sennik papuga

Papuga

Sen o papudze może być reprezentacją nowych osiągnięć i odkryć w Twoim życiu, ale także zapowiedzią fałszu w przyjaźni.

Może też być ostrzeżeniem przed plotkami i ludźmi, którzy lubią knuć intrygi. Papuga symbolizuje gadatliwość, której skutkiem są kłótnie i plotki.

Sennik papuga

Widzieć papugę

Sen może wskazywać na nowe odkrycia, zupełnie nieoczekiwane fakty. Może też być ostrzeżeniem o poważnej sytuacji w Twoim życiu. Sennik wskazuje, że powinieneś więcej obserwować niż komentować, bardziej patrzeć niż mówić. Jest też wskazówką, aby zacząć dostrzegać szczegóły i zwracać większą uwagę na to co dzieje się dookoła.

Sen o papudze może wskazywać, że będziesz cierpieć z powodu plotek, dlatego ważne jest, abyś starał się przed tym chronić.

znaczenie snu papuga

Lecąca papuga

Sennik wskazuje, że jesteś coraz bliżej celu. Jeśli planowałeś i dążyłeś do małżeństwa, poszukiwałeś nowej pracy albo dodatkowego dochodu, a może chciałeś wyjechać w podróż marzeń, to właśnie teraz masz szansę to osiągnąć.

Jeśli w Twoim śnie papuga leci jest to znak, że jesteś blisko osiągnięcia celu, o którym marzyłeś od dawna. Latająca papuga symbolizuje wolność, nadzieję i nowości.

Papuga w pobliżu

Sen oznacza, że jesteś osobą od kogoś zależną. Twój związek emocjonalny jest dość duży i trzyma Cię w ryzach, co uniemożliwia Ci rozwój. Musisz stawić czoła życiu i dokonywać wyborów, musisz zacząć chodzić własnymi ścieżkami.

Papuga w niezwykłym miejscu

Sen symbolizuje złe języki. Znaczenie snu wskazuje, że ludzie mówią o Tobie źle za Twoimi plecami, rozpowszechniają plotki. Uważaj na to z kim dzielisz swoje życie i komu opowiadasz o swoich problemach.

Śpiąca papuga

Sen zapowiada nadejście ciszy i spokoju w Twoim życiu. Sen o śpiącej papudze wskazuje, że okres walk i kłótni między członkami Twojej rodziny, także z Tobą, dobiegnie końca. Postaraj się trzymać nerwy na wodzy i szukaj zgody.

Dziobiąca papuga

Dziobanie papugi mówi, że nadejdzie coś bardzo ważnego. Mogą to być nowe możliwości w każdej dziedzinie życia, ale przede wszystkim sen zapowiada nową ofertę pracy

Dziobiąca papuga symbolizuje zdrowie i dobrobyt.

sen o papudze

Młoda papuga

Sennik wskazuje, że w Twoim życiu pojawią się nowe rzeczy. Sen zapowiada zdrowie, pieniądze i nadzieję na realizację marzeń. Jesteś na dobrej drodze do ustabilizowania swojego życia.

Papuga w klatce

Sennik sugeruje, że jakaś informacja, która była trzymana w sekrecie, nagle ujrzy światło dzienne. Będziesz tym negatywnie zaskoczony. Przyjmij do wiadomości fakty i nie roztrząsaj ich niepotrzebnie.

Papuga na ramieniu

Sen zapowiada spokój. Nie będziesz przejmował się rzeczami, które nie mają wielkiego znaczenia. Staraj się realizować swoje plany i nie pozwól, aby złe decyzje wpłynęły na Twoje samopoczucie.

Bawić się z papugą

Zabawa z papugą we śnie jest ostrzeżeniem, aby nikomu nie ufać. W najbliższych dniach postaraj się być bardziej uważnym i powściągliwym, nie wypytuj o innych i nie chwal się. Polegaj przede wszystkim na sobie.

Uczyć papugę mówić

Sen, w którym uczysz papugę mówić jest znakiem, że będziesz miał problemy w biznesie, szczególnie z pracownikami, którzy jeszcze nie nauczyli się wykonywać swojej pracy we właściwy sposób lub którzy są uparci. Gdy coś pójdzie nie tak, będziesz musiał ponownie poświęcić czas na tłumaczenie i naukę krok po kroku, aby uniknąć dalszych niedogodności. Musisz być cierpliwy, ale i stanowczy.

Gadająca papuga

Sen pokazuje, że są ludzie, którzy dużo o Tobie mówią, rozsiewają plotki. Kiedy widzisz papugę mówiącą we śnie, staraj się zwracać większą uwagę na ludzi, z którymi mieszkasz i trzymaj się z dala od tych, którzy nie oferują Ci nic dobrego.

Ara

Zwróć uwagę na swoje zachowanie, nie bądź zbyt marudny, bo może to doprowadzić do kłótni. Sennik przestrzega przed zbyt emocjonalnym podchodzeniem do problemów.

Różne papugi (kilka papug)

Sen o kilku papugach pokazuje, że szukasz wiadomości, rozpoczynasz przygody, patrzysz na świat z zupełnie innego punktu widzenia. To jest to, czego teraz potrzebujesz. Rozwijaj się, zmieniaj i zdobywaj nowe cele.

Papuga  i inne ptaki

Sennik wyjaśnia znaczenie snu jako wyraz niezdecydowania oraz trwania w niejasnej sytuacji. Może tak być z powodu miłości lub czegoś, do czego nie chcesz się przyznać. Inne ptaki we śnie wskazują, że osoba, której pragniesz, należy do świata innego niż Twój.

Martwa papuga

Jeśli widziałeś martwą papugę we śnie, powinieneś przejrzeć swoje życie towarzyskie, lepiej przyjrzeć się ludziom, z którymi masz związek. Wszystko wskazuje na to, że coś nie idzie dobrze, głównie dlatego, że pojawiają się złośliwe komentarze na temat Twojego życia.

Kolory papug

Niebieska papuga

Sen o niebieskiej papudze pokazuje, że jesteś wolny, pełen nadziei, optymizmu i radości. Jeśli wychodzisz ze złego okresu, zacznij cieszyć się nowym etapem swojego życia.

Pojawienie się niebieskiej papugi w snach wiąże się również z komunikacją. Ten sen oznacza, że masz trudności z wyrażaniem siebie i w kontaktach z ludźmi.

papugi sennik

Zielona papuga

Sen prognozuje zyski finansowe. Im wyraźniejszy odcień zieleni papugi, którą widziałeś we śnie, tym większe korzyści. Pieniądze mogą pochodzić z różnych źródeł, możesz też je otrzymać, np. w spadku.

Jeśli masz firmę, prawdopodobnie będzie się rozwijać i generować więcej zysków. Jeśli jesteś pracownikiem, Twoja praca zostanie doceniona i masz duże szanse na awans.

Kolorowa papuga

Znaczenie snu jest ostrzeżeniem przed egoizmem. Zwracaj większą uwagę na potrzeby innych. Być może ich nie dostrzegasz, a może po prostu nie chcesz ich widzieć.

Znaczenie snu: papuga

 • Widzieć papugę – zwracaj uwagę na szczegóły, obserwuj otoczenie
 • Lecąca papuga – jesteś coraz bliżej celu
 • Papuga w pobliżu – zacznij chodzić własnymi ścieżkami
 • Papuga w niezwykłym miejscu – uważaj z kim rozmawiasz o swoich problemach
 • Śpiąca papuga – zapanuje spokój i zgoda w Twojej rodzinie
 • Dziobiąca papuga – nadejdzie coś nowego i dobrego
 • Młoda papuga – jesteś na dobrej drodze do ustabilizowania swojego życia
 • Papuga w klatce – przyjmij do wiadomości fakty i nie roztrząsaj ich 
 • Papuga na ramieniu – staraj się realizować swoje plany
 • Bawić się z papugą – polegaj przede wszystkim na sobie
 • Uczyć papugę mówić – bądź cierpliwy i stanowczy
 • Gadająca papuga – uważaj na plotki
 • Ara – panuj nad emocjami i nerwami
 • Różne papugi (kilka papug) – patrzysz na świat z innego punktu widzenia
 • Papuga  i inne ptaki – jesteś niezdecydowany, coś jest dla Ciebie niejasne
 • Martwa papuga – lepiej przyjrzyj się ludziom wokół Ciebie
 • Niebieska papuga – wchodzisz w nowy, lepszy etap życia
 • Zielona papuga – jest szansa na spore zyski
 • Kolorowa papuga – zwracaj większą uwagę na potrzeby innych

Sennik mistyczny – papuga

Znaczenie snu papuga
Znaczenie snu papuga

Kiedy śni Ci się, że widzisz albo słyszysz mówiącą papugę, jest to znak, ze niebawem ktoś zdradzi innym jakiś Twój wielki sekret.

Hodowanie pięknej, kolorowej papugi zwiastuje, że Twoje życie będzie ciekawe i pozbawione monotonii.

Gdy śni Ci się, że karmisz papugę, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że w Twoim bliskim otoczeniu znajduje się kobieta, która bardzo Ci czegoś zazdrości.

Papuga
Papuga
5/5 - (1)

1 sen

 1. Barbara

Znaczenie snu Papuga

Opisz swój sen związany z symbolem Papuga i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen