Obnażać się

Znaczenie snu obnażać się

Znaczenie snu obnażać się

Gdy śni Ci się, że chodzisz nago, jest to znak, że wkrótce popadniesz w biedę i raczej nie jesteś w stanie się przed tym uchronić.

Jeśli śnisz, że jesteś obnażony, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że jeśli nie będziesz się zachowywał inaczej pod jakimś względem, szybko możesz stać się przedmiotem plotek w swoim otoczeniu.

Jeżeli we śnie widzisz, jak ktoś się obnaża, jest to sygnał, że na jawie źle odnosisz się do innych ludzi i podświadomie zdajesz sobie sprawę z tego, że powinno się to zmienić.

Jeśli we śnie przestraszyłeś się na widok obnażonego człowieka, jest to znak, że na jawie jesteś przerażony z jakiegoś powodu bądź niebawem stanie się coś, co wprawi Cię w taki stan.

Gdy śni Ci się, że widzisz nagiego, pięknego człowieka odmiennej płci, jest to znak, że niebawem zaspokoisz swą gorącą, lecz utajoną tęsknotę.

Kiedy we śnie widzisz nagiego, brzydkiego człowieka odmiennej płci, oznacza to, że jakaś miłosna historia nie skończy się dla Ciebie dobrze, ponieważ staniesz się obiektem szyderstw swego otoczenia i będziesz się bardzo wstydził.

Jeśli we śnie widzisz małe, nagie dzieci, zapowiada to, że niebawem w Twoim życiu zagości prawdziwe szczęście.

Oceń sennik

Znaczenie snu Obnażać się

Opisz swój sen związany z symbolem Obnażać się

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemJak zapamiętać swoje sny?
Większość ludzi śni w nocy, ale nie każdy pamięta swoje sny po przebudzeniu. Jeśli masz problemy z zapamiętywaniem swoich snów, ten artykuł pomoże Ci nauczyć się je zapamiętywać i doświadczać. Jeśli zastanawiasz się, „dlaczego mam pamiętać moje sny?” to wiedz, że jest ku te


Liczby w snach
Liczby w snach mają zazwyczaj bardzo duże znaczenie, ale zazwyczaj też trudno nam jest je zapamiętać, zwłaszcza jeśli pojawiają się w postaci dłuższych kombinacji (a właśnie w takich przypadkach mają największe znaczenie). Jeśli jednak uda nam się zapamiętać jakieś liczby, nie po

Kwiaty w snach
Kwiaty pojawiające się w naszych snach mają bogatą symbolikę, gdyż oznaczają piękno i radość życia, ale też przemijanie, skojarzone są też z typowo kobiecą wrażliwością i delikatnością. Oznaczają naszą duszę i mistyczny środek, od którego rozchodzą się promienie, tak jak p