Biały (kolor)

Znaczenie snu biały kolor

Znaczenie snu biały kolor

Biały kolor we śnie ogółem oznacza początek jakiegoś ważnego etapu w życiu osoby śniącej.

Jeśli śnią Ci się białe szaty, jest to symbol energii, głównie kobiecej, wiążącej się ze stanowczością oraz cierpliwą troską.

Drzewo kwitnące na biało oznacza początek jakiegoś szczęśliwego okresu w Twoim życiu, zaś białe róże są symbolem szczerej, głębokiej miłości, która jest w stanie przetrwać wszelkie przeciwności losu.

Biały śnieg jest symbolem osamotnienia i emocjonalnej pustki, jakie najprawdopodobniej odczuwasz na jawie – być może brakuje Ci ciepła i bliskości drugiej osoby lub marzysz o posiadaniu prawdziwego przyjaciela.

Białe światło symbolizuje wielką mądrość, jaką posiadasz lub posiądziesz na jawie i która stanie się przedmiotem powszechnego szacunku Twojego otoczenia, zaś białe lilie są znakiem niepomyślnym, gdyż zapowiadają czyjąś śmierć albo rozczarowanie, być może z powodu rozstania z kimś, kto jest dla Ciebie bardzo ważną osobą.

Symbolem śmierci we śnie jest również biały koń.

Oceń sennik

2 komentarze

  1. tomasz
  2. Edyta

Znaczenie snu Biały (kolor)

Opisz swój sen związany z symbolem Biały (kolor) i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen