sennik pożar

Pożar

Sen o ogniu (pożarze) może symbolizować zniszczenie, pasję, pożądanie, przemianę, iluminację, podróż, furię, zmiany. Może też oznaczać, że coś starego wkrótce się skończy, a coś nowego się rozpocznie. Sen jest znakiem, że Twoje myśli i opinie zmieniają się. Jeśli jest to kontrolowany ogień, symbolizuje Twoją motywację i wewnętrzną przemianę.

Ogień we śnie może również oznaczać problemy emocjonalne, przez które przechodzisz. Często oznacza odnowienie lub zmianę . 

Sennik pożar

Widzieć pożar

Gdy widzisz we śnie jak coś płonie, sen zwiastuje chwile szczęścia i radości. Może również oznaczać, że istnieje sytuacja, którą ignorujesz od dłuższego czasu. Sennik sugeruje, że sen o pożarze może także symbolizować konieczność odpoczynku.

Jeśli śnisz o łatwym do opanowania pożarze oznacza to, że wszystkie wewnętrzne problemy, które masz w tym momencie, będą pod kontrolą i bez trudu je rozwiążesz.

Wybuch (eksplozja)

Sen zapowiada nagłe wydarzenia, zmiany, które mogą powodować problemy i kłótnie.

Jeśli we śnie Twoja twarz (lub innych osób) została oszpecona lub okaleczona przez eksplozję oznacza, że ​​staniesz w obliczu sytuacji, w której zostaniesz o coś oskarżony i poniesiesz tego konsekwencje.

Jeśli z powodu eksplozji zostajesz pochłonięty przez płomienie, sen oznacza nielojalnych przyjaciół.

Jeśli dziewczynie śni się, że po wybuchu spłonęła w płomieniach, powinna być ostrożna, bo mówi jej to, że może mieć problemy ze swoim chłopakiem lub bliską przyjaciółką – osoby te mogą przysporzyć Ci problemów.

Jeśli we śnie słyszałeś odgłos wybuchu, ale go nie widziałeś oznacza to, że Twoje problemy zostaną wkrótce rozwiązane, po czym odzyskasz spokój.

Płomienie

Jeśli płomień ognia jest spokojny oznacza to, że poszukujesz wiedzy. Jeśli śnisz o intensywnych płomieniach ognia, sen może ostrzegać przed niebezpieczeństwami, ale także nieprzyjemnymi chwilami. Być może będziesz zaangażowany w sytuacje, w których będziesz musiał udzielić wyjaśnień. Może to być także znak zbliżającej się ważnej rozmowy. Musisz uważać na to co mówisz, bo nie trudno będzie narobić sobie wrogów przez nierozważne słowa.

znaczenie snu pożar

Iskry ognia

Śnienie o iskrach ognia wróży zachętę i dobrą energię. Każdego dnia znajdujesz nowe powody, aby coś w życiu poprawić, znaleźć nową pracę itp. Jesteś świadomy tego co robisz, masz wszystko w swoich rękach i to Ty decydujesz, co zrobić z tym co posiadasz. Pamiętaj jednak, że iskry mogą wywołać duży pożar, co oznacza, że ​​decyzje, które podejmujesz, muszą być odpowiednio przeanalizowane.

Ogień (ognisko)

Ten sen pokazuje, że potrzebujesz uczucia, więc musisz być bliżej ludzi, których kochasz i czuć ciepło swojej rodziny, partnera lub przyjaciół. Może to również wskazywać, że brakuje Ci więzi lub obecności bliskich osób.

Jeśli śnisz o gaszeniu ogniska lub że próbujesz się przy nim ogrzać, Sennik przestrzega, że przeżyjesz trudne chwile. Inne znaczenie tego snu można tłumaczyć jako znak, że namiętność w Twoim związku powoli zanika.

Kule ognia

Sennik przewiduje, że ​​uwikłasz się w szereg problemów, które musisz szybko rozwiązać, bo zamienią się w coś znacznie większego, z którego prawdopodobnie nie będzie łatwo się wyzwolić. 

Jeśli śniłeś o kulach ognia spadających w Twoim kierunku oznacza to, że zostaniesz niesprawiedliwie za coś obwiniony lub pojawią się problemy, których nie możesz kontrolować.

Jeśli jednak podczas snu to Ty rzucałeś ognistymi kulami to znaczy, że agresywnie rozwiązujesz trudne sytuacje i może to spowodować nowe problemy.

Dym

Jeśli śniłeś, że powietrze jest pełne dymu i popiołu podczas pożaru znaczenie snu prognozuje, że w pracy pojawią się nieporozumienia i niezadowolenie, co spowoduje, że będziesz się kłócić z ludźmi. Musisz się zdystansować i uspokoić.

Ogień i dym

Sen zapowiada odrodzenie. Choć wydaje się, że jest to scenariusz absolutnej destrukcji, powinieneś postrzegać go jako etap osobistej ewolucji.

Znaczenie snu może też sugerować, że istnieją problemy, które musisz rozwiązać bardzo szybko, aby móc iść naprzód. 

Wielki pożar

Sen odzwierciedla Twoją pasję i gniew. Jesteś częścią zmian i dobrych rzeczy. Nie martw się o nieznane. Zajmij się odkrywaniem swoich umiejętności i byciem kimś ważnym i godnym naśladowania w Twojej rodzinie. 

pożar w snach

Mały pożar

Jesteś na etapie, w którym problemy należą do przeszłości i pojawiają się tylko rutynowe sytuacje, które nie stanowią dla Ciebie większego dyskomfortu. Chcesz odpocząć. 

Pożar i tornado 

Wygląda na to, że robisz „z igły widły”, zamieniasz mały problem w coś, co jest niemożliwe do rozwiązania i wydaje Ci się, że to koniec świata. Sennik przekonuje, że proszenie o pomoc, o poradę i analizowanie możliwych rozwiązań pomogą Ci wyjść z każdego problemu.

Pożar i apokalipsa (koniec świata)

Sen reprezentuje Twoje własne problemy. Mówi, że zmiana musi nastąpić teraz. Jeśli będziesz czekał, aż rzeczy same nadejdą, niczego nie osiągniesz. Ale jeśli zdecydujesz się rozpalić własny ogień, zaczniesz osiągać wyniki. Jeśli śnisz, że świat kończy się wielkim pożarem to dlatego, że jesteś po prostu zmęczony.

Ognista lawa

Nie przesadzaj z zaufaniem, jakim darzysz innych ludzi, ani nie miej wobec nich nadmiernych oczekiwań. Jeśli nadal będziesz ufał innym, poświęcisz swój czas na rzeczy, które nie przynoszą żadnych korzyści.

Krąg ognia

Jeśli śniłeś, że jesteś otoczony ogniem oznacza to, że Twój stres zaczyna dominować nad Tobą. Musisz go wyeliminować i minimalizować, znajdź chwilę tylko dla siebie, szukaj zajęć na świeżym powietrzu i uprawiaj hobby w towarzystwie ludzi, których lubisz. 

Pożar domu

Sen o płonącym domu reprezentuje pasję i miłość. 

Według Sennika taki sen może oznaczać, że zbliżają się spory rodzinne lub małżeńskie. ​​Nie dawaj się ponieść impulsom i zanim zaczniesz mówić, zastanów się bardzo dokładnie nad tym, co masz do powiedzenia, a tym samym unikaj konfliktów.

Sen może też symbolizować namiętność. Jeśli we śnie ogień spali Twój dom oznacza to, że będziesz miał namiętny romans.

Sennik podje też inne znaczenia tego snu. Problemy, które masz, zostaną rozwiązane, a jeśli zgubiłeś coś cennego w pożarze, dostaniesz to z powrotem. 

Płonący dom może też oznaczać nowy etap w życiu rodziny, a także posłuszne dzieci.

W zależności od tego co płonie w domu, może mieć istotne znaczenie dla interpretacji snu, np.:

 • Drzwi: przeżywasz chwile podniecenia.
 • Okna: czujesz się ograniczany z powodu sytuacji, której doświadczasz i z której nie widzisz wyjścia.
 • Łóżko: Twój związek nagle się zakończy albo powinieneś zadbać o swoje zdrowie.

Pożar cudzego domu

Sen oznacza, że zazdrościsz innym. Zastanów się dlaczego? Czy rzeczywiście masz czego zazdrościć? Czy Twoje życie jest gorsze? A może możesz osiągnąć to co inni, tylko powinieneś się bardziej o to postarać? Sennik wskazuje także, że jesteś w miejscu, w którym nie czujesz się komfortowo. Postaraj się zmienić swoją sytuację.

Pożar w pokoju

Jeśli w Twoim śnie płonie Twój pokój, trudności i problemy bardzo mocno na Ciebie wpływają. Pora coś z tym zrobić. Porozmawiaj z kimś i nabierz dystansu do wydarzeń.

Pożar w kuchni

Sen wiąże się z siłą woli i motywacją do załatwienia spraw.

Jeśli czułeś strach podczas snu oznacza to, że nie jesteś gotowy na nowe wyzwania, a mimo to potrzebujesz tylko niewielkiego bodźca do działania. Zaplanowana przez Ciebie zmiana będzie dobra i szybka.

Pożar w łazience

Sennik zapewnia, że będziesz miał szczęście. Pojawi się w różnych sferach Twojego życia. Korzystaj z każdej okazji.

Pożar w piwnicy

Sen wskazuje, że wszystkie emocje, które Cię przytłoczyły, mogą Cię zniszczyć. Musisz sobie z nim radzić. Nie pozwól, by Cię zdominowały.

Pożar na poddaszu

Możesz działać bez zastanowienia. Postaraj się panować nad impulsami. Musisz nieco powstrzymywać swoją energię, bo wpadniesz w kłopoty.

Płonące przedmioty

Sen oznacza, że nadejdą szczęśliwe chwile. Jeśli masz za sobą ciężkie przeżycia, możesz odetchnąć z ulgą. Wreszcie nadejdzie spokój.

Inne znaczenie snu wskazuje, że potrzebujesz czasu na odpoczynek.

Pożar firmy

Jeśli jesteś właścicielem firmy, która w Twoim śnie płonie sen oznacza, że biznes pójdzie bardzo dobrze i będzie przynosił duże zyski.

Jeśli we śnie widzisz ruiny swojego biznesu po pożarze sen oznacza, że ​​będziesz miał duże szczęście, bo Twoja firma będzie się szybko rozwijać.

Pożar samochodu

Sen oznacza brak tolerancji i cierpliwości. Zachowanie spokoju jest kluczem do nieco spokojniejszego życia. Zweryfikuj swoje zachowania i panuj nad emocjami.

Pożar stodoły

Znaczenie snu można odczytać jako zapowiedź korzyści materialnych. Spodziewaj się napływu gotówki. Może dostaniesz jakąś dobrą pracę lub dodatkowe zajęcie, a może będziesz mieć szczęście w grach losowych.

Pożar lasu

Sen oznacza, że odczuwasz niepokój lub lęk w sprawach finansowych. Może martwisz się o spłacenie długów, czy utratę majątku.

Inne znaczenie snu może symbolizować jak jesteś silny i że pójdziesz do przodu, pozostawiając całą przeszłość za sobą.

Jeśli jesteś blisko dużej zmiany, takiej jak ślub lub narodziny dziecka, sen może również oznaczać, że boisz się kogoś stracić lub obawiasz się podejmowania złych decyzji. Bardziej zaufaj sobie.

Płonąć (palić się)

Według Sennika jakieś zmartwienia wywołują w Tobie poczucie winy. Popełnisz błędy, których będziesz żałować. 

Inne znaczenie snu symbolizuje namiętny temperament. Sen może oznaczać, że jesteś szaleńczo zakochany.

Jeśli Twoja ręka płonie to znak, że jesteś uczciwy i masz wsparcie przyjaciół.

Jeśli śnisz, że czujesz jak pali Cię ogień jest to znak, że Twój temperament zaczyna wymykać się spod kontroli lub że jakiś problem bardzo Cię niepokoi i nie daje Ci spokoju.

Jeśli ktoś obcy w Twoim śnie płonie, możesz mieć pewne problemy z bezpieczeństwem i poczuciem własnej wartości. Jeśli płonąca osoba jest członkiem rodziny, partnerem, przyjacielem lub znajomym oznacza to, że przeżywają ciężkie chwile i potrzebują natychmiastowego wsparcia.

Jeśli śnisz, że ktoś, kogo znasz, umiera w płomieniach może to oznaczać, że zerwiesz z nim więź.

Jeśli we śnie zauważyłeś u siebie bliznę po oparzeniu boisz się, że problemy z przeszłości powrócą. 

Podpalenie (spowodować pożar, zaprószyć ogień)

Sen o podpaleniu oznacza, że ​​Twój gniew może być destrukcyjny. Sennik mówi, że jesteś na coś zły i tłumisz to w sobie.  Jeśli czujesz złość, lepiej ją rozładować.

Znaczenie snu można odczytać też jako znak trudności finansowych lub trudny emocjonalny okres w Twoim życiu.

gasić pożar

Gasić pożar (ugasić pożar)

Jeśli we śnie udaje Ci się ugasić pożar to znaczy, że przeszkody w życiu pokonujesz dużym wysiłkiem i pracą. Sen oznacza, że ​​niepotrzebnie martwisz się o dobre wyniki swojej firmy.

Ogień i woda (gasić pożar wodą)

Sen wskazuje na to, że w Twoim życiu pojawi się wiele problemów i sytuacji, które utrudnią Ci normalne funkcjonowanie.

Jeśli śnisz, że ogień zostanie ugaszony wodą oznacza to, że problemy zostaną rozwiązane. Staniesz z odwagą do walki o swoje cele, co wzmocni Cię i sprawi, że będziesz rozwijał się.

Uciekać przed pożarem

Sennik zapowiada regenerację, czas na zmianę i ewolucję. W tym celu musisz najpierw wyeliminować wszystkie niekorzystne sytuacje ze swojego życia.

Sen o ucieczce z ognia z pomocą drabiny ostrzega przed możliwymi problemami finansowymi. Nie inwestuj bez uprzedniej analizy poziomu ryzyka, a także trzymaj się z dala od firm, o których nie masz żadnej wiedzy. 

Dzieci i pożar (krewni i pożar)

​​Odczuwasz obawę o bezpieczeństwo swojej rodziny. Chociaż ten sen nie przewiduje wypadków, zachowaj środki ostrożności. Przede wszystkim uważaj na dzieci. Jeśli w Twoim śnie ktoś z rodziny się pali, może pilnie potrzebować pomocy.

Strażak

Znaczenie snu sugeruje, że przechodzisz przez nieprzyjemny etap swojego życia, ale ktoś przyjdzie Cię zmotywować i pokazać, że możesz jeszcze komuś zaufać.

Znaczenie snu: pożar

 • Widzieć pożar – czekają Cię chwile szczęścia i radości
 • Wybuch (eksplozja) – nagłe wydarzenia mogą spowodować kłótnie
 • Płomienie – czeka Cię ważna rozmowa
 • Iskry ognia – ​​decyzje, które podejmujesz muszą być przeanalizowane
 • Ogień (ognisko) – brakuje Ci obecności bliskich osób
 • Kule ognia – problemy musisz szybko rozwiązać
 • Dym – w pracy pojawią się nieporozumienia i kłótnie
 • Ogień i dym – problemy rozwiązuj jak najszybciej
 • Wielki pożar – zajmij się odkrywaniem swoich umiejętności
 • Mały pożar – problemy należą już do przeszłości, odpocznij
 • Pożar i tornado – robisz „z igły widły”
 • Pożar i apokalipsa (koniec świata) – zmiana Twojego życia musi nastąpić teraz
 • Ognista lawa – nie ufaj wszystkim
 • Krąg ognia – stres zaczyna dominować nad Tobą
 • Pożar domu – będziesz miał namiętny romans
 • Pożar cudzego domu – zazdrościsz innym
 • Pożar w pokoju – nabierz dystansu do wydarzeń
 • Pożar w kuchni – zaplanowana przez Ciebie zmiana będzie dobra
 • Pożar w łazience – będziesz miał szczęście, korzystaj z okazji
 • Pożar w piwnicy – nie pozwól, by emocje Cię zdominowały
 • Pożar na poddaszu – panuj nad impulsami
 • Płonące przedmioty – potrzebujesz odpoczynku
 • Pożar firmy – Twój biznes będzie przynosił duże zyski
 • Pożar samochodu – brakuje Ci cierpliwości
 • Pożar stodoły – spodziewaj się napływu gotówki
 • Pożar lasu – obawiasz się podejmowania decyzji, zaufaj sobie
 • Płonąć (palić się) – masz poczucie winy
 • Podpalenie (spowodować pożar, zaprószyć ogień) – ​​Twój gniew może być destrukcyjny
 • Gasić pożar (ugasić pożar) – przeszkody pokonujesz dużym wysiłkiem i pracą
 • Ogień i woda (gasić pożar wodą) – Twoje problemy zostaną rozwiązane
 • Uciekać przed pożarem – nadszedł czas na regenerację, zmianę i ewolucję
 • Dzieci i pożar (krewni i pożar) – obawiasz się o bezpieczeństwo swojej rodziny
 • Strażak – ktoś doda Ci otuchy

Sennik mistyczny – pożar

Ogólnie symbol ten może sygnalizować, że na jawie czujesz się niepewnie w sytuacji, w jakiej się znajdujesz i pragniesz pomocy innych, ale jednocześnie odnosisz się do swego otoczenia z dużą nieufnością.

Znaczenie snu pożar
Znaczenie snu pożar

Gdy śnisz, że widzisz pożar, jest to znak, że niebawem doznasz jakiejś wielkiej radości.

Jeśli widzisz płonące budynki, zapowiada to dla Ciebie kłótnie i nieporozumienia z osobą, z którą jesteś związany na jawie.

Jeśli we śnie widzisz płonący las, oznacza to, że Twoje życie będzie beztroskie i pozbawione większych problemów.

Kiedy we śnie widzisz pożar własnego domu, zwiastuje to dla Ciebie smutek, który będzie trwał długo.

Jeżeli śnisz, że uciekasz z płonącego domu, oznacza to, że niebawem przeżyjesz coś bardzo przyjemnego, czego w ogóle się nie spodziewałeś.

Jeśli śnisz, że wznieciłeś pożar, jest to znak, że nie uda Ci się powstrzymać niekorzystnej dla Ciebie zmiany w Twoim życiu i na nic zdadzą się Twoje wysiłki czy protesty.

Pożar bez dymu zwiastuje poprawienie się Twej sytuacji.

Pożar z kłębami dymu to znak, że Twoja sytuacja znacznie się pogorszy.

Gdy śnisz, że ratujesz kogoś z pożaru, jest to zapowiedź korzystnych zmian, które niebawem będą miały miejsce w Twoim życiu.

Jeśli ratujesz z pożaru dobytek, zapowiada to, że wkrótce któraś z bliskich Ci osób wyrządzi Ci jakąś krzywdę.

Pożar
Pożar
Oceń sennik

Znaczenie snu Pożar

Opisz swój sen związany z symbolem Pożar i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen