sennik powódź

Powódź

Woda w snach reprezentuje naszą emocjonalną stronę. Powódź jest symbolem nowego początku, a zatem balsamem, który uzdrowi niektóre rany z przeszłości, wskazuje na poważny zwrot w Twoim życiu. To fala, którą trzeba przejść, by zacząć nowy cykl.

Sennik Powódź

Co oznacz jak się śni powódź? Sen o powodzi zwykle wskazuje na negatywną energię wokół Ciebie. Ogólne znaczenie snu może sugerować, że jesteś uwięziony lub ograniczony przeszkodami, czy trudnościami. Ponadto sen wskazuje na znaczące zmiany w sposobie działania i myślenia.

Powódź oznacza straty i sytuacje wymykające się spod kontroli, również zmartwienie, niepokój, lęk i poczucie bycia zdominowanym przez złe rzeczy. Sennik jednak podpowiada jak sobie radzić w takich sytuacjach.

Znaczenie snu Powódź

znaczenie snu powódź

Widzieć powódź

Sen, że widzisz powódź oznacza, że będziesz świadkiem wielkiej zmiany w zachowaniu kogoś, kogo znasz, dla kogo masz wielkie uznanie. Jeśli odczujesz to w jakikolwiek negatywny sposób, postaraj się zachować spokój.

Nadmierny przepływ wody wiąże się z przytłaczającymi emocjami w związku z daną sytuacją. Postaraj się nad nimi zapanować.

Brudna woda w czasie powodzi

Sen jest oznaką irytacji. Sennik stwierdza, że od Ciebie będzie ostatecznie zależało jak rozwiąże się problem. Staraj się zachować równowagę i nie pozwól, aby gniew i emocje chwili zdominowały Cię.

Znaczenie snu ma również związek z emocjami. Być może dochodzisz do siebie po jakimś wydarzeniu. Nawet jeśli wiesz, że emocjonalne wyzwolenie musi nastąpić, to w tej chwili czujesz się źle.

Brudna woda we śnie może być wróżbą niebezpieczeństwa, więc nie podejmuj żadnego ryzyka.

Jeśli w wodzie powodziowej pływały fekalia, sen jest wyrazem Twoich emocji, a także faktu, że chcesz pozbyć się problemów, których doświadczasz w życiu na jawie.

Znaczenie snu odnosi się do jakiegoś niedawnego cierpienia lub sytuacji, w której czujesz się bezsilny, bo nic nie możesz zrobić. Może to być utrata bliskiej osoby, koniec małżeństwa lub utrata pracy. Jesteś pogrążony w głębokim smutku, jest to bardzo trudny czas w Twoim życiu.

Czysta woda w czasie powodzi

Jeśli śniłeś o powodzi i krystalicznie czystej wody oznacza to, że będziesz musiał opóźnić swoje plany. Możliwe, że na Twojej drodze pojawiły się pewne przeszkody, więc najpierw musisz je pokonać. Będziesz musiał być cierpliwy, ponieważ jest to jedyny sposób na osiągnięcie swoich celów.

Jeśli woda powodziowa w Twoim śnie była czysta i błękitna oznacza to, że wszystkie Twoje problemy odchodzą, a Ty odniesiesz wiele sukcesów. Wyjdziesz z trudnej sytuacji i zostaniesz nagrodzony za swój wysiłek.

Powódź w mieście

Sen jest oznaką bezradności. Z jakiegoś powodu czujesz się niepewnie. Potrzebujesz wsparcia emocjonalnego, poszukaj go u zaufanej osoby lub u specjalisty.

Sen o powodzi w mieście, która blokuje Ci drogę podczas jazdy lub spaceru oznacza  problemy emocjonalne. Będziesz musiał mieć cierpliwość, aby osiągnąć swoje cele.

Taki sen wskazuje również, że nie jesteś w stanie szybko dostosować się do zmieniających się okoliczności, które występują w Twoim życiu. Ponadto ten sen wskazuje na okres stagnacji, dopóki nie nauczysz się dostosowywać do zmian, sprawy nie posuną się do przodu.

sen o powodzi

Powódź na drodze (zalana droga)

Jeśli zauważyłeś powódź niszczącą drogi we śnie, sen zwykle wskazuje na czyjeś nieszczęście. Może być ostrzeżeniem przed niektórymi negatywnymi wydarzeniami, takimi jak problemy z pracą, związkiem itp.

Powódź i samochód

Jeśli widziałeś we śnie samochód zniszczony przez powódź, znaczenie snu może wskazywać na problemy w Twojej rodzinie. Ten sen jest oznaką konfliktu i napięcia.

Wskazuje również, że możesz być zdominowany przez silne emocje. Oznacza to, że musisz uzyskać kontrolę w niektórych sytuacjach, zamiast pozwalać, aby Twoje impulsy kierowały Tobą podczas podejmowania ważnych decyzji.

Powódź w domu

Sen o powodzi domu jest oznaką ucisku. Jeśli we śnie powódź zalewa Twój dom, Sennik wyjaśnia, że Twoje uczucia są tłumione powodując, że zamykasz się i oddalasz od ludzi. Poszukaj kogoś, komu ufasz, aby się otworzyć i porozmawiać, a da Ci to ulgę psychiczną i emocjonalną.

Sen sygnalizuje także problemy w rodzinie. Relacje rodzinne mogą się pogorszyć, ale musisz zachować spokój ducha, aby nie pogorszyć sytuacji.

Sen o powodzi w czyimś domu oznacza, że pojawią się plotki o Tobie. Możliwe, że ktoś powie o Tobie coś złego, co może zniszczyć Twoją reputację. Powinieneś być bardziej ostrożny.

Powódź w pracy

Czujesz się uwięziony, przytłoczony i ograniczony. Ważne jest, aby zastanowić się nad wszystkim, co dzieje się wokół Ciebie i zrozumieć, czy istnieją  sytuacje lub uczucia, które z jakiegoś powodu tłumisz i zacząć walczyć, aby się ich pozbyć.

Powódź po deszczu

Znaczenie snu wskazuje, że pomimo przeciwności losu wygrywasz w życiu.

Sen o powodzi związanej z wiatrem i deszczem jest symbolem Twojego życia finansowego, dlatego powinieneś zaoszczędzić pieniądze.

Jeśli przyczyny powodzi są związane z nadmiernymi opadami deszczu we śnie, jest to prognoza nowego początku. Ten sen wskazuje również, że musisz być lepiej przygotowany na przyszłość.

Powódź i rzeka (wylanie rzeki)

Sen o wylaniu rzeki symbolizuje, że próbujesz kontynuować swoją działalność pomimo poważnych przeszkód. Musisz jednak się zastanowić, co jest dla Ciebie lepsze, czy opieranie się i kontynuowanie działalności, czy zrobienie sobie przerwy i zmiana planów tak szybko, jak to możliwe.

Jeśli we śnie jesteś w środku powodzi i kończy się to dla Ciebie źle, musisz zmienić swoje plany i poświęcić całą swoją uwagę rozwiązaniu problemu, musisz poradzić sobie z sytuacją, zanim stanie się gorsza. Żądaj szacunku i pozwól się oszukiwać.

powódź w snach

Powódź nad morzem

Jesteś odważną osobą, która nie ma nic przeciwko zmianom, zawsze próbujesz nowych rzeczy. Prawdopodobnie czujesz, że Twoje życie jest zbyt spokojne, jesteś zmęczony rutyną. Sennik zapewnia, że wkrótce się to zmieni.

Powódź błotna

Błoto w snach jest symbolem niepewności, niepokoju, smutku, urazy, frustracji i rozczarowań. Sen oznacza więc, że w Twoim życiu nastąpią negatywne zmiany, poczujesz się nieswojo. Zapowiada nieprzyjemne i niejasne sytuacje życiowe, które mogą spowodować cierpienie. Rozmawiaj z ludźmi i nie trać cierpliwości.

Fala powodziowa

Sen symbolizuje coś, co wymyka się spod kontroli, może wskazywać, że duże emocje koncentrują się w Twoim związku.

Często wskazuje na to, że czujesz się jakbyś płynął pod prąd. Staraj się mieć wszystko pod kontrolą.

Nagła powódź

Sen oznacza, że wkrótce doświadczysz czegoś nowego w swoim życiu. Sennik tłumaczy, że będziesz w stanie uciec od wszystkich problemów. Uważaj na to, co jest wokół Ciebie, w tym na uczucia i emocje.

Uciekać przed powodzią

Sen wskazuje, że będziesz w stanie pokonać wielką trudność w swoim życiu.

Jeśli śniłeś, że próbujesz uciec przed powodzią, sen wskazuje na zmiany w Twoim życiu osobistym lub zawodowym. Będziesz mógł odkryć nowe umiejętności, a to sprawi, że będziesz szczęśliwy.

Jeśli udało Ci się uciec przed powodzią we śnie i udałeś się do miejsca, które później zostało zdewastowane, sen odzwierciedla pewien rodzaj pokuty lub urazy do jakiejś sytuacji z przeszłości. Być może skrzywdziłeś lub obraziłeś kogoś, kogo kochasz. W takim przypadku powinieneś pomyśleć o swoich błędach i spróbować je naprawić, aby nie prześladowały Cię w przyszłości.

Sennik zapewnia, że pokonasz duży problem. Dlatego konieczne jest posiadanie wytrwałości i cierpliwości, aby móc spełnić swoje marzenia. Jest to też znak, że jesteś na właściwej drodze.

Pomagać ludziom w powodzi

Ten sen jest przypomnieniem, aby pomagać innym ludziom w potrzebie. Twoja podświadomość ostrzega Cię, abyś otworzył ramiona, był miły i pomagał ludziom przezwyciężyć przeciwności losu.

Sennik przestrzega, abyś nie udawał, że pomagasz, tylko zaoferował prawdziwe wsparcie.
Ponadto ten sen ujawnia, że jesteś pewny, że przezwyciężysz przeciwności losu.

Opanowanie (powstrzymanie) powodzi

Sen oznacza, że jesteś w dobrym etapie swojego życia, a Twoje dobre uczynki wyrządzone w przeszłości innym ludziom, powracają teraz w postaci korzyści. Spotka Cię wiele dobrego.

Jeśli powódź była niewielka sen wskazuje, że uniknąłeś problemu. Sennik radzi: następnym razem bądź bardziej ostrożny.

Tonąć w powodzi

Jeśli miałeś sen, że toniesz w powodzi oznacza to, że Twoja sytuacja finansowa wkrótce znacznie się poprawi. Ten sen oznacza również, że w niedalekiej przyszłości rozwiążesz wszystkie swoje problemy.

Jeśli widziałeś innych ludzi tonących w powodzi oznacza to, że nie jesteś przygotowany na zmiany, które zajdą w Twoim życiu, więc nawet jeśli jest to trudne, spróbuj dostosować się do nowych zmian i wykorzystaj możliwości, które wynikają z nowych sytuacji.

Porwany przez powódź

Sen, że zostałeś porwany przez powódź, jest ostrzeżeniem, że ktoś komu ufasz może próbować wykorzystać Cię w jakiś negatywny sposób. Podążaj za swoją intuicją i nie daj się ponieść fałszywym słowom.

Sny o wodzie są związane z Twoimi relacjami i emocjami, czyli z tym jak się czujesz w tej chwili. Sen, że zostałeś porwany przez powódź wskazuje, że przechodzisz kryzys emocjonalny i chcesz uciec od tego uczucia.

Rwąca woda, wymykająca się spod kontroli jest reprezentacją kryzysu. Jest to związane z nagłą zmianą, dlatego wir wód może odzwierciedlać trudną sytuację i to, jak się czujesz.

Sennik radzi: unikaj utrzymywania negatywnych emocji i staraj się wykorzystywać w najlepszy sposób zmiany, które przechodzą.

Inne znaczenie snu sugeruje, że ktoś próbuje wykorzystać Twoje uczucia. Uważaj na ludzi, którzy są częścią Twojego życia.

Uratowany z powodzi

Kiedy śnisz o uratowaniu się przed powodzią oznacza to, że zostaniesz nagrodzony za swoją pracę i wysiłek. Znaczenie snu odnosi się również do Twoich wyborów, które wpłyną na Twoje życie w przyszłości, jak np. pójście na studia, znalezienie pracy, ślub itp. Sen pokazuje, że podjąłeś właściwą decyzję i że idziesz ścieżką, która przyniesie dobre owoce.

Śmierć w powodzi (utonąć w powodzi)

We śnie śmierć przez utonięcie oznacza odrodzenie i odnowę. Sennik tłumaczy, że przetrwałeś ciężkie czasy i teraz rozpoczynasz coś od nowa. Śmierć symbolizuje koniec czegoś złego i początek nowego etapu życia, pełnego nowych możliwości i pozytywnych zmian. Zazwyczaj ten sen jest znakiem nadziei i nowym początkiem czegoś wielkiego.

Sen przypomina także, że zawsze istnieje druga szansa. Powinieneś przestać czuć się opuszczony, zacznij ciężko pracować, aby osiągnąć swoje cele pomimo trudności. Sen jest również znakiem ostrzegawczym, abyś starał się rozwiązywać problemy we właściwym czasie, zanim sprawy wymkną się spod kontroli.

Podsumowanie znaczenia snu o powodzi

 • Widzieć powódź – będziesz świadkiem wielkiej zmiany w zachowaniu kogoś, kogo znasz
 • Brudna woda w czasie powodzi – staraj się zachować równowagę
 • Czysta woda w czasie powodzi – Twoje problemy odchodzą do przeszłości
 • Powódź w mieście – potrzebujesz wsparcia emocjonalnego, naucz się dostosowywać do zmian
 • Powódź na drodze (zalana droga) – uważaj na problemy, które są na horyzoncie
 • Powódź i samochód – konflikty i napięcia mogą spowodować, że stracisz nad sobą kontrolę
 • Powódź w domu – oddalasz od ludzi, porozmawiaj z kimś komu ufasz
 • Powódź w pracy – czujesz się przytłoczony i ograniczany
 • Powódź po deszczu – staraj się oszczędzać
 • Powódź i rzeka (wylanie rzeki) – zastanów się, czy nie zmienić swoich planów
 • Powódź nad morzem – jesteś zmęczony rutyną, chcesz zmian
 • Powódź błotna – rozmawiaj z ludźmi i bądź cierpliwy
 • Fala powodziowa – czujesz się jakbyś płynął pod prąd
 • Nagła powódź – wkrótce doświadczysz czegoś nowego
 • Uciekać przed powodzią – pokonasz duży problem
 • Pomagać ludziom w powodzi – pomagaj innym ludziom w potrzebie
 • Opanowanie (powstrzymanie) powodzi – uniknąłeś problemu
 • Tonąć w powodzi – Twoja sytuacja finansowa znacznie się poprawi
 • Porwany przez powódź – podążaj za swoją intuicją
 • Uratowany z powodzi – podjąłeś właściwą decyzję
 • Śmierć w powodzi (utonąć w powodzi) – rozpoczynasz coś od nowa, dostałeś od losu drugą szansę

Sennik mistyczny – znaczenie symbolu Powódź

Co oznacza sen o powodzi?

Symbol ten może sygnalizować, że na jawie żywisz jakieś uczucia lub potrzeby, które mogą Ci znacznie zaszkodzić jeśli zdecydujesz się uczynić im zadość.

Znaczenie snu powódź
Znaczenie snu powódź

Jeśli we śnie widzisz zbliżającą się powódź, jest to znak, że czujesz wielką pustkę w sercu i nie jesteś w stanie nic na to poradzić, bez względu na to, jak bardzo będziesz starał się zagłuszyć w sobie to uczucie.

Gdy patrzysz, jak podczas powodzi czysta woda wpływa do pomieszczenia, jest to znak, że niebawem odwiedzi Cię jakaś ważna osoba lub będziesz miał jakieś znaczne korzyści.

Jeśli widzisz, jak do pomieszczenia wpływa brudna, mętna woda, oznacza to, że wkrótce czeka Cię jakaś awantura bądź nieszczęście.

Kiedy widzisz lub przeżywasz powódź, jest to zapowiedź wizyty, jaką złoży Ci uciążliwa dla Ciebie osoba bądź oznacza to, że będziesz musiał mieć do czynienia z niepożądaną osobą.

Gdy śnisz, że topisz się podczas powodzi, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że musisz liczyć się z tym, że Twoja sytuacja może diametralnie zmienić się na skutek zupełnego zbiegu okoliczności.

Jeśli we śnie straciłeś w powodzi dorobek życia, jest to sygnał od Twojej podświadomości, byś zaczął doceniać to, co masz i się z tego cieszył.

Powódź
Powódź
5/5 - (1)

2 komentarze

 1. konrad

Znaczenie snu Powódź

Opisz swój sen związany z symbolem Powódź i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen