sennik lis

Lis

Sen o lisie

Lisy w snach mogą być związane z instynktem, charakterem i osobowością, ale aby poznać znaczenie snu, należy zwrócić uwagę na jego szczegóły, ponieważ będą one kluczem do zrozumienia przesłania.

Zwróć uwagę na kolor lisa, wielkość zwierzęcia i to, co robi.

Sny o lisach zwykle wskazują, że ktoś Cię oszuka lub zrani. Dlatego te sny powinny być ostrzeżeniem dla Ciebie, abyś był bardziej ostrożny.

Sennik lis

Widzieć lisa

Jeśli we śnie widziałeś lisa, musisz być bardzo ostrożny w kontaktach z ludźmi, którzy na co dzień są blisko Ciebie, ponieważ niektórzy z nich mogą okazać się tymi, którzy mocno zamieszają w Twoim życiu.

Nie wszystko jest takie, jak Ci się wydaje. Lisy w snach są symbolem zdrady i intrygi, więc powinieneś być ostrożny, bo możliwe, że ktoś w Twoim otoczeniu jest Twoim wrogiem.

Jeśli miałeś sen, w którym widziałeś lisa, jest to znak Twojej mądrości i inteligencji. Łatwo jest Ci pokonać wszystkie problemy i przeszkody, które mogą pojawić się przed Tobą.

Sen może też oznaczać, że masz problemy w związku, ponieważ Twój partner może Cię zdradzać.

Jeśli lis przeszedł obok Ciebie, taki sen jest znakiem, że w Twoim życiu może wystąpić niebezpieczna sytuacja. Powinieneś bardziej dbać o siebie i uważać na to z kim się zadajesz.

widzieć lisa

Dużo lisów

Czujesz się oszukany przez kogoś z rodziny lub z pracy. Zdasz sobie sprawę z tego, że ktoś Tobą manipuluje, a więc musisz być bardzo czujny.

Lis w kurniku

Widok lisa w kurniku we śnie zwiastuje problemy finansowe. Mogą wystąpić oszustwa, niepowodzenia lub spory dotyczące sytuacji w pracy, musisz zachować spokój i nie tracić głowy, ani nie dać się sprowokować.

Lis w domu

Sen jest znakiem, że Twój partner nie jest dla Ciebie najlepszym wyborem. Jeśli planujesz z kimś związek, dobrze zastanów się, czy ta osoba rzeczywiście jest taka jak Ci się wydaje.

Oswojony lis

Jeśli widziałeś, że lis we śnie był bardzo przyjazny, to jest to znak, że będziesz miał romans. Będzie to tylko przygoda w Twoim życiu.

znaczenie snu lis

Spokojny lis

Jeśli widzisz w snach lisa spokojnego, przyjaznego oznacza to, że ludzie wokół Ciebie mają dobre intencje. Możesz liczyć na ich pomoc i wsparcie.

Bawić się z lisem

Jeśli bawiłeś się lisem we śnie, sen może oznaczać, że jesteś w niebezpieczeństwie. Nie ryzykuj niepotrzebnie, ale też sprawdź, czy jesteś ubezpieczony i zrezygnuj ze znajomości z ludźmi, których podejrzewasz o złe intencje.

Głaskać lisa

Sennik sugeruje, że jesteś otoczony przez fałszywych ludzi, którzy zawsze będą szukać sposobu, aby Cię skrzywdzić, zranić lub zdradzić.

Siła i dobre nastawienie jest kluczem do tego, aby iść naprzód i być w stanie poradzić sobie ze wszystkim w najlepszy możliwy sposób.

Biegnący lis (goniące się lisy)

Próbujesz uniknąć jakiejś sytuacji lub kogoś. Uciekasz przed czymś lub przed kimś. Sen może też być oznaką problemów.

Możesz się zdenerwować na kogoś. Ta osoba może sprawić Ci wiele kłopotów, dlatego lepiej trzymać się z dala od niej.

Uciekać przed lisem

Kiedy lis ściga Cię w snach oznacza to, że masz poczucie, że problemy i złe sytuacje prześladują Cię przez cały czas, więc nie udaje Ci się osiągnąć spokoju i stabilności w swoim życiu.

Powinieneś skupić się teraz tylko na rozwiązywaniu negatywnych spraw, oddalaniu się od toksycznych ludzi.

Ścigać lisa

Sen o ściganiu lisa to znak, że odmawiasz zaakceptowania czegoś. Sen może też oznaczać, że ktoś Cię okłamuje od dawna, ale tego nie widzisz. To ostrzeżenie, abyś był bardziej ostrożny i nie wierzył niektórym ludziom.

Polowanie na lisa

Sen oznacza, że będziesz zaangażowany w jakieś oszustwo lub że będziesz podejmował złe decyzje finansowe. Twoja sytuacja może być bardzo zła z powodu Twoich błędów. Dobrze przemyśl każdą decyzję.

polowanie na lisa sennik

Lis atakujący

Sennik przewiduje, że w Twojej pracy będą kłótnie i problemy, które mogą negatywnie wpłynąć na Twoją stabilność emocjonalną, więc musisz uważać na ludzi, z którymi mieszkasz.

Może to powodować poważne problemy i trudno będzie je rozwiązać. Musisz również bardzo uważać na przebiegłych i ludzi w swojej pracy, ponieważ chciwość sprawi, że będą robić rzeczy, które mogą mieć na Ciebie duży wpływ.

Ugryzienie lisa

Sen oznacza, że ktoś Cię zrani. Może to być cios od ukochanej osoby lub przyjaciela. Będzie to bolesne doświadczenie, ale nie zagłębiaj się w roztrząsanie tej sytuacji, wyciągnij wnioski na przyszłość.

Krzyk lisa

Sen może oznaczać, że powinieneś bardziej dbać o siebie i zwracać uwagę na ludzi, którzy Cię otaczają. Możliwe, że jeden z Twoich przyjaciół zdradzi Cię w momencie, gdy się tego nie spodziewasz. Inne znaczenie snu podawane przez Sennik jest rodzajem ostrzeżenia dla osób w związkach, zdrada może pojawić się znienacka.

Walczyć z lisem

Jeśli walczyłeś z lisem we śnie, jest to znak, że będziesz walczył z wrogiem w najbliższej przyszłości. Przygotuj się do tego starcia. Jeśli jesteś pewny swego, wygrasz.

Złapać lisa

Taki sen to wyraźny znak, że ktoś z Twoich przyjaciół, kolegów albo z rodziny Cię zdradzi. Z tego powodu będziesz bardzo rozczarowany tą osobą.

Ten sen wskazuje również, że ktoś może Cię wykorzystać i poprosić o pieniądze.

Zabić lisa

Sen, w którym zabijasz lisa jest znakiem, że pozbędziesz się całej negatywnej energii, zdecydujesz się wyeliminować wszystkie negatywne myśli i negatywnych ludzi ze swojego życia, co pomoże Ci żyć w spokoju i harmonii.

martwy lis

Martwy lis

Podejmiesz błędną decyzję i nie osiągniesz przez to celu.

Sen mówi o nadchodzących problemach gospodarczych, pracowniczych i finansowych w Twoim życiu. Jeśli planujesz rozpoczęcie jakiejś inwestycji, lepiej trochę poczekać, a tym samym uniknąć niepotrzebnej utraty pieniędzy.

Zwróć większą uwagę na wydatki i nie planuj teraz dużych zakupów.

Skóra lisa

Będziesz miał okazję poznać nowych ludzi i dobrze się z nimi bawić. Chętnie będziesz brać udział w spotkaniach, imprezach, co pozwoli Ci na zrelaksowanie się i wprowadzi do Twojego życia dużo radości.

Ogon lisa

Według Sennika taki sen jest znakiem, że stracisz dużo pieniędzy i będziesz miał problemy finansowe. Lepiej więc nie ryzykuj, nie rób inwestycji.

Jesteś w stanie dość szybko pokonać trudności, ale musisz planować wydatki.

Jeśli lis ma bardzo gruby ogon sen oznacza, że w Twoim otoczeniu jest osoba, która wnosi negatywną energię do Twojego życia, powinieneś się od niej zdystansować.

Jesteś lisem

Sen zapowiada, że zostaniesz zaproszony na imprezę i spędzisz ten czas bardzo wesoło. Inne znaczenie snu sugeruje, że poznasz kogoś, kto stanie się bardzo ważną osobą w Twoim życiu.

być lisem sennik

Lis i pies

Taki sen wróży szczęście i stabilność, ale sam musisz popracować nad uzyskaniem tego stanu. Znaczenie snu wskazuje, że będziesz miał problemy z rodziną, przyjaciółmi lub współpracownikami, ale będziesz osobą zdolną do ich rozwiązania.

Potrzeba Ci będzie trochę cierpliwości, spokoju i dobrego przemyślenia strategii działania.

Kolory lisów

Rudy lis

Sennik tłumaczy sen o rudym lisie jako znak, że Twój przyjaciel Cię zdradzi. Ta osoba może być Twoim wrogiem w prawdziwym życiu.

Czarny lis

Sennik proponuje Ci zachowanie spokoju i cierpliwości, przeczekanie gorszych chwil. Sen o czarnym lisie zapowiada problemy finansowe.

Możesz mieć problemy z pracą lub ktoś Cię oszuka, naciągnie, albo sam wydasz niepotrzebnie większe kwoty. Lepiej więc uważać w najbliższych dniach na wydatki.

Znaczenie snu: lis

 • Widzieć lisa – bądź ostrożny w kontaktach z ludźmi, nie wszystko jest takie, jak Ci się wydaje
 • Dużo lisów – ktoś Tobą manipuluje albo Cię oszukuje
 • Lis w kurniku – nadchodzą problemy finansowe, zachowaj spokój i nie trać głowy
 • Lis w domu – przyjrzyj się uważnie swemu partnerowi
 • Oswojony lis – będziesz mieć romans
 • Spokojny lis – możesz liczyć na pomoc i wsparcie innych
 • Bawić się z lisem – nie ryzykuj, zdystansuj się od nieżyczliwych Ci ludzi
 • Głaskać lisa – jesteś otoczony przez fałszywych ludzi
 • Biegnący lis (goniące się lisy) – uciekasz przed czymś lub przed kimś
 • Uciekać przed lisem – skup się na rozwiązywaniu negatywnych spraw, oddal się od toksycznych ludzi
 • Ścigać lisa – ktoś okłamuje Cię od dawna
 • Polowanie na lisa – dobrze przemyśl każdą decyzję
 • Lis atakujący – w pracy pojawią się kłótnie i problemy
 • Ugryzienie lisa – ktoś bliski Twemu sercu zrani Cię
 • Krzyk lisa – zadbaj o siebie i zwróć uwagę na ludzi, którzy Cię otaczają
 • Walczyć z lisem – będziesz walczył ze swoim wrogiem
 • Złapać lisa – ktoś może Cię wykorzystać lub zdradzić
 • Zabić lisa – pozbędziesz się całej negatywnej energii i negatywnych ludzi ze swojego życia
 • Martwy lis – zwróć większą uwagę na wydatki
 • Skóra lisa – poznasz nowych ludzi i będziesz się dobrze bawić
 • Ogon lisa – nie rób inwestycji, planuj wydatki
 • Jesteś lisem – poznasz kogoś, kto stanie się bardzo ważną osobą w Twoim życiu
 • Lis i pies – sam rozwiążesz swoje problemy
 • Rudy lis – przyjaciel Cię zdradzi
 • Czarny lis – uważaj na wydatki

Lis – sennik mistyczny

Ogólnie symbol ten może wskazywać, że na jawie pragniesz zdobyć coś, co nie będzie miało dla Ciebie dobrych skutków, więc raczej powinieneś wystrzec się tej pokusie.

Znaczenie snu lis
Znaczenie snu lis

Jeśli we śnie widzisz lisa, jest to znak, że niebawem uda Ci się zdemaskować jakiegoś zakłamanego człowieka.

Oswojony lis pojawiający się w Twoim śnie sygnalizuje, że masz na jawie jakiegoś fałszywego człowieka w swoim najbliższym otoczeniu, który być może udaje Twojego przyjaciela.

Schwytanie lisa zapowiada, że uda Ci się wykryć jakiś spisek w Twoim otoczeniu.

Uciekający lis zwiastuje, że padniesz ofiarą czyjegoś oszustwa.

Jeśli we śnie widzisz zakradającego się lisa, oznacza to, że na jawie ktoś z zazdrości knuje przeciwko Tobie spisek i stara się oczernić Cię przed osobami z Twego otoczenia.

Zabicie lisa zapowiada, że uda Ci się usamodzielnić.

Polowanie na lisy oznacza, że padniesz ofiarą jakiejś kobiety bądź to Tobie uda się przechytrzyć jakąś kobietę.

Futro z lisa pojawiające się w Twoim śnie to znak, że padniesz ofiarą czyjejś manipulacji i nie będziesz nawet miał tego świadomości.

Jeśli we śnie widzisz lisią kitę, jest to sygnał, że na jawie ktoś snuje intrygę, w którą możesz łatwo wpaść.

Skóra lisa to sygnał od Twojej podświadomości, byś nie rzucał na nikogo bezpodstawnych oskarżeń, gdyż szybko może okazać się, że nie miałeś racji i będziesz musiał za to zapłacić.

Chowający się w norze lis sygnalizuje, iż w rzeczywistym życiu ktoś Cię okłamuje, a Ty nawet tego nie podejrzewasz, chyba że podświadomie.

Lis
Lis
5/5 - (2)

1 sen

 1. Piotr

Znaczenie snu Lis

Opisz swój sen związany z symbolem Lis i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen