sennik sowa

Sowa

Kiedy widzisz sowę w swoich snach, warto zwrócić uwagę na swoje zdrowie. Możesz też otrzymać awans lub podwyżkę w pracy.

Sennik sowa

Sen o sowie oznacza, że musisz uważać na to, co mówisz i starać się zachować spokój i mądrość w codziennych sytuacjach.

Sowa symbolizuje mądrość i wiedzę, niesie ze sobą tajemnice. Może oznaczać inteligentne wybory i dobre rady, również moc rozeznania i umiejętność rozszyfrowywania tajemnic. Sennik sugeruje, że zbliża się czas odkrywania nowych rzeczy i sytuacji. Sowy to zwierzęta znane ze swojej inteligencji, nocnych nawyków, dyskrecji i instynktu opiekuńczego. Sen o sowie wskazuje, że Twoja intuicja Cię nie zawiedzie. Znaczenie snu o sowie symbolizuje, że przed Tobą są zmiany i nie powinieneś się ich bać.

Co oznacza sen o sowie?

znaczenie snu sowa

Widzieć sowę

Sen, że widzisz sowę oznacza, że wkrótce osiągniesz swój cel. Jeśli do tej pory nie było Ci łatwo i doszedłeś do wniosku, że nie będziesz w stanie czegoś osiągnąć, to sowa symbolizuje, że Twoja wytrwałość przyniesie efekty. Sen jest znakiem, że nie zatrzymujesz się i nie poddajesz się.

Duża sowa

Sen o wielkiej sowie wskazuje na jakieś problemy. Powinieneś bardziej skupić się na tym co ważne i dążyć do jak najszybszego rozwiązania trudnych sytuacji. Odkładanie spraw na potem tylko jeszcze bardziej komplikuje sytuację.

Młoda (mała) sowa

Sen oznacza, że zaczynasz rozwijać swoje umiejętności psychiczne i duchowe.

Poszukaj sposobów, aby nakarmić swojego ducha i umysł odpowiednimi treściami, np. kontemplowaniem sztuki lub odpowiednią lekturą. Sen o młodych sowach to znak, że coś nowego w Tobie się urodziło i rośnie, więc zadbaj o to, aby w pełni mogło się rozwinąć!

Inne znaczenie snu może sugerować, że aby osiągnąć jedną rzecz, musisz przejść przez inną. Stawką jest szczęście i pech, możesz najpierw przejść przez pechową fazę, aby osiągnąć szczęście lub odwrotnie.

Gniazdo sowy

Znaczenie snu ujawnia, że czujesz się opuszczony lub samotny, ale wcale tak nie jest.

Prawdopodobnie bliska Ci osoba jest zajęta czymś bardzo istotnym i masz wrażenie, że o Tobie zapomina. To złudne odczucie. Zainteresuj się jej problemami.

Dużo sów

Sen o wielu sowach ujawnia, że jesteś obserwowany przez innych ludzi. To ważne, abyś uważał co mówisz i co robisz. Są tacy, którzy czekają na Twoje potknięcie.

Kiedy kilka sów pojawia się w Twoim śnie, jest to znak dobrej nowiny. Kilka sów razem wskazuje sprzyjający czas na tworzenie i wykorzystywanie możliwości w dziedzinie nauki, finansów, a nawet poznawania nowych ludzi i tworzenia więzi. To początek korzystnych zmian.

Lecąca sowa

Sen zapowiada awans, poprawę sytuacji zawodowej i finansowej. Jest znakiem, że powinieneś zacząć planować, aby jak najlepiej wykorzystać czas, który nadchodzi.

Jeśli widzisz jak sowa ląduje, zwracaj uwagę na swoje nawyki i dąż do utrzymania zdrowego stylu życia.

sowa w locie atakuje

Sowa patrzy na mnie

Sen o sowie patrzącej na Ciebie wskazuje na duchową ochronę. Oczy sowy są symbolem troski.

Sen o obserwującej Cię sowie według Sennika wskazuje także, że jesteś bardzo daleko od ludzi, zwłaszcza od członków rodziny. O ile lubisz taki tryb życia, a wyobcowanie jest Twoim wyborem, spróbuj pokazać członkom rodziny, że mimo wszystko nadal jesteś obecny w ich życiu.

Śpiew sowy (hukanie sowy)

Sen zapowiada koniec konfliktu i czasu wzburzonych emocji, koniec niespokojnego okresu, koniec jakiegoś problemu lub rozwiązanie jakiegoś sporu. Wykorzystaj dobrze ten moment. Długo oczekiwane zwycięstwo jest tuż, tuż, jeszcze potrzeba tylko trochę cierpliwości.

Krzycząca sowa

Sen o krzyczącej sowie wskazuje, że powinieneś zwracać większą uwagę na swoje postawy, ponieważ brakuje Ci równowagi, a to wpływa na Ciebie bardzo negatywnie. Sennik radzi, by się zrelaksować i popracować na formami komunikowania się z innymi.

Gadająca sowa

Ten sen wskazuje jak zachowywać się lub mówić w konkretnej sytuacji. Dlatego bardzo ważne jest, abyś zwrócił uwagę na to, co powiedziała Ci we śnie sowa. Warto skorzystać z tej podpowiedzi.

sowa na drzewie

Milcząca sowa

Sen oznacza, że musisz zamilknąć, nie dzielić się ze wszystkimi swoimi planami. Największym motorem Twojego spełnienia jest teraz cisza, ponieważ w niej znajdujemy koncentrację i skupienie, aby podejmować najlepsze decyzje i osiągać lepsze wyniki.

Sen ujawnia też, że jesteś w jednej z najlepszych faz swojego życia. Ciesz się wszystkim, co osiągnąłeś świadomie. To Twoja zasługa i sukces.

Sowa na ramieniu

Sen o lądowaniu sowy na ramieniu wskazuje na problemy zdrowotne. Nie zwlekaj z  wizytą u lekarza. To także zalecenie posłuchania dobrych rad mądrych osób, np. specjalistów lub oddanych Ci przyjaciół.

Nieść sowę

Sennik radzi: bądź ostrożny, jedź ostrożnie, zwracaj uwagę na to, gdzie wchodzisz. Zwróć też uwagę na swoich bliskich. Zapewnij im bezpieczeństwo i nie ryzykuj.

Sowa w domu

Sennik przestrzega przed konfliktami. Zawsze próbuj się dogadać, rozmawiaj spokojnie i przedstawiaj racjonalne argumenty.

Sowa w domu reprezentuje nieporozumienia w związkach z powodu obraźliwego zachowania jednej lub obu stron. Jeśli przechodzisz przez taki moment, porozmawiaj ze swoim partnerem i spróbuj dojść do porozumienia.

Sowa na łóżku

Znaczenie snu wskazuje, że będziesz w stanie rozwiązać każdy problem, który wpływa na Twój związek miłosny. Jeśli niedawno zakończyłeś związek, ale chcesz go  wznowić, masz na to szanse. Nadszedł czas, aby porozmawiać ze swoim partnerem, ponieważ sen zapowiada pogodzenie się, jednak pod warunkiem, że będziesz szczery.

Sowa na drzewie

Sennik stwierdza, że szukasz sposobów na oderwanie się od obowiązków. Twoje działania przyćmione są przez strach, a nawet niepewność. Pamiętaj, że jesteś w stanie osiągnąć wszystko, czego chcesz. Nie ulegaj negatywnym emocjom.

sowa siedzi na drzewie

Atakująca sowa

Sen wskazuje, że ktoś bardzo za Tobą tęskni. Inne znaczenie snu sygnalizuje fałsz i hipokryzję, Sennik ostrzega przed atakiem, z którego nie zdawałeś sobie sprawy. Zwracaj uwagę na znajomych, ponieważ ktoś nie jest z Tobą szczery.

Sen o agresywnej sowie oznacza też, że narażasz się na ryzyko. Uważaj i zwracaj szczególną uwagę na wszystkie szczegóły.

Polująca sowa (atakująca zwierzę)

Sen o sowie atakującej małe zwierzę jest znakiem, że ktoś zastawia na Ciebie pułapkę. Jednak ta osoba zostanie przez Ciebie zdemaskowana. Jeśli zaatakowany przez wroga, zatriumfujesz i wyjdziesz zwycięsko z tej bitwy.

Sowa latająca wokół ofiary (krążąca sowa)

Ten sen wskazuje, że powinieneś poświęcić więcej uwagi swoim celom. Być może zboczyłeś z obranej ścieżki lub z czegoś zrezygnowałeś, ale wiedz, że takie wybory oddalają Cię od celu. Zwróć więc uwagę na to, co robisz.

Straszyć sowę

Sen, w którym straszysz sowę oznacza, że nie traktujesz poważnie tego, przed czym Twoja intuicja próbowała Cię ostrzegać przez długi czas, a to może mieć negatywne konsekwencje. Powinieneś bardziej zaufać samemu sobie.

Polować na sowę

Sennik zauważa, że jesteś w konflikcie między tym w co wierzysz, a tym co robisz. Może to jest czas, aby zatrzymać się i przeanalizować czego oczekujesz od swojego życia i co zrobiłeś, aby osiągnąć cel. Jeśli czujesz się z czymś nieswojo, nie wahaj się tego zmienić.

Zabić sowę

Sen, że zabijasz sowę oznacza, że łudzisz się czymś i odmawiasz zaakceptowania rzeczywistości. Ponieważ sowa symbolizuje mądrość i rozum, znaczenie snu symbolizuje zabijanie tych zdolności. Spróbuj znaleźć to, co Cię destabilizuje, abyś mógł przywrócić utraconą równowagę i  dojrzeć prawdę.

Ranna sowa

Sennik zwraca uwagę na Twoją duchową stronę, czy jej nie zaniedbujesz? Sen symbolizuje duchowość dotkniętą brakiem perspektywy i wiary. Ważne jest, aby karmić swojego ducha, swoją wiarę, abyś mógł stać się bardziej wrażliwym na ostrzeżenia i znaki.

Zabić sowę

Sen, że próbujesz zabić sowę oznacza, że tracisz głowę w jakiejś sytuacji. Nie trać nad sobą kontroli. Uważaj na słowa.

Martwa sowa

Sen o martwej sowie oznacza, że kończy się okres, który spowodował wiele udręki i cierpienia. Znaczenie snu pokazuje też zakończenie chwili, w której wymagano od Ciebie dużo uwagi i energii. Odetchniesz z ulgą.

Być sową (sowa zmieniająca się w człowieka)

Sen o sowie zmieniającej się w człowieka wskazuje, że zdasz sobie sprawę, jak bardzo ktoś, kogo do tej pory nie zauważałeś, Cię lubi. Będzie to dla Ciebie wielka niespodzianka.

Sen, że lecisz jak sowa oznacza, że pozbywasz się bardzo ciężkich doświadczeń lub osób. Może to być toksyczny związek, ciężka praca, nieuczciwy przyjaciel. Wreszcie poczujesz się wolny i „lekki”.

Kolory sów

Biała sowa

Sen o białej sowie jest wskazówką, że powinieneś szukać spokoju. Sennik radzi, by znaleźć więcej czasu dla siebie, na działania, które wzmacniają umysł i ducha, takie jak medytacja, czytanie, muzyka lub aktywność, która sprawia, że odpoczywasz.

Powinieneś się zrelaksować, poszukać sposobów na ożywienie wiary w innych i w siebie. Biała sowa jest duchowym symbolem, który przychodzi, abyś bardziej zagłębił się w siebie i skupił na sprawach duchowych. Biel jest zwykle związana z uczuciem spokoju, duchowej ochrony, dlatego jeśli nawet będą jakieś problemy przejdziesz przez nie spokojnie.

biała sowa

Szara sowa

Sen o szarej sowie oznacza, że nie dostrzegasz jakiś problemów w swoim związku. Szary kolor reprezentuje mgłę, dym lub coś co utrudnia widzenie osoby lub sytuacji, a sowa symbolizuje uwagę i intuicję, którą powinieneś kierować się w swoim codziennym życiu.

Czarna sowa

Sen o czarnej sowie oznacza, że wkrótce przejdziesz przez napięte sytuacje, ale potrafisz je pokonać. Uważaj na wszystko, co dzieje się wokół Ciebie.

Czarna sowa w snach jest znakiem ostrzegawczym przed kolejnymi nierozważnymi krokami, które zamierzasz podjąć. Zwracaj uwagę na sposoby postępowania.

Sen wskazuje też na brak ochrony w obliczu napiętej sytuacji. Spowoduje to duże zmęczenie, ale poradzisz sobie ze wszystkim, więc postaraj się być mimo wszystko spokojny i cierpliwy.

Brązowa sowa

Sen o brązowej sowie oznacza, że możesz mieć konflikt z bliskimi, a to pozostawi Cię wyczerpanym i duchowo zranionym. Sennik zaleca dużo spokoju i mądre działania. Unikanie konfliktów jest zawsze dobre dla obu stron, ale głównie dla Ciebie, ponieważ spory powodują tylko niepotrzebne zużycie energii i czasu. Uważaj na swoje słowa.

Złota sowa

Sen o złotej sowie oznacza, że Twoje finanse się poprawią. Złoto jest kolorem symbolizującym bogactwo i dobrobyt, więc przygotuj się na otrzymanie nieoczekiwanych pieniędzy. Dobrze wykorzystaj ten moment.

Kolorowa sowa

Sen o kolorowej sowie oznacza, że ignorujesz swoją intuicję w ważnych momentach swojego życia – a to duży błąd. Bardziej zaufaj własnemu przeczuciu i doświadczeniu.

czarna sowa

Znaczenie snu sowa

 • Widzieć sowę – wkrótce osiągniesz swój cel, nie poddawaj się
 • Duża sowa – skupić się na tym co ważne i nie odkładaj niczego na później
 • Młoda (mała) sowa – rozwijasz swoje umiejętności duchowe
 • Gniazdo sowy – czujesz się opuszczony lub samotny
 • Dużo sów – jesteś obserwowany przez innych
 • Lecąca sowa – przed Tobą poprawa sytuacji zawodowej
 • Sowa patrzy na mnie – pokaż członkom rodziny, że jesteś obecny w ich życiu
 • Śpiew sowy (hukanie sowy) – nadchodzi koniec konfliktów
 • Krzycząca sowa – brakuje Ci równowagi, zrelaksuj się
 • Gadająca sowa – dobrze dobieraj słowa
 • Milcząca sowa – skup się i nie mów za wiele
 • Sowa na ramieniu – słuchaj rad profesjonalistów
 • Nieść sowę – bądź ostrożny, nie ryzykuj
 • Sowa w domu – próbuj się dogadać, rozmawiaj spokojnie
 • Sowa na łóżku – bądź szczery wobec partnera
 • Sowa na drzewie – nie ulegaj negatywnym emocjom
 • Atakująca sowa – ktoś nie jest z Tobą szczery
 • Polująca sowa (atakująca zwierzę) – ktoś zastawia na Ciebie pułapkę
 • Sowa latająca wokół ofiary (krążąca sowa) – poświęć więcej uwagi swoim celom
 • Straszyć sowę – zaufaj intuicji
 • Polować na sowę – zmień to co Ci nie pasuje
 • Zabić sowę – łudzisz się czymś, dojrzyj wreszcie prawdę
 • Ranna sowa – zadbaj o swoją duchowość
 • Zabić sowę – tracisz głowę, uważaj na słowa
 • Martwa sowa – Twoje problemy dobiegają końca
 • Być sową (sowa zmieniająca się w człowieka) – poczujesz się wolny
 • Biała sowa – powinieneś szukać spokoju, znaleźć czas dla siebie
 • Szara sowa – nie dostrzegasz problemów w swoim związku
 • Czarna sowa – nie podejmuj nierozważnych decyzji
 • Brązowa sowa – możesz mieć konflikt z bliskimi
 • Złota sowa – Twoje finanse się poprawią
 • Kolorowa sowa – ignorujesz swoją intuicję
Sowa
Sowa

Sowa – sennik mistyczny

Ogólnie symbol ten może sygnalizować, że w Twoim wnętrzu rozgrywa się walka ducha z targającymi Tobą namiętnościami.

Znaczenie snu sowa
Znaczenie snu sowa

Jeśli we śnie widzisz sowę, jest to znak, że w najbliższym czasie ktoś udzieli Ci jakiegoś pouczenia.

Jeżeli widzisz sowę siedzącą na drzewie, jest to sygnał od Twojej podświadomości, byś zachował wzmożoną ostrożność, bo może Ci zagrażać jakieś niebezpieczeństwo.

Gdy słyszysz głos sowy, zapowiada to, że w najbliższym czasie będziesz się czegoś bał.

Jeśli widzisz oczy sowy, oznacza to, że ktoś będzie rozpuszczał na Twój temat fałszywe plotki, które okażą się szkodliwe dla Twojej kariery.

Pohukująca sowa zapowiada, że wkrótce dowiesz się czegoś na temat znajomych, od których dawno nie miałeś wiadomości i martwiłeś się o nich.

Kiedy śni Ci się, że złapałeś sowę albo widzisz ją w klatce, zwiastuje to dla Ciebie wizytę wyjątkowych gości.

Martwa sowa pojawiająca się w Twoim śnie zapowiada, że na Twej drodze pojawią się przeszkody, których nie będziesz w stanie pokonać.

5/5 - (1)

4 komentarze

 1. Gonia
 2. Zimny
 3. Ania

Znaczenie snu Sowa

Opisz swój sen związany z symbolem Sowa i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen