sennik policja

Policja

Sen o policji może oznaczać problemy i nieporozumienia, z którymi będziesz musiał się zmierzyć w najbliższym czasie. Może też wskazywać na konieczność przestrzegania dyscypliny, aby przejść przez trudny czas.

Sennik Policja

Sny o policji sygnalizują potrzebę zwrócenia większej uwagi na ścieżkę, którą podążasz i zwrócenie uwagi na cechy charakteru.

Zwracaj także większą uwagę na ludzi, z którymi żyjesz i na szczegóły, które mogą powodować kłopoty.

Znaczenie snu Policja

znaczenie snu policja

Widzieć policjanta (policjant we śnie)

Sen, że zbliża się do Ciebie policjant, może pokazać, że ludzie wokół Ciebie mogą postawić Cię w ryzykownej sytuacji, prawdopodobnie jesteś tego świadomy i z tego powodu miałeś ten sen. Zachowując się odpowiednio uciekniesz od problemów. Staraj się trzymać z daleka od ludzi, którzy narażają się Cię na takie sytuacje.

Jeśli widzisz we śnie, że do kogoś innego podchodzi policjant to znaczy, że znani Ci ludzie mają dwie wersje zdarzeń, wszystko zależy od okazji. Musisz wiedzieć, kto jest po Twojej stronie. Upewnij się z kim się zadajesz, bo takie zachowanie może wpędzić Cię w kłopoty z prawem.

Sennik zaleca także, aby nie angażować się w problemy innych ludzi.

Sennik radzi: wzmocnij pewność siebie. Poznaj swoją wartość, nie umniejszaj sobie.

Być policjantem

Znaczenie snu, że jesteś policjantem wiele mówi o Tobie, że jesteś osobą życzliwą, kierującą się etyką i tym co powszechnie uważa się za dobre.

Masz poczucie sprawiedliwości i żyjesz w zgodzie z samym sobą.

Kilku policjantów (dużo policjantów)

Znaczenie snu pokazuje, jak wiele problemów masz w życiu i  najprawdopodobniej nie wiesz, jak sobie z nimi poradzić. Sennik twierdzi, że jeśli będziesz zdyscyplinowany i zorganizowany możesz przezwyciężyć problemy.

W dążeniu do celu mogą pojawić się pewne problemy, ale wiedz, że będą one tymczasowe. Pomyśl, zanim zaczniesz działać.

FBI, CIA

Sen oznacza, że będziesz miał siłę, by stawić czoła wyzwaniom.

Można go również interpretować jako spokój i poczucie własnej wartości. 

Radiowóz

Sen o radiowozie policyjnym mówi o Twoim zachowaniu, zdolności do  rozwiązywania konfliktów. Sennik twierdzi także, że coraz lepiej poznajesz siebie i uświadamiasz sobie, że masz dar prawidłowego działania, pokonywania tego, co stanie Ci na drodze.

Sennik radzi, abyś przejął kontrolę nad swoim życiem. Dokonuj wyborów, które uważasz za najwłaściwsze pamiętając, że każde działanie generuje reakcję, to znaczy, że wszystko co wybierzesz będzie miało konsekwencje.

sennik policja policjant

Radiowóz na sygnale

Znaczenie snu można zinterpretować jako zapowiedź ważnego wydarzenia w Twoim życiu. Sen może też oznaczać, że ktoś pomoże Ci w rozwiązaniu problemu.

Być aresztowanym

Sen, że jesteś aresztowany przez policję ostrzega Cię, że Twoje praktyki mogą narazić Cię na niebezpieczeństwo. Unikaj kłopotów.

Plotki i kłamstwa na Twój temat opowiadają ludzie, którym ufasz i których uważasz za przyjaciół.

Strzelanina (policjant strzela)

Sen o strzelaninie z udziałem policji wskazuje na pecha. Możesz przechodzić trudny okres w swoim życiu finansowym lub miłosnym. 

Jeśli we śnie policjant Cię zabije jest to znak, że jesteś nieuważny i może to wpędzić Cię w kłopoty. Jeśli policjant we śnie zabija kogoś innego to oznacza, że pokonasz przeszkodę. Wkrótce kryzys minie.

Policyjny pościg

Ten sen wskazuje, że doświadczasz wewnętrznych konfliktów. Nadszedł czas, aby zastanowić się nad sobą, wsłuchać w siebie. Może pora skorzystać z pomocy specjalisty?

Ucieczka przed policją (być ściganym przez policję)

To sen, który wskazuje na wewnętrzny konflikt, chcesz zrobić coś, co społeczeństwo uważa za złe. W głębi duszy wiesz, że jeśli to zrobisz, osiągniesz swój cel. Sennik zaleca: nie ryzykuj, zastanów się nad konsekwencjami.

Jeśli we śnie uciekałeś przed policją to znak, że w przeszłości zrobiłeś coś czego żałujesz do tej pory. Uporaj się z tym problem raz na zawsze.

Policja w domu

Znaczenie snu sygnalizuje problemy rodzinne. Postaraj się unikać kłótni, szukaj porozumienia. Warto spędzić więcej czas z bliskimi i wsłuchać się w ich potrzeby.

Mandat

Prawdopodobnie jesteś trochę podejrzliwy wobec rodziny i przyjaciół. Ale ten sen mówi Ci, że w tej chwili nie ma powodu, abyś nikomu nie ufał. Otwórz się na innych.

Kajdanki

Sennik przestrzega przed lekkomyślnością. Powinieneś brać odpowiedzialność za swoje czyny i słowa, bardziej poważnie podchodzić do życia.

policja sennik

Podsumowanie snu o policji

 • Widzieć policjanta (policjant we śnie) – wzmocnij pewność siebie
 • Być policjantem – żyjesz w zgodzie z samym sobą
 • Kilku policjantów (dużo policjantów) – jeśli będziesz zdyscyplinowany i zorganizowany przezwyciężysz problemy
 • FBI (policja federalna) – będziesz mieć siłę, by stawić czoła wyzwaniom
 • Radiowóz – przejmij kontrolę nad swoim życiem
 • Radiowóz na sygnale – ktoś pomoże Ci w rozwiązaniu problemu
 • Być aresztowanym – unikaj kłopotów
 • Strzelanina (policjant strzela) – czeka Ciętrudny okres
 • Policyjny pościgprzeżywasz wewnętrzne konflikty
 • Ucieczka przed policją (być ściganym przez policję) – kiedyśzrobiłeś coś czego żałujesz do tej pory
 • Policja w domu – unikaj kłótni, spędź więcej czasu z bliskimi
 • Mandatjesteś podejrzliwy wobec rodziny i przyjaciół
 • Kajdankibierz odpowiedzialność za swoje czyny i słowa

Sen o policji

Sen o policji
Sen o policji

Policja i policjanci na jawie na ogół nie kojarzą nam się zbyt dobrze, ponieważ ich pojawienie się zwykle wywołane jest jakimś zagrożeniem, ale też duża część z nas w obecności policji od razu zaczyna zastanawiać się, czy aby na pewno nie mamy czegoś na sumieniu.

Również pojawienie się policji w naszym śnie zwykle napawa nas poczuciem niepewności i dezorientacji, choć oczywiście zależy to w znacznej mierze od kontekstu naszego snu. Czasem śni nam się bowiem, że policja zatrzymuje nas po popełnieniu jakiegoś przestępstwa, innym zaś razem ratuje nas przed jakimś niebezpieczeństwem, sprawiając nam tym niewysłowioną ulgę.

Interpretowanie snów o policji

Sny, w których pojawiają się policjanci, zwykle pojawiają się u nas w okresie dojrzewania, zwłaszcza jeśli nasi rodzice czy nauczyciele nakładają na nas szereg zakazów, co wywołuje w nas bunt i sprawia, że czujemy się jakbyśmy byli w areszcie. Policjanci pojawiający się w naszych snach są tymi wszystkimi osobami, które na jawie sprawują nad nami władzę i mają prawo czegoś nam zakazywać, a więc mogą być naszymi rodzicami, nauczycielami czy innymi dorosłymi osobami, których musimy się słuchać. Policja może też być personifikacją naszych własnych zahamowań i ograniczeń, jakie sobie z różnych powodów stawiamy.

Kiedy przydarza nam się sen o policji, przede wszystkim powinniśmy zastanowić się nad tym, jak we śnie dogadujemy się z policjantami, gdyż jest to odzwierciedlenie naszego stosunku do narzuconych nam zasad i władzy, która je nam narzuciła. Jeśli więc we śnie jesteśmy pozytywnie nastawieni do policji, czyli zgadzamy się odpowiadać na pytania, czujemy skruchę za czyny, których się dopuściliśmy i nie próbujemy kłamać czy uciekać, oznacza to, że na jawie mamy szacunek do osób, które mają nad nami władzę, nawet jeśli nie zawsze o tym pamiętamy i to okazujemy. Gdy zaś nie chcemy pozwolić się zaaresztować czy odmawiamy składania zeznań, jest to znak, że na jawie chcemy sami siebie kontrolować i nie zgadzamy się na narzucanie nam czyjejś woli.

Jeśli natomiast śni nam się, że policja nas złapała czy w jakiś sposób ukarała, oznacza to, że na jawie towarzyszy nam poczucie winy, którego możemy sobie do końca nie uświadamiać, a jego powodem jest uczynek, jakiego się dopuściliśmy lub uczucia, jakie żywimy, mimo iż nie powinniśmy.

Interpretowanie snów o policji według Freuda

Freud uważał, że jeśli we śnie pojawia się motyw popełniania jakiegoś przestępstwa, jest to nic innego jak wyraz utajonych pragnień śniącego, który chce dopuścić się takich czynów na jawie.

Interpretowanie snów o policji według Junga

Jung uważał, że jeśli we śnie pojawia się motyw popełniania jakiegoś przestępstwa, świadczy to o istnieniu we wnętrzu osoby śniącej jakichś mrocznych skłonności, które są nieodłączną częścią ludzkiej natury i jako takie, powinny być zaakceptowane.


Sennik mistyczny – znaczenie snu policja

Symbol ten może stanowić sygnał, że na jawie masz ochotę popełnić jakieś wykroczenie przeciwko prawu lub moralności i Twoja podświadomość Cię przed tym przestrzega.

Znaczenie snu policja
Znaczenie snu policja

Jeśli we śnie widzisz policję, jest to znak od Twojej podświadomości, byś nie popełniał złego czynu, z jakim się nosisz, bo na pewno nie wyjdzie Ci to na dobre.

Jeżeli wzywasz na pomoc policję, oznacza to, że chcesz wyrównać z kimś rachunki, ale powinieneś to zrobić bez świadków.

Kiedy we śnie zostałeś zatrzymany przez policję, jest to sygnał od Twojej podświadomości, byś w najbliższym czasie nie angażował się w kłótnie i konflikty ze swymi przyjaciółmi.

Jeśli w jakiś sposób masz do czynienia z policją, oznacza to, że na jawie czujesz się rozgoryczony z powodu ograniczeń, które uniemożliwiają Ci prowadzenie takiego życia, jakiego dla siebie pragniesz.

Kiedy śnisz, że zostałeś zaaresztowany przez policję, oznacza to, że uda Ci się pokonać przeciwności losu i nie ugniesz się przed żadną przeszkodą, którą napotkasz na swojej drodze.

Jeśli we śnie uciekasz przed policją, oznacza to, że w najbliższym czasie zdarzy się coś, co zepsuje Twój dobry nastrój.

Gdy we śnie otrzymałeś pomoc od policji, jest to znak, że jakaś nieprzyjemna dla Ciebie sprawa znajdzie pomyślny finał, ale Ty nadal nie będziesz umiał o tym zapomnieć i przez długi czas będziesz to rozpamiętywał.

Policja
Policja
5/5 - (1)

Znaczenie snu Policja

Opisz swój sen związany z symbolem Policja i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen