Tytoń

Znaczenie snu tytoń

Znaczenie snu tytoń

Kiedy śnisz, że masz tytoń, jest to sygnał od Twej podświadomości, że na jawie źle rozporządzasz swymi finansami i wkrótce możesz mieć przez to bardzo poważne kłopoty.

Jeśli kupujesz tytoń, zapowiada to, że zwiążesz swe życie z osobą, co do której nigdy nie zdobędziesz pewności, że darzy Cię wielkim, szczerym uczuciem.

Jeżeli uprawiasz tytoń, zwiastuje to dla Ciebie powodzenie w sferze zawodowej.

Kiedy we śnie widzisz sadzonki albo liście tytoniu, jest to znak, że niebawem zmienisz swój sposób myślenia na jakiś temat.

Jeśli palisz tytoń w fajce, zapowiada to, że będziesz snuł plany, które nie będą mieć żadnego sensu i jako takie, będą z góry skazane na porażkę i tylko zmarnujesz na nie czas.

Gdy we śnie żujesz tytoń, jest to sygnał od Twej podświadomości, że w realnym życiu nie cieszysz się sympatią swojego otoczenia.

Oceń sennik

Znaczenie snu Tytoń

Opisz swój sen związany z symbolem Tytoń

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemSny na jawie – czy naprawdę istnieją?
Sen na jawie gotowi jesteśmy brać za zwykłe snucie marzeń i fantazji lub też jakiś dziwny stan, jednak tak naprawdę nie ma w tym niczego niezwykłego, choć bez wątpienia na osobach, którym takie sny się zdarzają, muszą wywierać duże wrażenie. Pojawiają się zwykle wówczas, gdy budz


Czy spać w ortezie na kolano?
Miliony ludzi potrzebują ortezy kolana z powodu bólu stawów. Dręczą ich pytania, jak i czy powinienem mieć założoną ortezę kolana podczas snu i jak wygodnie spać z ortezą? Noś ortezę kolana przez co najmniej tydzień, jeśli nie masz innych zaleceń lekarza. Powinieneś nosić ortezę

Sennik a wiara katolicka
Wiara w sny i i ich interpretacja to często kojarzone z magicznymi sztukami zwyczaje, popularne od wieków w różnych krajach świata. Jak na sprawę znaczenia snów zapatruje się Kościół katolicki? Sennik podobnie jak horoskop, powoduje intensywne myślenie o tym co przeczytamy. Symbole senne