sennik stół

Stół

Sen o stole oznacza lepsze dni w sferze zawodowej, a także awans społeczny. Może też oznaczać jakieś zmiany w Twoim życiu rodzinnym.

Zwracaj uwagę na pojawiające się okazje, bo dzięki nim możesz poprawić jakość swojego życia. Rozwiąż wszystkie konflikty i spory, bo dopóki będą trwały, nie zyskasz poprawy sytuacji.

Sennik stół

Duży stół

Sen pokazuje, że przyjdą dobre wieści z Twojej pracy. Nawet jeśli ten sukces jest czymś zasłużonym, staraj się uważać na tych, którzy byli blisko Ciebie, uważaj na zazdrosnych ludzi. Jeśli poszukiwałeś pracy, to masz okazję ją podjąć. Będzie to stanowisko, które przyniesie Ci wiele korzyści satysfakcji.

duzy stół

Długi stół

Sen pokazuje, że Twoja kariera nie jest taka, jaka być powinna. Prawdopodobnie jest tak dlatego, że inwestujesz energię w działania, które niewiele wnoszą, być może też udajesz, że jesteś kimś innym. Określ jasno swoje potrzeby i możliwości i działaj w określonym kierunku.

Pusty stół

Sen o pustym stole mówi o braku i stracie. Sennik przewiduje, że wśród bliskich Ci osób nastąpią jakieś zmiany, być może ktoś wyjedzie, ktoś odsunie się od Ciebie.

Sen wskazuje też na uczucie żalu i tęsknoty.

Zastawiony stół

Sen jest oznaką zysków. Zyski te mogą pochodzić z inwestycji, jeśli do tej pory nie zajmowałeś się inwestowaniem, możesz zacząć działać w tej dziedzinie.

Inne znaczenie snu zapowiada dobrobyt. Sen o stole pełnym jedzenia jest synonimem radości, obfitości i szczęścia materialnego i emocjonalnego. Jednak jeśli jedzenie jest zepsute to znak, że będziesz miał straty, szczególnie finansowe. Dlatego musisz zwracać uwagę na swoje wydatki. Jeśli na stole pojawią się egzotyczne potrawy, sen oznacza, że w Twoim życiu pojawi się nieoczekiwana miłość.

stół i krzesła

Zepsuty stół (połamany)

Według Sennika otrzymasz nieprzyjemną wiadomość. Prawdopodobnie ten sen wiąże się z walkami i kłótniami. Zepsuty stół we śnie może oznaczać także problemy w związku.

Odwrócony stół

Sen o odwróconym stole wskazuje na nieposłuszeństwo ze strony pracowników albo dzieci. Znaczenie snu pokazuje trudną sytuację, z którą trzeba sobie poradzić. Musisz podejść do niej w przemyślany sposób.

Stół kuchenny

Sen o kuchennym stole zapowiada ciężką pracę, ale za swój wysiłek uzyskasz dobrą nagrodę. Warto się starać i przyłożyć do pracy.

Stół w pokoju jadalnym

Sen o stole jadalnym jest oznaką społecznego awansu. Nowe kontakty w świecie biznesu i wejście na nowy rynek pracy mogą przenieść Cię na nowy poziom życia. Inwestuj w nowe kontakty i nawiązuj ważne relacje. Włóż wysiłek w ich rozwój.

Stół biblioteczny (w bibliotece)

Sen o stole bibliotecznym oznacza otwarcie ścieżek do zdobywania lub pogłębiania wiedzy.
Jeśli skoncentrujesz się na studiach, będziesz miał świetlaną przyszłość. Wykorzystaj ten sen jako impuls do zdobywania wiedzy i rozwoju, aby podążać za swoimi ideałami.

Biurko (stół do pracy)

Znaczenie snu o biurku oznacza, że uzyskasz poprawę sytuacji zawodowej. Twoje poświęcenie i wysiłek włożony w pracę zostaną w końcu docenione.

Drewniany stół

Widok drewnianego stołu we śnie to znak, że spotkasz bardzo ciekawą osobę, która wiele wniesie do Twojego życia. Doświadczysz intensywnych emocji. Nie powinieneś bać się wyrażać siebie. Ta osoba przyczyni się do dzielenia się pozytywną energią i wzajemnego wzrostu.

Sen mówi również o pokoju i dobrobycie.

Jeśli w Twoim śnie drewniany stół jest zepsuty jest to znak, że pojawią się konflikty w rodzinie i wśród przyjaciół.

Szklany stół

Szklany stół w snach mówi o końcu jakiegoś cyklu, aby inny mógł się rozpocząć. Coś zakończy się nagle, ale nie martw się tym. Przed Tobą nowe możliwości i wyzwania.

Nakrywać do stołu

Sen wskazuje, że nadchodzi dobrobyt i szczęście. Im więcej potraw i nakryć znajduje się na stole, tym więcej dobrego przed Tobą.

Siedzieć przy stole

Sen symbolizuje szczęśliwe związki. Podpowiada, że relacje w Twojej rodzinie są silne. Możesz liczyć na swoich bliskich, a także na przyjaciół.

Sprzątać stół

Znaczenie snu sugeruje, że musisz swoje sprawy „posprzątać”, wszystko na nowo poukładać, wyrzucić ze swojego życia to co jest złe lub niepotrzebne.

Inne znaczenie snu mówi o trudnościach lub pogorszeniu się sytuacji finansowej.

stół nowoczseny

Obrus

Sen o czystym obrusie dotyczy pozytywnych zdarzeń w biznesie i w miłości. Przeżyjesz chwile szczęścia, zwłaszcza jeśli masz za sobą trudne okresy.

Jeśli we śnie widziałeś brudny lub podarty obrus Sennik sugeruje, że jakieś problemy skomplikują Twoje sprawy zawodowe. Jednak nie martw się, ponieważ przeminą szybko.

Kupowanie obrusa zapowiada życie pełne dobrobytu.

Znaczenie snu: stół

 • Duży stół – przyjdą dobre wieści na temat pracy
 • Długi stół – określ swoje potrzeby i działaj w określonym kierunku
 • Pusty stół – nadchodzą zmiany w kręgu najbliższych Ci osób
 • Zastawiony stół – spodziewaj się zysków
 • Zepsuty stół (połamany) – będziesz z kimś w konflikcie
 • Odwrócony stół – podległe Ci osoby będą nieposłuszne
 • Stół kuchenny – uzyskasz nagrodę za swoją pracę
 • Stół w pokoju jadalnym – wykorzystaj nowe kontakty
 • Stół biblioteczny (w bibliotece) – skoncentruj się na nauce
 • Biurko (stół do pracy) – uzyskasz poprawę sytuacji zawodowej
 • Drewniany stół – spotkasz bardzo ciekawą osobę
 • Szklany stół – kończy się jakiś cykl w Twoim życiu
 • Nakrywać do stołu – nadchodzi dobrobyt i szczęście
 • Siedzieć przy stole – możesz liczyć na swoich bliskich i przyjaciół
 • Sprzątać stół – musisz swoje sprawy „posprzątać”, na nowo poukładać
 • Obrus – przeżyjesz chwile szczęścia

Stół
Stół

Sennik mistyczny – stół

Symbol ten może oznaczać, że na jawie starasz się zaprowadzić porządek w swoim życiu i w tym celu poddajesz je usilnym analizom.

Znaczenie snu stół
Znaczenie snu stół

Jeśli we śnie widzisz stół, zapowiada to, że w najbliższym czasie będziesz wiódł ożywione życie towarzyskie.

Kiedy we śnie nakrywasz do stołu, jest to znak, że na jawie starasz się poukładać swe życie na przekór przeciwnościom losu.

Pięknie nakryty stół pojawiający się w Twoim śnie zapowiada, że niebawem weźmiesz udział w jakiejś uroczystości lub przyjęciu i będziesz się doskonale bawił.

Gdy śnisz, że siedzisz przy pustym stole, zwiastuje to dla Ciebie udział w nudnej uroczystości.

Jeśli śni Ci się, że siedzisz przy stole wraz z innymi osobami, oznacza to, że w realnym życiu nie znosisz obłudy.

Czysty obrus znajdujący się na stole zapowiada dla Ciebie dobrą passę dla spraw rodzinnych i domowych.

Stół nakryty brudną serwetą zwiastuje dla Ciebie stratę lub uszczerbek domowego mienia lub zapowiada, że jeszcze przez długi czas nie będziesz w stanie stworzyć sobie domowego ogniska.

Znajdujące się na stole serwetki oznaczają, że doskonale radzisz sobie z obowiązkami domowymi.

Kiedy śnisz, że piszesz po stole, jest to sygnał, że na jawie ludzie traktują Cię z przymrużeniem oka.

Jeśli sprzątasz ze stołu, oznacza to, że na Twej drodze do szczęścia pojawi się jakaś przeszkoda.

Gdy śnisz, że uprawiasz seks na stole, jest to sygnał od Twojej podświadomości, byś walczył z monotonią panującą w Twoim życiu i postarał się wprowadzić do niego nieco fantazji.

Oceń sennik

Znaczenie snu Stół

Opisz swój sen związany z symbolem Stół i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen