Tygrys

Znaczenie snu tygrys

Znaczenie snu tygrys

Symbol ten sygnalizuje, że na jawie coraz mocniej dopuszczasz do głosu swe prymitywne instynkty, a to nie może się dobrze skończyć.

Jeśli we śnie widzisz tygrysa, jest to sygnał od Twej podświadomości, że na jawie ktoś, kto chce się za coś na Tobie zemścić, może wyrządzić Ci wielkie szkody.

Jeżeli widzisz tygrysa w klatce, zapowiada to, że osiągniesz coś, co do czego byłeś przekonany, że znajduje się to kompletnie poza Twoim zasięgiem.

Jeżeli we śnie widzisz skórę tygrysa, jest to sygnał od Twej podświadomości, że dążysz po przysłowiowych trupach do celu, na którym Ci zależy i nie czujesz się z tym dobrze, więc na pewno nie będziesz miał spodziewanej satysfakcji z jego osiągnięcia.

Kiedy śnisz, że tygrys Cię atakuje, zapowiada to, że doznasz wielu krzywd w ramach odwetu, jaki ktoś na Tobie weźmie.

Jeśli powaliłeś tygrysa, jest to znak, że uda Ci się unieszkodliwić człowieka, który chce się na Tobie za coś zemścić.

Jeżeli we śnie uciekasz przed tygrysem, oznacza to, że na jawie znajdujesz się w skomplikowanej sytuacji, w której trudno będzie Ci poradzić sobie samodzielnie i bardzo możliwe, że będziesz musiał skorzystać z czyjejś pomocy.

Gdy polujesz na tygrysa, jest to znak, że na jawie pragniesz zmieniać świat na lepszy, ale musisz mieć świadomość tego, iż wymaga to ogromnej siły.

Kiedy śnisz, że widzisz uciekającego tygrysa, zapowiada to, że uda Ci się pokonać wszystkie przeszkody, jakie znajdą się na Twej drodze do określonego celu.

Sen o ataku dzikiego zwierzęcia [ link ] – zobacz również szczegółową interpretację symbolu Alkohol w dziale Popularne symbole.


Znaczenie snu Tygrys

Opisz swój sen związany z symbolem Tygrys

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen