sennik perfumy

Perfumy

Perfumy w codziennym życiu są ważne, aby budzić pragnienia, pasje, wspomnienia i wyjątkowe chwile, mają sprawiać, by nasze dni były przyjemniejsze. W śnie perfumy reprezentują postawę sentymentalną, która może być pozytywna lub negatywna, w zależności od cech obecnych we śnie, np. skojarzeń zapachu.

Sennik perfumy

Sen o perfumach oznacza także, że znajdziesz kogoś, kto Cię uszczęśliwi, kto przyniesie Ci wiele radości. To zapowiedź wielkiej miłości w Twoim życiu.

znaczenie snu perfumy

Widzieć perfumy

Jeśli kobieta śni o perfumach, sen oznacza nadejście miłości, gdy mężczyzna śni o perfumach, sen oznacza sukces w życiu osobistym.

Kiedy śnisz, że widzisz perfumy jest to znak, że nowy romans i całkowicie zmieni Twoje życie. Jeśli szukasz nowej miłości, przygotuj się na przygody i związek pełen szczęścia i zaangażowania. Jeśli jesteś już w stałym związku, uważaj, bo przybycie jakiejś osoby zmieni bieg Twojego życia.

Mieć perfumy

Sen, że masz perfumy oznacza, że otrzymujesz wiele fałszywych komplementów, otaczają Cię pochlebcy i utrzymują z Tobą kontakt dla jakiegoś interesu. Miej oczy otwarte, bądź przygotowany na zdradę.

Butelka perfum

Sen o butelce perfum niesie ze sobą wiadomość o przyjściu miłości, a wraz z nią nadejściu korzystnej zmiany w Twoim życiu. Chwytaj chwilę!

Wąchać perfumy

Znaczenie snu należy interpretować w odniesieniu do tego, jakie wrażenie robi na Tobie zapach perfum.

Jeśli śnisz o zapachu perfum, który przenika, wyostrza zmysły i wprowadza w stan transu to znak, że pojawi się namiętne uczucie. Jeśli jesteś już w związku, zaskoczy Cię pozytywna zmiana. Jeśli zapach perfum jest delikatny, jest to oznaka związku bardzo przyjemnego i pełnego spokoju. Jeśli jednak zapach perfum jest nieprzyjemny, jest to ostrzeżenie o obecności złośliwych ludzi w pobliżu.

Kupować perfumy

Sennik wyjaśnia, że kupowanie perfum we śnie wskazuje na zmiany, nowy etap, który się zaczyna. Nadszedł czas, aby zostawić wszystko za sobą i spojrzeć w przyszłość, zapominając o tym, co Cię kiedyś zraniło.

Inne znaczenie snu wskazuje, że jest osoba, która chce Cię skrzywdzić z czystej zazdrości. Obserwuj otaczających Cię ludzi, aby trzymać się jak najdalej od tej osoby.

Kiedy śnisz o kupowaniu perfum, Sennik przestrzega, że ktoś pragnie tego, na co ciężko pracowałeś, dóbr materialnych i prestiżowego stanowiska pracy.

sen o perfumach

Dawać perfumy

Dawanie lub obdarowywanie się perfumami jest zwiastunem szczęścia w miłości i wspaniałego życia seksualnego. 

Jeśli we śnie dostałeś perfumy to znaczy, że już niedługo osiągniesz wszystko, czego pragniesz. Będziesz miał też moc narzucania swojego zdania innym, nawet ci, którzy nie wspierają Cię dzisiaj i walczą przeciwko Tobie, zmienią zdanie.

Perfumować się

Sen przynosi wiadomość, że jesteś osobą, która uwielbia być w centrum uwagi, jednak uważaj, bo niektórzy twierdzą, że jesteś zbyt narcystyczny. Zmień swoje podejście do ludzi. Powinieneś być bardziej pokorny.

Perfumowanie całego ciała pokazuje, że bliscy ludzie, którzy udają, że Cię doceniają lub podziwiają, w rzeczywistości chcą wykorzystać Twoją dobroć.

Perfumy na ubraniu

Sen oznacza, że ​​przeżyjesz szczęśliwe chwile – jeśli zapach jest dla Ciebie przyjemny, a jeśli zapach perfum Ci się nie podoba, oznacza to niezadowolenie z życia. 

Perfumy, których nie lubię

Sen to znak, że wkrótce poczujesz się bardzo samotny i osaczony. Każda sytuacja, która się zaczyna, kiedyś się skończy. Więc nie martw się! Już niedługo zła faza przeminie!

Jeśli perfumy pozostawiły zapach na ubraniach lub w domu oznacza to, że przyszłe projekty dojdą do skutku, ale aby osiągnąć sukces, trzeba będzie włożyć nieco więcej wysiłku w działania.

Perfumy o mocnym zapachu

Jeśli śnisz o perfumach o bardzo mocnym zapachu oznacza to, że Twoje życie miłosne przejdzie zmiany, z których będziesz zadowolony. Może pojawi się nowa osoba, a może wróci stara miłość. Będziesz jednak musiał przejść przez niespokojne chwile, więc bądź przygotowany na przeciwności losu, nie licząc na wsparcie zaufanych osób.

Rozbity flakon perfum

Jeśli to Ty rozbiłeś flakon perfum, sen reprezentuje zdradę kogoś bardzo bliskiego lub czas pełen problemów. Ale nie zniechęcaj się, wszystko ma swój powód, zrozum go i wyciągnij wnioski.

Rozlane perfumy

Jeśli perfumy we śnie są rozlane jest to znak, że otaczają Cię fałszywi ludzie. Uważaj więc na własne słowa, bo mogą być zmanipulowane przez osoby trzecie i użyte przeciwko Tobie.

Jeśli we śnie Ty rozlałeś perfumy oznacza to, że pojawi się utrudnienie, które uniemożliwi realizację niektórych Twoich projektów. Ale będzie to tylko opóźnienie.

Sen o rozlanych w pokoju perfumach jest ostrzeżeniem przed plotkami, które mogą Cię zdyskredytować i zniechęcić do podejmowania kolejnych kroków.

perfumy w snach

Podsumowanie znaczenia snu perfumy

 • Widzieć perfumy – nowy romans i całkowicie zmieni Twoje życie
 • Mieć perfumy – otaczają Cię pochlebcy i utrzymują kontakt dla jakiegoś interesu  
 • Butelka perfum – nowa miłość pojawi się w Twoim życiu
 • Wąchać perfumy – nadejdą zmiany
 • Kupować perfumy – zapomnij o tym, co było i idź do przodu
 • Dawać perfumy – osiągniesz wszystko, czego pragniesz
 • Perfumować się – zmień swoje podejście do ludzi
 • Perfumy na ubraniu – ​​przeżyjesz szczęśliwe
 • Perfumy, których nie lubię – poczujesz się bardzo samotny
 • Perfumy o mocnym zapachu – bądź przygotowany na przeciwności losu
 • Rozbity flakon perfum – ktoś Cię zdradzi
 • Rozlane perfumy – otaczają Cię fałszywi ludzie, uważaj na słowa

Sen o perfumach

Sen o perfumach : symbol ten może oznaczać, że na jawie starasz się ukryć jakieś swoje błędy, ale niestety nie uda Ci się to i wszystko wyjdzie na jaw.

Sennik mistyczny : perfumy

Znaczenie snu perfum
Znaczenie snu perfum

Jeśli śnisz, że podarowałeś komuś perfumy, jest to dla Ciebie zapowiedź szczęścia w miłości.

Gdy dostałeś od kogoś perfumy, jest to zapowiedź czekającej Cię dalekiej, niezwykłej podróży.

Jeśli śni Ci się, że się perfumujesz, jest to sygnał od Twojej podświadomości, byś nie dawał wiary fałszywym pochlebcom, gdyż ich komplementy służą jedynie temu, by potem, gdy już zdobędą Twoją sympatię, mogli Cię jakoś wykorzystać.

Kupowanie perfum sygnalizuje, że zbyt łatwo wydajesz pieniądze i kiedyś możesz mieć z tego powodu wielkie kłopoty.

Produkowanie perfum zapowiada, że uda Ci się znaleźć dobrze płatną posadę.

Jeśli śnisz, że rozlałeś perfumy, oznacza to, że wkrótce stracisz coś, dzięki czemu czułeś się szczęśliwy.

Gdy we śnie rozbiłeś flakon perfum, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że Twoje wysiłki w jakiejś sprawie pójdą na marne.

Wąchanie perfum oznacza, że Twoje otoczenie nie jest do Ciebie pozytywnie nastawione, a nawet możesz spotkać się z wrogością w stosunku do swojej osoby.

Jeśli we śnie czujesz duszące perfumy, zapowiada to, że zupełnie zatracisz się w przyjemnościach zmysłowych i raczej nie wyjdzie Ci to na dobre.

Perfumy
Perfumy
Oceń sennik

Znaczenie snu Perfumy

Opisz swój sen związany z symbolem Perfumy i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen