Alarm

Znaczenie snu alarm

Znaczenie snu alarm

Symbol ten ma najczęściej niedobrą wymowę, bo zwiastuje zazwyczaj jakieś troski, kłopoty i smutek, mające nadejść w najbliższej przyszłości. Ma to zazwyczaj związek z sytuacją finansową osoby śniącej i smutek związany będzie za znacznymi stratami materialnymi.

Kiedy we śnie słyszysz jakiś alarm, jest to ostrzeżenie, że powinieneś baczniej strzec posiadanych przez Ciebie dóbr, gdyż możesz zostać okradziony lub w inny sposób ponieść znaczne straty.

Wszczynanie przez Ciebie samego alarmu zwiastuje Ci bogactwo, zatem jest to dobry znak, ale nie zawsze, bo może też symbolizować, że na jawie martwisz się sytuacją jakiejś bliskiej Ci osoby i sen ten jest dowodem na to, iż Twoje obawy wcale nie są bezpodstawne. Gdy zaś we śnie słyszysz sygnał budzika, jest to zapowiedź, iż wkrótce odwiedzi Cię człowiek o bardzo interesującej osobowości i być może wywrze to spory wpływ na Twoje życie oraz sposób postrzegania przez Ciebie świata.

Alarm lotniczy oznacza, iż jesteś nadmiernie skłonny do fantazjowania i snucia marzeń, a to może tylko wpędzić Cię w kłopoty. Powinieneś zatem zejść na ziemię i starać się myśleć bardziej racjonalnie aby nie popełniać banalnych błędów będących wynikiem złej oceny sytuacji.

Oceń sennik

Znaczenie snu Alarm

Opisz swój sen związany z symbolem Alarm i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen