pranie sennik

Pranie

Sen o praniu ubrań oznacza, że ​​jakaś sytuacja lub osoba wprowadziła do Twojego życia niepokój i nie wiesz, jak sobie z tym poradzić. 

Znaczenie snu może być powiązane z konfliktem w środowisku pracy, co grozi utratą pracy lub osłabieniem Twojej pozycji.

Sennik Pranie

Co oznacza sen o praniu?

Sen o praniu może wskazywać na to, że jesteś bardzo zorganizowaną osobą,  musisz jednak przejrzeć swoje relacje i zadbać o swoją przyszłość, a także odpuścić to, co nie ma już istotnego znaczenia, by zrobić miejsce na pojawienie się nowego. Zrób prawdziwe porządki w swoim życiu.

Znaczenie snu pranie

robić pranie

Pranie ubrań (robić pranie)

Robienie prania we śnie oznacza, że ​​szukasz odpowiedniego wyjścia z konfliktu lub problemu. Szukasz rozwiązania, które uspokoi sytuację i ułoży wszystko na swoim miejscu, tak aby nikt nie poczuł się zraniony. Sennik zapewnia, że rozwiązanie nadejdzie szybciej niż myślisz i wszystko wróci do normy.

Inne znaczenie tego snu może sugerować, że ​​miałeś trudności z rozwiązaniem problemu, co przyczyniło się to do drobnych konfliktów, które jeszcze bardziej pogorszyły sytuację. Musisz poznać przyczynę problemu. Im więcej czasu mija, tym trudniejsza i poważniejsza staje się sytuacja.   

Ktoś inny robi pranie

Śnienie, że widzisz jak ktoś inny robi pranie, oznacza zmiany w Twoim stylu życia i będą one bardzo korzystne dla Twojego rozwoju. Szybko dostrzeżesz przemiany, które będą dla Ciebie szansami na nowe związki, nową pracę, nowych przyjaciół, a nawet nowy i piękniejszy dom. Nadchodzi dla Ciebie okres radykalnych i dobrych zmian. Kieruj się intuicją.       

Jeśli we śnie ktoś kogo znasz robi pranie, nie martw się. Wszelkie wiadomości będą pozytywne i przyczynią się do Twojego rozwoju i sukcesu.

Jeśli jednak jest to osoba, której nie znasz, musisz przejrzeć swoje priorytety. Bądź bardziej uważny, aby możliwości Ci nie umknęły.

Ręczne pranie

Sen, że pierzesz ubrania ręcznie oznacza, że nie ​​jesteś gotowy na to, aby przestać rozpamiętywać urazy z przeszłości. Pozwalasz, aby wspomnienia dawnego bólu i cierpienia zapełniały Twój umysł. Teraz jest odpowiedni moment, by pozbyć się tego co Cię boli, by odciąć się od złych wspomnień.

To świetna okazja do rozwoju, dojrzewania i dostrzegania nowych perspektyw w życiu. 

robić ręczne pranie

Pranie ubrań w zlewie

Sen symbolizuje, że chcesz przezwyciężyć wszystkie trudności, które są w Twoim życiu, masz motywację, poświęcenie i wszystko co potrzebne, aby zmienić kierunek swojego życia.

Pranie w pralce

Jeśli we śnie pierzesz ubrania w pralce oznacza to, że ​​problemy znikają, a Ty uwalniasz się od przeszkód, które stanęły na Twojej drodze. Uczucie ulgi przynosi Ci spokój i radość.   

Pranie w pralni

Sen o praniu w pralni jest znakiem, że oczyszczasz się i otwierasz swój umysł na otrzymywanie tylko dobrych energii, poprzez dobre sugestie zmiany swojego życia, zachowania, prawdziwej transformacji. Tak trzymaj! 

Pranie ubranek dla dzieci

Pranie ubranek dla dzieci symbolizuje potrzebę spojrzenia na życie w inny sposób. Z pewnością musisz pracować nad pozytywną zmianą, aby znaleźć nowe podejście do swojej rutyny.

pranie białych ubranek dla dzieci

Pranie białych ubrań

Marzenie o praniu białych ubrań wskazuje, że musisz zwracać większą uwagę na osoby, z którymi wspólnie przebywasz, zwłaszcza na tych, którzy są Ci bliscy. Codzienne życie sprawia, że ​​nawet nieumyślnie zaniedbujemy nasze relacje. Staraj się zwracać należytą uwagę na tych, którzy mieszkają z Tobą na co dzień i utrzymuj z nimi bliskie kontakty. 

Pranie pościeli

Sennik sugeruje, że nadszedł odpowiedni czas na uporządkowanie swoich intymnych spraw. Może tu chodzić o relacje z Twoimi najbliższymi, partnerem, rodzicami, dziećmi. Może też chodzić o życie intymne, związek.

Czyszczenie ubrań

Czyszczenie ubrań we śnie mówi o wewnętrznym procesie oczyszczania. Trzeba położyć kres przykrościom i podać rękę osobie, która ma do żal do Ciebie. Pogódź się z innymi i z samym sobą.

Suszenie prania (pranie na sznurze, wywieszanie prania)

Sen jest zwiastunem pozytywnych zmian, które powoli się zbliżają. Jeśli jesteś przekonany, że chcesz zmienić wiele otaczających Cię sytuacji, skorzystaj z tego już teraz i przyjrzyj się każdej okazji, która się pojawia.

Inne znaczenie snu mówi, że Twoje zachowanie może ściągnąć na Ciebie kłopoty. Nie ubliżaj innym, nie rozsiewaj plotek, bo odbije się na to na Tobie. Musisz przemyśleć swoją postawę i zmień swoje zachowanie tak szybko, jak to możliwe. Pamiętaj, im więcej ubrań jest rozwieszonych, tym więcej konfliktów przed Tobą.  Zastanów się nad tym, jak się zachowujesz i jak wpływa to na życie innych i Ciebie.

suszenie prania na sznurze

Stos czystych ubrań (czyste ubrania, wyprane ubrania)

Znaczenie snu symbolizuje podjęcie decyzji o odrzuceniu negatywnych myśli i goryczy. Chcesz być pozbawiony jakiejkolwiek urazy. Dzięki temu odzyskasz  wewnętrzny spokój. Pozytywne zmiany pojawią się bardzo szybko. Wyostrz swoją uwagę, aby je zobaczyć.

Znaczenie snu wskazuje na Twoją siłę organizacyjną. Poskładane i czyste ubrania to wskaźniki, że równowaga i harmonia są stałe w Twoim życiu. Oznacza to również, że udaje Ci się pogodzić życie osobiste i zawodowe.

Stos brudnych ubrań (brudne ubrania, ubrania do prania)

Twoim pragnieniem jest uciec od wszystkiego, co zakłóca Twój spokój, nawet od obowiązków. Sennik radzi, by po prostu rozwiązywać po kolei nierozstrzygnięte problemy. Im szybciej się za to weźmiesz, tym lepiej.
Sen jest także odzwierciedleniem złych relacji, przez które przechodzisz. Konieczne jest zwrócenie uwagi na przyjaźnie, które pielęgnowałeś i relacje, których doświadczasz. Możesz być celem zniesławienia i plotek.

Kiedy śnisz o brudnych ubraniach innych ludzi oznacza to, że potrzebujesz pomocy i nie wiesz jak o nią poprosić. Ten sen symbolizuje, że masz wielkie trudności i nie jesteś w stanie wyrazić swoich problemów.

Kosz na pranie

Sennik uważa, że pilnie potrzebujesz sprzątania w jakiejś dziedzinie swojego życia. Jeśli w koszu są czyste ubrania to znak, że jesteś gotowy i chętny stawić czoła każdemu kłamstwu, które zostało wymyślone na Twój temat. Jeśli kosz jest pełen brudnych ubrań, masz problem jak sobie poradzić z tym co Cię boli i sprawia Ci kłopoty.

sen o praniu

Podsumowanie znaczenia snu o praniu

 • Pranie ubrań (robić pranie) – ​​szukasz wyjścia z konfliktu lub rozwiązania problemu
 • Ktoś inny robi pranie – nadchodzi okres radykalnych i dobrych zmian
 • Ręczne pranie – nie ​​jesteś gotowy na to, aby przestać rozpamiętywać urazy z przeszłości
 • Pranie ubrań w zlewie – chcesz zmienić kierunek swojego życia
 • Pranie w pralce – ​​pokonujesz problemy
 • Pranie w pralni – oczyszczasz się i otwierasz ma dobrą energię
 • Pranie ubranek dla dzieci – musisz spojrzeć na życie w inny sposób
 • Pranie białych ubrań – zwracaj większą uwagę na osoby, z którymi przebywasz
 • Pranie pościeli – nadszedł czas na uporządkowanie swoich intymnych spraw
 • Czyszczenie ubrań – pogódź się z innymi i z samym sobą
 • Suszenie prania (pranie na sznurze, wywieszanie prania) – Twoje zachowanie może ściągnąć na Ciebie kłopoty
 • Stos czystych ubrań (czyste ubrania, wyprane ubrania) – udaje Ci się pogodzić życie osobiste i zawodowe
 • Stos brudnych ubrań (brudne ubrania, ubrania do prania) – rozwiązuj po kolei nierozstrzygnięte problemy
 • Kosz na pranie – pilnie musisz posprzątać swoje życie

Sen o praniu – szczegółowa interpretacja

Co oznacza jak się śni pranie?

Pranie to część życia, więc oczywiście sny o praniu są powszechne. Pojawia się w nich wiele zaskakujących symboli.

Co to znaczy śnić o praniu ubrań

Jeśli we śnie widzisz pralkę, a może duży stos ubrań, które wymagają prania oznacza to, że podświadomość każe nam spojrzeć na nasze codzienne życie i zbadać, które obszary wymagają poprawy („wyprania”). Z takiego snu możemy się nauczyć jak rozwiązać niektóre z naszych codziennych problemów!

znaczenie snu pranie
Znaczenie snu pranie

Dużo do zrobienia!

Jeśli śnisz o praniu lub widzisz stosy prania we śnie, najprawdopodobniej myślisz o swojej niekończącej się liście rzeczy do zrobienia.

Możesz mieć spotkania, na które musisz się udać i nie jesteś pewien, jak dopasujesz je do swojego napiętego harmonogramu. Jesteś znudzony rutynowymi czynnościami. Zwykle oznacza to, że potrzebujesz zmiany tempa i czegoś bardziej interesującego, co pomoże Ci być szczęśliwym w życiu.

To może być dobry moment, aby rozważyć zmianę kariery lub nawet przenieść się do nowego miejsca, w którym znajdziesz ekscytujące i pozytywne wyzwania.

Czujesz, że inni Cię oceniają

To żenujące, gdy masz kosz na bieliznę pełen skarpet i żadna z nich do siebie nie pasuje. A inni to widzą i  krytykują. W rzeczywistości często czujemy się tak, jakbyśmy byli osądzani, nawet jeśli w rzeczywistości nie jesteśmy. Większość ludzi rzadko traktuje nas tak surowo, jak my sami, zwłaszcza gdy porównujemy się z innymi.

    Porównanie to złodziej radości. – Theodore Roosevelt

Jeśli chcemy być szczęśliwi, musimy zdać sobie sprawę z tego, że nie ma znaczenia, co myślą inni. Jeśli w głębi serca wiesz, kim jesteś i że postępujesz właściwie, nie masz się czego obawiać.

Poczucie winy: czy czas się oczyścić?

Pranie często kojarzy się z czyszczeniem – a jeśli jesteś winny przestępstwa lub robisz źle, jest to prawdopodobnie znak, że masz świadomość nieczystego sumienia.

Podczas gdy ubrania w snach zazwyczaj symbolizują nasz wygląd zewnętrzny, to ich pranie oznacza, że staramy się oczyścić i naprawić nasze winy.

Zadaj sobie pytanie: czy jest coś z mojej przeszłości, co próbuję poprawić? Czy szukam aprobaty lub przebaczenia innych? Czy mam poczucie winy z powodu czegoś, na co być może nie mam wpływu?

Czy jesteś gotowy i przygotowany?

Widok stosów starannie ułożonych ubrań i ręczników może oznaczać, że organizujesz swoje sprawy i jesteś przygotowany na wszystko. Możesz poczuć wielką satysfakcję widząc starannie ułożone koszule, spodnie i sukienki lub wszystkie rzeczy wiszące na wieszakach.

Czasami oznacza to, że czujesz, że nie jesteś do czegoś lub na coś przygotowany.

Większość symboli snów jest dokładnie tym, czym się wydaje – ale czasami może być odwrotnie. Zwróć uwagę, co myślisz o ułożeniu przedmiotów. Jeśli czujesz, że nie możesz nadążyć z ich składaniem, nie jesteś na coś gotowy. Jeśli we śnie czujesz się swobodnie, jesteś pewny siebie i jesteś w stanie osiągnąć sukces bez względu na to co się wydarzy.

Sen o praniu czasami może również oznaczać, że musimy zacząć organizować się w naszym życiu. Czy wszystko masz w nim „uporządkowane”?

Dodatkowe znaczenia snów o praniu odzieży

Kiedy masz jakiś sen ważne jest, aby wziąć pod uwagę kontekst samego symbolu snu. Sterta prania, która jest zrzucona pod schodami ma z pewnością inne znacznie niż widok osobistych ubrań rozwieszonych lub rozrzuconych po pokoju.

Sen o suszeniu ubrań na sznurku

Pomyśl o swoim śnie, w którym na sznurku suszyła się bielizna. Czy była to spokojna i szczęśliwa scena na wsi? Może to oznaczać, że odczuwasz wielką satysfakcję i zadowolenie. Czujesz się tak, jakby Twoje potrzeby zostały zaspokojone, jesteś spokojny i zadowolony ze swojej sytuacji.

Jeśli we śnie widzisz pranie wiszące na sznurze i przeraża Cię to, że wszyscy mogą je zobaczyć, prawdopodobnie jesteś bardzo zdenerwowany pracą. Możesz czuć się tak, jakby ktoś Cię zdradził lub martwić się, że Twoje osobiste sekrety mogą wkrótce zostać odkryte. A może nadszedł czas, aby prawda wyszła na jaw?

Sen o stosie prania

To sen wskazujący, że czujesz się przytłoczony i zaniedbujesz kluczowe obszary swojego życia z powodu ogromnego obciążenia pracą. Możesz czuć się tak, jakbyś był zestresowany i nie możesz nadążyć i sprostać stawianym Ci wymaganiom.

Czasami może to oznaczać, że próbujesz uporządkować i zreorganizować swoje obecne życie. Być może przeprowadzasz restrukturyzację w biznesie, a może myślisz o sposobach poprawy wydajności i produktywności.

Sen o wkładaniu ubrań do suszarki

Mokre ubrania należy wysuszyć. Większość pralek i suszarek wiruje ubrania w cyklach, dlatego w tym śnie możliwe jest, że pralka i suszarka są symbolem cyklicznych wydarzeń, które często się zdarzają.
Czy kiedykolwiek śniłeś o praniu ubrań?

Pomyśl o tym, jakie wydarzenia miały miejsce wtedy, a następnie porównaj, jakie wydarzenia mają miejsce teraz, gdy śnisz o ich suszeniu. Może to oznaczać, że doświadczasz podobnych myśli, emocji, a nawet podobnych wydarzeń życiowych.

Możesz mieć wrażenie, że ciągle kręcisz się w kółko. Pamiętaj o tym: czasami musimy być gotowi na zmianę! Nie możesz nosić mokrej koszuli, więc kręcenie się w kółko pomaga koszulce „być gotową” do noszenia.
Nasze życie jest bardzo podobne. Nie możesz rozpocząć nowego życia, jeśli nie jesteś na to gotowy. Czasami musimy kręcić się w kółko, zanim będziemy wiedzieć, do czego naprawdę zostaliśmy powołani.

Sen o praniu ubrań innych ludzi

Jeśli we śnie pierzesz ubrania innej osoby oznacza to, że czujesz się jakbyś musiał jej pomóc. Być może zastanawiasz się co możesz zrobić, aby złagodzić własne bóle i obciążenia. Możesz bardzo kochać tę osobę i być gotowym zrobić wszystko, aby pomóc jej odnieść sukces.

Sen o pralni

Śnienie o pralni samoobsługowej sugeruje, że próbujesz wymyślić sposób na zwiększenie skali bieżącej działalności.

Możesz mieć wspaniałe pomysły na przyszłość – pamiętaj, aby odpowiednio je zaplanować.
Jeśli we śnie są inne osoby w pralni może to znaczyć, że możesz nawiązać nagły i nieoczekiwany związek.

Ta osoba może – ale nie musi, być kimś kogo już znasz. Upewnij się, że słuchasz swojej intuicji.
Pralnia może być również symbolem uczucia przytłoczenia tym co myślisz o innych ludziach. Zastanów się: Czy czujesz się komfortowo w swoim związku? Czy czujesz, że utknąłeś? Czy potrafisz łatwo komunikować się z innymi?

Sen o tym, że ktoś inny pierze Twoje ubrania

Jeśli masz sen, w którym ktoś ukradł Twoje pranie lub ubrania i wyprał je oznacza to, że czujesz się tak, jakby Twoja prywatność została naruszona.

Możesz mieć wrażenie, że ktoś nie rozumie, że chcesz być niezależny. Z drugiej strony, ten sen może być znakiem, że musisz znaleźć sposób na większą niezależność.

Możesz czuć się tak jakbyś potrzebował kogoś, kto by się Tobą zaopiekował, choć w rzeczywistości jesteś osobą samodzielną i odpowiedzialną za własne szczęście i radość życia.

Inne rzeczy do rozważenia, jeśli w snach pierzesz ubrania

Każda osoba i każdy sen są wyjątkowe, a Ty jesteś najlepszym tłumaczem swoich snów.

Oto kilka sposobów na lepsze zrozumienie własnej interpretacji snów dotyczących prania ubrań.

Jakiego koloru ubrania pierzesz? Jakie ubrania są prane?

Kolory mogą w naszych snach oznaczać wiele różnych rzeczy. Jeśli śnisz o praniu żółtej koszuli, może to być znak, że denerwujesz się, że nie wybrniesz z jakiejś sytuacji. Jeśli śnisz o praniu czerwonej koszuli może to oznaczać, że jesteś zły i próbujesz pozbyć się uczucia złości.

Znaczenie snu pranie
Znaczenie snu pranie

Zobacz więcej o symbolice kolorów w snach w innym naszym artykule.

Rodzaj ubrań również ma znaczenie. Pranie garniturów różni się od prania odzieży roboczej. Brudne ubrania mogą symbolizować ciężką pracę lub niewielką nagrodę, podczas gdy garnitur może oznaczać, że czujesz się nieswojo w bieżących interesach.

Śnienie o praniu fantazyjnej sukni balowej lub o praniu w pralce rzeczy tylko do prania chemicznego może oznaczać, że nie wiesz jak i dlaczego należy coś zrobić w określony sposób.

Sennik mistyczny – pranie

Symbol ten stanowi dla Ciebie ostrzeżenie ze strony Twej podświadomości, byś miał się na baczności przed plotkami, które mogą Ci znacznie zaszkodzić.

 • Gdy śnisz, że robisz pranie, jest to znak, że niebawem atmosfera w Twoim otoczeniu znacznie się poprawi, co na pewno przywitasz z wielką ulgą.
 • Jeśli śni Ci się, że wieszasz pranie, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że na jawie ktoś rozpuszcza na Twój temat jakieś plotki.
 • Ściąganie prania zapowiada, że zawrzesz rozejm z kimś, z kim od dawna byłeś skonfliktowany.
Pranie
5/5 - (2)

1 sen

 1. ATYDE

Znaczenie snu Pranie

Opisz swój sen związany z symbolem Pranie i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen