Gniazdo

Znaczenie snu gniazdo

Znaczenie snu gniazdo

Jeśli śni Ci się, że widzisz puste gniazdo, może to oznaczać, że ktoś, z kim bardzo chcesz się związać emocjonalnie, nie żywi takiego samego pragnienia, a więc nic z tego nie wyjdzie i będziesz musiał jakoś przejść nad tym do porządku dziennego, gdyż po prostu nie będziesz miał innego wyjścia. Może to także oznaczać, iż Twoje życie rodzinne jest ostatnio zaburzone przez jakieś negatywne wydarzenie, które miało miejsce i czujesz z tego powodu wielki niepokój. Może to także znaczyć, iż ktoś z Twych domowników opuszcza dom i rozpoczyna życie na własną rękę, a Ty obawiasz się o niego i o to, jak sobie sam poradzi.

Gniazdo z jajkami lub pisklętami to znak, że założysz wkrótce rodzinę lub zbudujesz sobie bezpieczną przystań, w której wreszcie poczujesz się jak w prawdziwym domu.

Gniazdo z rozbitymi jajkami to zapowiedź porodu, niekoniecznie Twojego własnego. Żółtko wyciekające ze skorupki to ostrzeżenie przed poronieniem.

Jeśli śni Ci się, że niszczysz gniazdo, oznacza to, że na skutek jakiegoś swojego złego zachowania możesz zerwać swoje związki z domem rodzinnym lub ojczyzną i nie będziesz mógł nic na to poradzić, przynajmniej przez jakiś czas.

Gdy widzisz drapieżnego ptaka w gnieździe, oznacza to, że czekają Cię nieprzyjemne wydarzenia i kłótnie na łonie rodziny.

Jeśli we śnie niszczysz gniazdo drapieżnego ptaka albo legowisko niebezpiecznego zwierzęcia, oznacza to, iż przypadkowo lub na skutek jakichś działań uda Ci się zabezpieczyć się przed czyhającym na Ciebie wielkim niebezpieczeństwem.

Opuszczone gniazdo zapowiada, że bliska Ci osoba będzie musiała opuścić Cię z jakiegoś powodu na dłuższy czas.

Spustoszone gniazdo to znak, że czekają Cię problemy w sferze uczuciowej bądź jakieś kłopoty domowe.

Jeśli we śnie spotykasz zniszczone legowisko niebezpiecznego zwierzęcia, oznacza to, iż będziesz mieć do czynienia z ludźmi złymi i wrogo do Ciebie nastawionymi.

Gniazdo znajdujące się wśród drzew to dla Ciebie ostrzeżenie, byś lepiej strzegł swoich spraw osobistych, gdyż niepowołane osoby mogą odkryć Twoje sekrety.

Ptaki budujące gniazdo zapowiadają związek małżeński, niekoniecznie dla Ciebie, ale też dla kogoś z Twego najbliższego otoczenia – kogoś z rodziny lub przyjaciół.

Niezniszczone gniazdo leżące na ziemi to sygnał, że powinieneś mniej czasu spędzać w domu i otworzyć się na innych ludzi, zapraszać ich także do siebie do domu.

Para ptaków znajdująca się w gnieździe to zapowiedź harmonijnego i spokojnego życia rodzinnego.

5/5 - (1)

Znaczenie snu Gniazdo

Opisz swój sen związany z symbolem Gniazdo i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen