Autobus

Znaczenie snu autobus

Znaczenie snu autobus

Jeśli śnisz, że znajdujesz się wewnątrz jadącego autobusu, oznacza to, że jesteś człowiekiem zbyt zależnym od zdania innych ludzi i powinieneś starać się myśleć i decydować w pełni samodzielnie, by nikt nie mógł zarzucić Ci konformistycznego podejścia.

Gdy to Ty prowadzisz autobus, jest to znak, że masz duże zdolności przywódcze i dzięki nim uda Ci się wywieść kogoś potrzebującego Twojej pomocy z jakiejś kłopotliwej dlań sytuacji. Gdy we śnie widzisz autobus pełen ludzi, jest to zwiastun powodzenia w sferze zawodowej, zaś autobus pusty symbolizuje ludzki szacunek, jaki już niebawem uda Ci się zdobyć.

Autobus czekający na przystanku oznacza, że w najbliższym czasie będziesz miał sporo spraw na głowie, ale na szczęście uda Ci się z nimi wszystkimi uporać na czas.

Jeśli to Ty czekasz na przystanku na autobus, zwiastuje to problemy i ogólną niepomyślność w najbliższym czasie.

Wypadek autobusu, którego jesteś świadkiem, oznacza natomiast, że teraz jest najlepszy moment na dokonywanie w Twoim życiu zmian, musisz tylko być pewien tego, czego oczekujesz od losu.

Autobus stojący w korku lub z powodu awarii zapowiada niekorzystny okres, podczas którego czeka Cię wiele problemów i niekorzystnych obrotów sytuacji.

Sen o autobusie [ link ] – zobacz również szczegółową interpretację symbolu Alkohol w dziale Popularne symbole.


Znaczenie snu Autobus

Opisz swój sen związany z symbolem Autobus

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen