Alarm lotniczy

Znaczenie snu alarm lotniczy

Znaczenie snu alarm lotniczy

Symbol ten, podobnie jak każdy inny alarm pojawiający się we śnie, jest dla Ciebie ostrzeżeniem, że czekają Cię jakieś przykre wydarzenia.

Zazwyczaj zapowiada mające nadejść zmartwienia, poważne kłopoty oraz znaczne pogorszenie się Twojej sytuacji finansowej. Musisz być zatem przygotowany na najgorsze jeśli chodzi o Twoje finanse, bo możesz nawet spodziewać się całkowitego bankructwa i biedy.

Alarm lotniczy, jako że kojarzy się z bujaniem w obłokach, może również być dla Ciebie ostrzeżeniem, że masz tendencję do snucia nadmiernych fantazji, a niewykluczone, że również jesteś człowiekiem nadmiernie wywyższającym się ponad innych. W każdym razie oznacza to, iż powinieneś stanowczo zmienić swoje postępowanie, jeśli bowiem nie zaprzestaniesz takich działań, może to sprowadzić na Ciebie poważne kłopoty.

Bardzo możliwe, że sam staniesz się przyczyną zmiany swojej obecnej dobrej sytuacji na bardzo złą, właśnie z powodu zbyt słabego kontaktu z rzeczywistością albo złego traktowania ludzi będących w gorszym niż Ty położeniu.

Oceń sennik

Znaczenie snu Alarm lotniczy

Opisz swój sen związany z symbolem Alarm lotniczy

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen