Abecadło

Znaczenie snu abecadło

Znaczenie snu abecadło

Abecadło to senny symbol mający wiele różnych znaczeń, dlatego jeśli szukasz jego objaśnienia, musisz zwrócić uwagę na swoją indywidualną sytuację życiową, bo to pozwoli Ci na jak najdokładniejsze zinterpretowanie Twojego snu.

Ogółem abecadło jako senny symbol oznacza, że możesz zdobyć wielką sławę jeśli zwiążesz swoje życie zawodowe ze słowem, czyli na przykład zostaniesz pisarzem, krytykiem czy aktorem. Sen ten może też dotyczyć wiedzy, nauki i poznawania czegoś nowego, z czym do tej pory jeszcze nie miałeś styczności. Może to mieć też związek z poważnymi zmianami, jakie właśnie zachodzą lub wkrótce zajdą w Twoim życiu.

Inne źródła podają natomiast, by interpretować pojawiające się we śnie litery jako przestrogę i nakaz do uważnego rozglądania się wobec siebie, mogą bowiem symbolizować nadciągające kłopoty, zwłaszcza związane z podstępami szykowanymi nam przez ukrytych lub jawnych nieprzyjaciół.

Jeśli śnisz, że widzisz abecadło lub pojedyncze litery, oznacza to wspomniany sukces w jakiejś dziedzinie związanej z pisaniem lub recytacją. Może to być jednakże również ostrzeżenie przed jakąś pułapką, którą ktoś na Ciebie szykuje. Kiedy piszesz lub przepisujesz alfabet, może to oznaczać, że wkrótce podejmiesz się jakichś nowych zadań, które wiele wniosą do Twojej codzienności.

Gdy uczysz kogoś alfabetu, może to oznaczać, że podświadomie przeczuwasz jakieś nadciągające zagrożenie (możliwe, że ktoś, kto żywi wobec Ciebie niedobre uczucia, szykuje jakiś podstęp, by Ci poważnie zaszkodzić) lub też czujesz niedosyt z powodu swojej obecnej sytuacji i wiesz, że powinieneś przedsięwziąć coś, co pchnie Twoje życie na właściwe tory. Równie dobrze może to być jednak zapowiedź znalezienia dodatkowej pracy i poprawę sytuacji finansowej. Śnienie, że samemu powtarzasz abecadło lub się go uczysz zwiastuje niebezpieczeństwo czyhające ze strony Twoich wrogów i oznacza ostrzeżenie, byś na nich uważał.

Kiedy zaś już dobrze umiesz litery i recytujesz je w dobrej kolejności, najprawdopodobniej na jawie czynisz duże postępy w nauce i jesteś z tego dumny. W innym przypadku unikniesz poważnego zagrożenia, jakie spowodowała nieżyczliwa Ci osoba, z jaką współpracujesz na jakimś polu. Może to być także zapowiedź wielkiej miłości, która niespodziewanie pojawi się w Twoim życiu, zupełnie burząc jego porządek.

Litery nieuporządkowane symbolizują też jakoweś zamieszania, a także poważną rozmowę z przyjacielem, której nie powinieneś odwlekać mimo że zapewne wcale nie masz ochoty na jej przeprowadzenie. Pisanie abecadła symbolizuje jakieś niezwykłe wydarzenie, przygodę lub podróż, które znacznie zmieni Twoje życie poprzez zmianę Twojej percepcji otaczającego Cię świata i ludzi.

Oceń sennik

Znaczenie snu Abecadło

Opisz swój sen związany z symbolem Abecadło

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen