jesteś ich częścią. Ich wyjawienie prawdopodobnie będzie dla Ciebie ulgą.

Zatłoczone kino

Ten sen pokazuje, że musisz być twardszy. Nie pozwól innym ludziom ingerować w Twoje życie. Musisz być bardziej stanowczy i podejmować samodzielnie decyzje. Nie zwierzaj się osobom, do których nie masz zaufania.

znaczenie snu kino

Sala kinowa

Sen zapowiada wizytę znajomych lub wyjście z domu. Może odnowisz stare znajomości, a może wejdziesz w nowe środowisko, które będzie miało na Ciebie duży wpływ.

Bilety do kina

Sen sugeruje, że ktoś Cię pochwali, obrzuci komplementami. Twoja sytuacja zmieni się na lepsze. Może to być też znak, że za kimś tęsknisz lub potrzebujesz trochę rozrywki.

Być w kinie

Sen o byciu w kinie oznacza, że powinieneś dokonać w swoim życiu kilku radykalnych zmian.

W zależności od Twojej sytuacji powinieneś zdecydować, czy się przeprowadzić, zmienić pracę, znaleźć nowego partnera lub przeżyć nową przygodę życia.

Bycie w kinie może być interpretowane jako posiadanie wielu szans na zmianę swojego życia.

Oglądać film w kinie

Według Sennika ten sen jest zaproszeniem do głębokiego zastanowienia się nad jakimś problemem, który nurtuje Cię od jakiegoś czasu lub nad rzeczami, które chciałbyś zmienić w swoim życiu.

Sposób, w jaki zareagowałeś na film we śnie, odzwierciedla sposób, w jaki będziesz sobie radzić z problemem w prawdziwym świecie. Inne znaczenie snu sugeruje, że spotkasz nowego przyjaciela.

Jeśli Twoja uwaga jest zwrócona na gwiazdę filmową, to sen symbolizuje siłę i energię. Sennik radzi: bądź bardziej realistyczny, ale patrz na świat z optymizmem. Wciąż musisz się wiele nauczyć, ale masz umiejętności, aby odnieść sukces.

oglądać film w kinie

Płakać w kinie

Ten sen sugeruje, że w niedalekiej przyszłości możesz spotkać ukochaną osobę, której nie widziałeś od dawna. Kiedy to się stanie, zdasz sobie sprawę, że bardzo za nią tęskniłeś.

Będziesz miał okazję nadrobić zaległości. Sen może też oznaczać przyjaźń, która potrwa długo.

Śmiać się w kinie

Według Sennika sen oznacza, że zawstydzisz się przed dużą grupą ludzi. Powiesz coś niewłaściwego, a potem zdasz sobie sprawę, że nie powinieneś rozmawiać na tematy, o których niewiele wiesz.

Pomyśl zanim powiesz. A w najbliższych dniach lepiej jest mówić mniej niż za dużo.

Bać się w kinie

Sen może oznaczać, że osiągniesz swoje cele, przechodząc przez trudne chwile. Czasami sytuacja będzie wymagać sporego wysiłku i poświęcenia, ale dzięki wytrwałości osiągniesz to, do czego dążysz.

Spać w kinie

Śnienie o zaśnięciu w kinie ostrzega, żebyś przestał tracić okazje, które przechodzą Ci koło nosa, skup się, bo czasami są ledwo zauważalne.

Chciałbyś coś zmienić w swoim życiu, ale nie wiesz jak i kiedy to zrobić, a wystarczy się rozejrzeć dookoła.
Inne znaczenie snu jest takie, że po stresującym okresie wreszcie odpoczniesz. Sytuacja zmieni się i uspokoi.

Wyjść z kina

Sen o wyjściu z kina sugeruje powrót do surowej rzeczywistości. Znaczenie snu sugeruje, że rzeczy nie muszą być takie złe na jakie wyglądają.

Sen proponuje ucieczkę od fantazji, bo ona ściąga Cię ku złym rzeczom i błędnym pomysłom, odciągając od rzeczywistości.

Jeśli wychodzisz z kina podczas seansu oznacza to, że w życiu na jawie ktoś wprowadza Cię w błąd. Warto też zadbać o zdrowie.

Uciekać z kina

Sen o ucieczce z kina symbolizuje samotność. Doszedłeś do wniosku, że przyjaciele oddalili się od Ciebie bez powodu.

Wydaje Ci się, że planują wiele zajęć bez Ciebie. Boisz się, że zrobiłeś coś złego, bo nie wierzysz, że to wszystko jest tylko zbiegiem okoliczności. To błędne myślenie.

Jeśli chcesz się spotkać, po prostu zainicjuj spotkanie.

Budować kino

Jeśli miałeś sen o budowaniu kina, Twoja podświadomość ostrzega Cię, abyś wykorzystał pełen potencjał, który posiadasz. Stałeś się trochę leniwy i brakuje Ci energii.

Będziesz musiał spróbować znaleźć motywację, bo szkoda byłoby, gdybyś nie wykorzystał swojej wiedzy i umiejętności. Nie byłoby złym pomysłem poświęcić swój czas na jakieś hobby, ponieważ w ten sposób połączysz przyjemność z pracą.

Kiedy widzisz we śnie innych ludzi budujących kino oznacza to, że dokonasz czegoś o czym myślałeś od dawna. Możliwe, że w końcu będziesz miał wystarczająco dużo czasu i pieniędzy, aby podróżować do miejsc, które zachwycają Cię od wielu lat.

budować kino sennik

Burzyć (niszczyć) kino

Znacznie snu symbolizuje problemy w pracy. Może boisz się, że stracisz pracę. Nie byłoby złym pomysłem zacząć szukać nowego zajęcia. Nie rozpaczaj, bo będziesz miał wiele okazji na znalezienie dobrej posady.

Jeśli we śnie widzisz innych ludzi niszczących kino lub patrzących na zburzone kino, to sen oznacza, że ktoś będzie próbował Cię oszukać. Zachowaj ostrożność podczas podpisywania wszelkiego rodzaju umów.

Pożar w kinie

Sen o spaleniu kina oznacza, że boisz się, że ktoś odkryje Twoją mroczną tajemnicę z przeszłości. Zrobiłeś coś, czego się teraz wstydzisz, więc starasz się to ukryć przed wszystkimi.

Staje się to jednak dla Ciebie ogromnym obciążeniem, dlatego często nie jesteś w stanie poradzić sobie ze stresem z tym związanym. Najlepiej byłoby porozmawiać o tym z kimś, komu ufasz, a wtedy poczujesz się znacznie lepiej.

Jeśli w Twoim śnie ktoś inny podpala kino, będziesz musiał zadbać o swoje finanse. Masz dużo wydatków i często nie wiesz jak sobie z nimi poradzić. Spróbuj znaleźć inną pracę, aby osiągnąć to co zaplanowałeś.

Znaczenie snu: kino

 • Stare (opuszczone) kino – czujesz żal z powodu straconych okazji i błędnych decyzji
 • Nowe kino – bądź dla siebie mniej surowy, skup się na tym co najważniejsz
 • Iść do kina – chcesz uciec od codziennych czynności
 • Stać przed kinem – wyjaśnij sekrety, a poczujesz ulgę
 • Zatłoczone kino – nie pozwól innym ingerować w Twoje życie
 • Sala kinowa – odwiedzą Cię znajomi
 • Bilety do kina – Twoja sytuacja zmieni się na lepsze
 • Być w kinie – masz szanse na zmianę swojego życia
 • Oglądać film w kinie – zastanów się głębiej nad rzeczami, które chciałbyś zmienić
 • Płakać w kinie – spotkasz ukochaną osobę, której nie widziałeś od dawna
 • Śmiać się w kinie – lepiej jest powiedzieć mniej niż za dużo
 • Bać się w kinie – dzięki wytrwałości osiągniesz to do czego dążysz
 • Spać w kinie – Twoja sytuacja zmieni się i uspokoi
 • Wyjść z kina – nie uciekaj od rzeczywistości i prawdy
 • Uciekać z kina – czujesz się samotny – zainicjuj spotkanie
 • Budować kino – znajdź motywację i zacznij działać
 • Burzyć (niszczyć) kino – powinieneś zmienić pracę
 • Pożar w kinie – boisz się, że ktoś odkryje Twoją tajemnicę z przeszłości

Znaczenie snu kino
Znaczenie snu kino

Kino – sennik mistyczny

 • Gdy śni Ci się, że stoisz przed kinem, jest to znak, iż na jawie jakiś sekret nie daje Ci o sobie zapomnieć i ciągle Cię dręczy.
 • Jeśli we śnie siedzisz w sali kinowej, jest to sygnał, iż nie umiesz jednoznacznie zadecydować w jakiejś konkretnej sprawie, ale najprawdopodobniej wynika to wcale nie z Twojego niezdecydowania, a dlatego, że nie jesteś dobrze zorientowany w sytuacji, więc najpierw powinieneś poznać wszystkie fakty, łącznie ze szczegółami, a dopiero potem dokonać wyboru.
 • Jeżeli we śnie opuszczasz kino przed zakończeniem seansu, jest to zapowiedź, iż niebawem zostaniesz przez kogoś wprowadzony w błąd.
 • Gdy śni Ci się, że widzisz budynek kinowy, jest to zwiastun jakiegoś odkrycia, którego niebawem dokonasz i będzie to miało dla Ciebie wielkie znaczenie.
 • Jeśli we śnie oglądasz w kinie horror, może to sygnalizować, iż posiadasz jakiś uraz w psychice, który powstał na skutek szoku, jakiego doznałeś w okresie dzieciństwa, ale najprawdopodobniej na jawie nie masz tego świadomości i uraz ten tylko podświadomie daje o sobie znać.
 • Oglądanie w kinie filmu erotycznego to sygnał od Twojej podświadomości, iż jesteś człowiekiem zakłamanym – ogólnie bądź w jakiejś konkretnej sprawie objawia się Twoja hipokryzja.
Kino
Kino
5/5 - (1)

2 komentarze

 1. Ewa Zeuschner
 2. Marcin

Znaczenie snu Kino

Opisz swój sen związany z symbolem Kino i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen