Obraz

Znaczenie snu obraz

Znaczenie snu obraz

Ogólnie symbol ten może oznaczać, że na jawie, być może tylko podświadomie, poszukujesz prawdziwego obrazu samego siebie bądź osób, które są dla Ciebie ważne.

Gdy we śnie widzisz swój własny obraz, zapowiada to dla Ciebie bliżej nieokreślone szczęście.

Podziwianie obrazu to znak, że na jawie masz problem z okazywaniem innym swoich uczuć i być może jest to główny powód, dla którego jest Ci trudno się z nimi porozumieć.

Jeśli śnisz, że widzisz brzydki obraz, jest to zwiastun czekających Cię sprzeczek z krewnymi.

Niszczenie obrazu zapowiada dla Ciebie spore wydatki, które niebawem będziesz musiał ponieść.

Jeśli widzisz zniszczony obraz, jest to zwiastun czekającego Cię zmartwienia, ale nie wiadomo, czego dokładnie może dotyczyć owa przepowiednia.

Obraz dzieci, współmałżonka lub znajomych to zapowiedź nowin, jakie niebawem otrzymasz.

Obraz zmarłych rodziców lub przyjaciół oznacza, że wkrótce uwolnisz się od jakiejś trudnej sytuacji, być może dzięki temu, że uzyskasz od kogoś pomoc i wsparcie.

Jeśli w Twoim śnie pojawia się obraz człowieka, od którego doznałeś cierpienia, oznacza to, że na jawie jesteś niepewny siebie i nieśmiały oraz boisz się wielu rzeczy.

Gdy widzisz wiele obrazów, jest to zapowiedź czekających Cię zaszczytów i wyróżnień.

Wieszanie obrazu zapowiada czekające Cię uznanie.

Zdejmowanie obrazu ze ściany to znak, że Twój przyjaciel okaże się wobec Ciebie niewdzięczny.

Żywy obraz to znak, że osoba, z którą planujesz wstąpić w poważny związek, jest niepoważna i nie możesz na niej polegać, więc musisz poważnie się zastanowić, zanim wstąpisz z nią w związek.

Jeśli śnisz, że malujesz obraz, oznacza to, że na jawie skrywasz jakąś tajemnicę i źle się z tym czujesz, dlatego pragniesz się z nią przed kimś ujawnić.

Sprzedawanie obrazu to sygnał od Twojej podświadomości, byś na jawie nie starał się udawać kogoś, kim nie jesteś.

Kupowanie obrazu zapowiada dla Ciebie udział w jakimś niekorzystnym przedsięwzięciu.

Oceń sennik

1 sen

  1. Małgorzata

Znaczenie snu Obraz

Opisz swój sen związany z symbolem Obraz

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemSny o liczbach
Niełatwo jest interpretować liczby pojawiające się w naszych snach, gdyż ich metaforyka jest dość zawiła i skomplikowana, znacznie bardziej niż w przypadku innych symboli. Często wydaje nam się, że liczby pojawiające się w naszych snach mają nas doprowadzić do wielkiej wygranej w jak


Czy spanie w samochodzie jest legalne?
Podczas podróży może zdarzyć się, że nie będziemy mieli gdzie spędzić nocy, bo np. nie będzie w pobliżu hotelu lub zabraknie wolnych pokoi. Niektórzy ruszają w podróż przed siebie, bez szczegółowego planowania. Jeśli jesteśmy we własnym samochodzie, możemy się w nim zdrzemnąć

Czym grozi spanie z telefonem?
Spanie z telefonem nie sprzyja naszemu zdrowiu. Przede wszystkim nie daje spokoju i nie pozwala zasnąć. Ma także wpływ na nasze zdrowie i stan fizyczny organizmu. Telefon przy łóżku Według Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) prawie siedem milionów ludzi korzysta z telefonów komórkowych n