znaczenie snu obrączki

Obrączka

Sen o obrączce może być znakiem miłości i obrazem Twojego związku. Symbolizuje też pojawienie się w Twoim życiu osoby, z którą stworzysz udany związek na długie lata.

Inne znaczenie snu może sugerować, że Twoje życie miłosne przechodzi skomplikowaną fazę. Może również oznaczać, że musisz być bardziej ostrożny w sprawach finansowych.

Sennik Obrączka

Obrączka na palcu

Sen o obrączce na palcu może wskazywać, że dojdzie do spotkania z osobą, z którą zwiążesz się na stałe. Może również wskazywać, że Twój przyjaciel wkrótce się ożeni.

Sen o obrączce na czyimś palcu jest wskazówką, że przyszłość przyniesie pewne zmiany. Jeśli osoba nosząca obrączkę we śnie pochodzi z Twojej rodziny sen wskazuje, że konieczne jest dokonanie ponownej oceny całej sytuacji i podjęcie próby naprawy. Jeśli jest to ktoś inny sen wskazuje, że wkrótce odbędziesz niezwykłą podróż.

Znaczenie snu może też zapowiadać okres nieporozumień i konfliktów w związku. Dialog i wzajemne zrozumienie to najlepszy sposób, aby Twój związek nie wymknął się spod kontroli.

sennik obraczki

Obrączka na własnym palcu

Sen o obrączce na własnym palcu może wskazywać, że czujesz się gotowy do prawdziwego związku i do założenia rodziny.
Jeśli jesteś teraz osobą samotną, wkrótce pojawi się ktoś, kto może stać się Twoim partnerem życiowym.

Ten sen wskazuje również, że ktoś z Twojej rodziny lub bliski przyjaciel weźmie ślub.

Obrączka na palcu mężczyzny

Niezależnie od płci ten sen wskazuje, że Twoje blokady emocjonalne uniemożliwiają Ci otwarcie się na miłość, a przede wszystkim ponowne zaufanie komuś.

Sen ujawnia, jeśli jesteś mężczyzną, że masz wątpliwości co do swojej seksualności.

Obrączka na palcu kobiety

Sen oznacza, że tłumisz swoje emocje, być może z nieśmiałości i strachu przed odrzuceniem.
Jeśli jesteś kobietą i miałaś ten sen może on oznaczać, że pociągają Cię inne kobiety, ale boisz się tego ujawnić.

Dwie obrączki

Jeśli widzisz dwie obrączki we śnie oznacza to nowy związek.

Dla osoby, która jest już w związku sen może wskazywać, że istnieje jakiś konflikt lub trudności między partnerami. Jest bardzo prawdopodobne, że macie inne spojrzenie na niektóre sprawy, co może powodować pewne nieporozumienia.

Sen może również reprezentować trwałość związku.

Zardzewiała obrączka

Znaczenie snu sugeruje, że Twoje relacje są płytkie i powierzchowne. Być może z powodu jakiejś blokady psychicznej lub traumy z przeszłości nie możesz stworzyć silniejszych więzi z ludźmi. Poproś o pomoc w zidentyfikowaniu przyczyny tego problemu.
Jeśli jesteś w związku sen oznacza, że oddalasz się od swojego partnera. Brak czasu i pośpiech codziennego życia powodują zanikanie więzi między wami. Sennik radzi, by spędzić więcej czasu z partnerem.

sen o obraczkach

Za ciasna obrączka

Sen jest ostrzeżeniem, aby zastanowić się nad tym co tolerowałeś w swoich relacjach. Konieczne jest, abyś powiedział co Ci przeszkadza, nie bój się odepchnąć tych, którzy Cię krzywdzą.
Ten sen wskazuje także, że nie czujesz się już komfortowo ze swoim partnerem. Brak komunikacji generuje jeszcze większy dyskomfort między wami. Jeśli chcesz żyć w tym związku, mów co czujesz.

Za luźna obrączka

Twoje zachowanie nie podoba się Twojemu partnerowi. Możliwe, że czujesz się znudzony lub Twoje uczucia osłabły. Bądź uczciwy wobec siebie i swojego partnera.
Ponadto sen oznacza, że chcesz się rozwijać i odnosić sukcesy, więc podejmujesz wysiłek, ale zdajesz sobie sprawę, że inni są w stagnacji i to może powodować u Ciebie zniechęcenie. Dlatego nie zapatruj się na innych, ponieważ tylko od Ciebie zależy, czy zrealizujesz swoje marzenia i cele.

Złota obrączka

Złoto symbolizuje dobrobyt, władzę i sukces. Sen o złotej obrączce wskazuje, że będziesz miał szczęście w finansach i w miłości. Wkrótce spotkasz osobę, która może stać się miłością Twojego życia.
Znaczenie snu wskazuje też, że Twój partner i Ty możecie być dobrymi partnerami w miłości i biznesie.

Sen oznacza małżeństwo lub spotkanie z kimś bardzo ważnym dla Ciebie. Złoto jest jednym z najtrwalszych metali, jakie istnieją, a kiedy pojawia się we śnie, jest dobrym znakiem, przynoszącym nadzieję na dobry związek, tak trwały jak złoto.

Srebrna obrączka

Sennik radzi, by przyjrzeć się bardziej sobie. Musisz nauczyć się kontrolować swoje emocje, ponieważ masz tendencję do niestabilności emocjonalnej. Ponadto sen może wskazywać na uzależnienie od seksu.
Aby Twoje życie wróciło do normy, zadbaj o swoje emocje. Poproś o pomoc, jeśli masz trudności z samodzielnym radzeniem sobie ze swoimi uczuciami.

Obrączka z kamieniami szlachetnymi

Sen ujawnia, że Twój związek jest solidny, oparty na wzajemnym szacunku i miłości. Jeśli jesteś w fazie randkowania, w każdej chwili Twój romans może zamienić się w poważne uczucie.
Jeśli jesteś singlem, znaczenie snu ujawnia, że jest ktoś zakochany w Tobie i jest szansa, że wnet ujawni Ci swoje uczucia. Sennik zapowiada wam udaną wspólną przyszłość.

Dostać obrączkę

Sennik ujawnia, że jesteś w udanym związku. To znak, że będzie on stabilny i długotrwały.
Jeśli jesteś singlem, poznasz kogoś, z kimś stworzysz poważny związek.

Sen może symbolizować, że ktoś ważny w Twoim życiu otrzyma propozycję małżeństwa.

Dać komuś obrączkę

Znaczenie snu mówi, że Twoje uczucia nie zostaną odwzajemnione. Staraj się działać ostrożnie, łatwiej będzie uniknąć frustracji.

Sen to też znak, że nie powinieneś nikomu pozwolić stanąć na drodze swoich planów.

Kupować obrączkę

Sen jest znakiem, aby lepiej zadbać o swoje finanse. Możesz stracić kontrolę nad swoimi pieniędzmi i zaciągnąć długi, których nie będziesz w stanie spłacić. Staraj się kupować tylko to, co jest Ci potrzebne. Dokonuj dobrych inwestycji i nie wydawaj więcej niż zarabiasz.
Inne znaczenie snu mówi o Twoich planach lub chęci związania się z kimś na stałe lub stabilizacji życiowej.

Sprzedać obrączkę

Jeśli chcesz żyć w nowym związku pełnym i szczęśliwym, musisz pogodzić się ze swoją przeszłością. Sen oznacza, że nadal nosisz uraz do kogoś. Powinieneś pogodzić się z tym co się wydarzyło, by móc pójść dalej lub stworzyć nowy związek

Trzymać obrączkę

Sen symbolizuje, że Twój związek jest nieudany, ale z jakiegoś powodu trudno Ci go zakończyć. Prawdopodobnie strach przed nie znalezieniem innej osoby sprawia, że nie widzisz innego wyjścia, jak pozostać w tej relacji.
Sennik radzi: pracuj nad swoją miłością własną i nie akceptuj życia w nieszczęśliwym związku z obawy przed samotnością.

Zdejmować obrączkę z palca

Jeśli śnisz, że zdejmujesz obrączkę z palca oznacza to, że Ty lub Twój partner nie jest zadowolony z waszej relacji. Zastanów się, co wymaga Twojej uwagi. Jeśli nic nie zostanie zrobione sen wskazuje, że możecie się rozstać.
Jeśli jesteś singlem sen mówi, że Twoje wewnętrzne problemy zostały przepracowane i jesteś gotowy, aby ponownie otworzyć się na miłość. Przeżyjesz okres pozytywnych doświadczeń, możesz też spotkać kogoś wyjątkowego.

Wyrzucić obrączkę

Sen mówi o kończących się cyklach i związkach i może to być bardzo bolesny proces. Może warto po prostu odpuścić. Pozwól sobie przeżyć nowe doświadczenia.

Zgubić obrączkę

Czujesz, że tracisz kontrolę nad swoją pracą lub życiem osobistym, a Twój związek może się zakończyć w każdej chwili. W pracy czujesz, że nie osiągasz najlepszych wyników i tracisz wiarygodność.
Sennik twierdzi, że w Twoim życiu pojawi się wielka miłość.

Szukać obrączki

Pragniesz odzyskać miłość lub uratować związek. Nie bój się ujawniać swoich uczuć i nie popełniaj tych samych błędów.

Znaleźć obrączkę

Sennik przewiduje, że przeżyjesz okres szybkich, ale intensywnych miłości. Ciesz się tymi chwilami, ale bądź szczery wobec innych, ujawnij swoje intencje.
Inne znaczenie snu mówi, że czeka Cię bardzo miła niespodzianka. Jeśli jesteś zainteresowany kimś, ale nie jesteś pewien, czy Twoje uczucie zostanie odwzajemnione sen jest znakiem, że powinieneś je ujawnić.

Ukraść obrączkę

Sen wskazuje na zdradę. Możliwe, że już zauważyłeś, że zachowanie Twojego partnera się zmieniło. Ten sen jest ostrzeżeniem, nie ignoruj swojej intuicji i nie bój się zakończyć związku, który nie ma przyszłości.
Sen o skradzionej obrączce może również ujawnić, że zostaniesz zdradzony przez przyjaciela lub kogoś bliskiego. Nie można kontrolować działań innych, po prostu zachowaj spokój i wyciągnij wnioski.

Obrączka w wodzie

Woda symbolizuje Twoje emocje. Sen oznacza, że Twój związek przechodzi fazę niestabilności emocjonalnej. Zadbaj o to, aby różnica zdań nie spowodowała poważnych problemów.

Sen o obrączce w wodzie może ujawnić uczucia i sprawy, które nie zostały dobrze rozwiązane. Warto, abyś poszukał fachowej pomocy.

Znaczenie snu: obrączka

 • Obrączka na palcu – przyszłość przyniesie zmiany
 • Obrączka na własnym palcu – czujesz się gotowy do założenia rodziny
 • Obrączka na palcu mężczyzny – nie potrafisz ponowne zaufać komuś
 • Obrączka na palcu kobiety – tłumisz swoje emocje
 • Dwie obrączki – istnieje jakiś konflikt między Tobą a partnerem
 • Zardzewiała obrączka – oddalasz się od swojego partnera
 • Za ciasna obrączka – odejdź od tych, którzy Cię krzywdzą
 • Za luźna obrączka – Twoje zachowanie nie podoba się Twojemu partnerowi
 • Złota obrączka – będziesz miał szczęście w finansach i w miłości
 • Srebrna obrączka – naucz się kontrolować swoje emocje
 • Obrączka z kamieniami szlachetnymi – Twój romans może zamienić się w poważne uczucie
 • Dostać obrączkę – ktoś otrzyma propozycję małżeństwa
 • Dać komuś obrączkę – Twoje uczucia nie zostaną odwzajemnione
 • Kupować obrączkę – lepiej zadbaj o swoje finanse
 • Sprzedać obrączkę – musisz pogodzić się ze swoją przeszłością
 • Trzymać obrączkę – obawiasz się samotności
 • Zdejmować obrączkę z palca – coś wymaga Twojej uwagi w związku
 • Wyrzucić obrączkę – pozwól sobie przeżyć nowe doświadczenia
 • Zgubić obrączkę – tracisz kontrolę nad swoją pracą lub życiem
 • Szukać obrączki – pragniesz odzyskać miłość
 • Znaleźć obrączkę – oczekuj miłej niespodzianki
 • Ukraść obrączkę – nie ignoruj swojej intuicji
 • Obrączka w wodzie – powrócą sprawy, które nie zostały kiedyś rozwiązane
Obrączka
Obrączka

Sennik mistyczny – obrączka

Znaczenie snu obrączka
Znaczenie snu obrączka

Ogólnie symbol ten może oznaczać, że na jawie bardzo obawiasz się, że możesz stracić osobę, którą kochasz.

Gdy śnisz, że wkładasz obrączkę na palec lub ją nosisz, jest to znak, że jeszcze przez jakiś czas pozostaniesz stanu wolnego.

Zdejmowanie obrączki z palca to zwiastun czekającego Cię rozstania z kimś, z kim obecnie jesteś związany.

Zgubienie obrączki to znak, że coś zagraża Twemu związkowi bądź ostrzeżenie, że wkrótce ktoś może Cię w jakiś sposób znieważyć.

Znalezienie obrączki to sygnał, że osobą, z którą na jawie jesteś związany, jest Ci w stu procentach wierna.

Błyszcząca obrączka pojawiająca się w Twoim śnie to zwiastun szczęścia na gruncie rodzinnym.

Pęknięta obrączka zapowiada dla Ciebie lub kogoś z Twojej rodziny poważną chorobę bądź czekające was spory.

Jeśli osobie wolnego stanu śni się, że widzi obrączkę, oznacza to, że niebawem zaręczy się lub weźmie ślub.

Gdy osoba pozostająca w związku małżeńskim widzi obrączkę, jest to znak, że współmałżonek może ją niebawem zdradzić. Może to też stanowić dla niej napomnienie, by lepiej wywiązywała się ze swych obowiązków względem współmałżonka.

Oceń sennik

2 komentarze

 1. Aneta

Znaczenie snu Obrączka

Opisz swój sen związany z symbolem Obrączka i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen