Sen o kruku

Sen o kruku

Sen o kruku

Kruk jest uniwersalnym symbolem nieczystości z powodu tego, że żywi się padliną, a także często uważany jest za zły omen, zwłaszcza zwiastun śmierci, ale też innych poważnych nieszczęść.

Jeśli więc ptak ten pojawia się w naszym śnie, zwykle czujemy pewien niepokój, zwłaszcza jeśli śni nam się, że kruk krąży nad naszą głową, atakuje nas czy też zachowuje się nietypowo i przez to niepokojąco, bądź też przybiera niezwykłe rozmiary.

Interpretowanie snów o kruku

Kruk we śnie symbolizuje łącznik między światem zmysłowym a pozazmysłowym, zwłaszcza światem zmarłych, w których zamieszkują dusze osób, które już od nas odeszły. Kruki mogą być wysłannikami Boga o mrocznym obliczu, ale same nie mają ani złego, ani dobrego nacechowania, są neutralne. Jeśli śni nam się lecący kruk, może to być znak, że na jawie właśnie mamy ciężką sytuację i wiele problemów, o których staramy się nie myśleć, by nie psuć sobie samopoczucia, ale wcale nam się to nie udaje.

Może to być więc sygnał od naszej podświadomości, byśmy zaczęli wreszcie porządkować swoje życie i na bieżąco rozwiązywać problemy, które stają nam na drodze zamiast zamiatać je pod dywan. Stado kruków pojawiające się w naszym śnie może zapowiadać, że niebawem staniemy się ofiarami jakiejś klęski żywiołowej albo w naszym życiu pojawi się poważne zamieszanie, którego nie uda nam się uniknąć.

Gdy kruk nas atakuje, jest to pozytywny omen, zapowiadający, że uda nam się wreszcie ostatecznie uporać się z naszymi przeciwnikami w jakiejś sprawie.

Jeśli śnimy o kruku krążącym nad naszą głową, jest to sygnał, że znajdujemy się obecnie w ciężkiej sytuacji, z której musimy znaleźć jakiejś wyjście, bo nikt nie zrobi tego za nas.

Oceń sennik

1 sen

  1. Teresa

Znaczenie snu Sen o kruku

Opisz swój sen związany z symbolem Sen o kruku i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen