Agrafka

Znaczenie snu agrafka

Znaczenie snu agrafka

Agrafka jako symbol senny oznacza duże i poważne plany, na przykład zawarcie związku małżeńskiego czy też zapoczątkowanie dużego interesu.

Kiedy widzisz agrafkę, jest to znak, że czeka Cię udział w jakimś wielkim przedsięwzięciu, dzięki któremu masz szansę na podniesie swojej pozycji społecznej i osiągnięcie sukcesu finansowego. Agrafka śniąca się małżonkom oznacza szczęśliwe wspólne życie oraz pociechę z dzieci.

Dla osoby wolnego stanu zwiastuje natomiast rychły ślub, a jeśli nie pozostajesz w stałym związku, możesz się spodziewać, że już niebawem poznasz kogoś, z kim stworzysz zgodny związek, który najprawdopodobniej uwieńczony zostanie ślubem.

Jeżeli zapinasz agrafkę, Twoje przedsięwzięcie finansowe zakończy się wielkim sukcesem i zagwarantuje Ci znaczny przypływ gotówki, zaś gdy masz ją przypiętą do ubrania, jest to znak, że cieszysz się powszechnym szacunkiem i sympatią.

Agrafka może być również symbolem czegoś, czego brakuje Ci w życiu, ale nie zdajesz sobie z tego sprawy. Może to być na przykład brakujący element, który scaliłby Twoją osobowość w spójną całość, tak że nie miałbyś już problemów ze zrozumieniem samego siebie. Jest to jednocześnie sygnał, że to, czego Ci brakuje, jest przez cały czas w zasięgu Twoich rąk, ale na razie pozostaje niewidoczne dla Twoich oczu. Choć wydaje się to skomplikowane, kiedy już uda Ci się to zobaczyć, będziesz wiedział, że właśnie tego szukałeś.

Ponadto zapięta agrafka oznacza domknięcie jakichś problemowych spraw, na których zamknięciu bardzo Ci zależało, zaś jeśli widzisz ją otwartą, jest to dla Ciebie zachęta ze strony Twojej podświadomości do tego, byś podjął jakieś wyzwanie bądź też przedsięwziął nowe zadania mające na celu poprawę Twojej sytuacji życiowej.

Oceń sennik

Znaczenie snu Agrafka

Opisz swój sen związany z symbolem Agrafka i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen