Aksamit

Znaczenie snu aksamit

Znaczenie snu aksamit

Aksamit pojawiający się we śnie może sygnalizować potrzebę większego komfortu, przywodzić na myśl wygodne warunki do mieszkania oraz oznaczać, że osobie śniącej bardzo zależy na tym, aby w swoim otoczeniu cieszyć się większym poważaniem i by ludzie doceniali ją za wszystko, co robi.

Aksamit jest raczej pomyślnym znakiem, ale może też oznaczać, że Twoje plany i zamierzenia przekraczają Twoje możliwości, które zbyt często przeceniasz. Powinieneś spojrzeć na siebie bardziej krytycznym okiem, bo Twe zamierzenia są z góry skazane na porażkę i czeka Cię tylko rozczarowanie. Prawdopodobnie jesteś też zbyt próżny i pewny siebie, a akurat w Twoim przypadku nie są to dobre cechy, bo uniemożliwiają Ci dokonanie właściwej oceny sytuacji.

Gdy ujrzysz we śnie aksamit, oznacza to, że albo brakuje Ci ciepła drugiej osoby, czułości i bliskości, albo właśnie masz to na co dzień, z powodu czego czujesz się bardzo szczęśliwy. Kiedy szyjesz coś z aksamitu, zwiastuje Ci to sukces w jakiej dziedzinie, za który w końcu zostaniesz powszechnie doceniony.

Jeśli masz na sobie jakąś część garderoby wykonaną z tego materiału, jest to dla Ciebie przestroga, byś nie wywyższał się z powodu swoich umiejętności i posiadanego bogactwa. Kupowanie aksamitu zwiastuje dobrobyt, a obserwowanie kogoś, kto ma go na sobie – korzyści wynikające ze znajomości z wpływowymi osobami. Jeżeli dotykasz aksamitu, prawdopodobnie na jawie brakuje Ci spokoju i podświadomie pragniesz osiągnąć życiową stabilizację.

Kiedy we śnie posiadasz aksamitne ubrania, zapewne jesteś zbyt samolubny i masz tendencję do wywyższania się spośród innych ludzi, co powinieneś w sobie zwalczyć. Czarny materiał symbolizuje zaś zbyt wielkie wymagania, jakie żywisz w stosunku do własnej osoby, zupełnie nieadekwatne do posiadanych przez Ciebie zdolności. Kiedy ubierasz się w aksamit, jest to przestroga, iż ludzie z Twojego bliskiego otoczenia źle Ci życzą i rozpuszczają o Tobie nieprawdziwe plotki, by zdyskredytować Cię w oczach ludzi, na opinii których najmocniej Ci zależy. Otrzymanie od kogoś czegoś z aksamitu wieszczy natomiast szybkie uporządkowanie spraw związanych z majątkiem.

Jeśli we śnie przeglądasz się w lustrze ubrany w aksamit, zdajesz sobie sprawę ze swojego zarozumialstwa, ale nie potrafisz zwalczyć w sobie tej cechy, dlatego czujesz się źle. Widziana przez Ciebie osoba odziana w aksamit zwiastuje Ci jakieś wyróżnienia i zaszczyty. Dla kobiety sen o aksamicie może też być zwiastunem pojawienia się w jej życiu bogatych wielbicieli, dzięki którym będzie miała szansę na podniesienie swojego statusu społecznego. Dla mężczyzny zapowiada to natomiast powodzenie u płci przeciwnej.

Oceń sennik

Znaczenie snu Aksamit

Opisz swój sen związany z symbolem Aksamit i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen