Chłopak

Znaczenie snu chłopak

Znaczenie snu chłopak

Ogólnie symbol ten oznacza, że już niebawem w Twoim życiu zajdą jakieś pozytywne zmiany, głównie związane ze sferą materialną.

Jeśli śnisz, że widzisz małego chłopca bawiącego się z kolegami, oznacza to, że masz tendencje do zadawania się z osobami, z którymi nie powinieneś się zadawać, bo mają one na Ciebie bardzo zły wpływ.

Bawiący się samotnie chłopiec jest zwiastunem jakichś pomyślnych wiadomości.

Nastoletni chłopak oznacza, że planujesz jakieś duże zmiany w swoim życiu i podczas ich zaprowadzania powinieneś kierować się swoją wrodzoną intuicją i podszeptem wewnętrznego głosu, bo wyjdziesz na tym lepiej iż na kierowaniu się jedynie zdrowym rozsądkiem.

Jeśli we śnie widzisz wysokiego chłopaka, może to być zapowiedź jakiegoś pozytywnego dla Ciebie wydarzenia, pod wpływem którego znacząco wzrośnie Twoja samoocena i wreszcie zaczniesz się bardziej akceptować.

Energiczny chłopak oznacza, iż powinieneś postarać się zaprowadzić większy porządek w swoim życiu, bowiem obecny chaos uniemożliwia Ci załatwienie jakiejś bardzo ważnej sprawy.

Rozmowa z chłopakiem zapowiada jakąś miłą dla Ciebie niespodziankę, kłótnia – nowe znajomości, jakie niebawem zawrzesz.

Jeśli zaś kobiecie śni się jej były chłopak, oznacza to, że podświadomie wciąż za nim tęskni i chciałaby go zobaczyć.

Sen o chłopaku/dziewczynie, mężu/żonie [ link ] – zobacz również szczegółową interpretację tego symbolu w dziale Popularne symbole.

Oceń sennik

Znaczenie snu Chłopak

Opisz swój sen związany z symbolem Chłopak

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemCzy można spać w soczewkach?
Około jedna trzecia wszystkich osób noszących soczewki kontaktowe zasypia bez ich ściągania. Najczęściej budzą się potem z piekącymi oczami. Przyczyną jest zwykle wysuszenie oka, które można załagodzić nawilżającymi kroplami. Niestety, czasami konsekwencje zasypiania w soczewkach mo


Świadome sny
Świadome śnienie to umiejętność bycia świadomym podczas snu. Istnieje wiele różnych technik uzyskiwania świadomych snów. Jeśli chcesz wiedzieć jak śnić świadomie, ten przewodnik poprowadzi Cię krok po kroku przez czynności, które możesz zrobić, aby nauczyć się świadomego śnie

Sny o liczbach
Niełatwo jest interpretować liczby pojawiające się w naszych snach, gdyż ich metaforyka jest dość zawiła i skomplikowana, znacznie bardziej niż w przypadku innych symboli. Często wydaje nam się, że liczby pojawiające się w naszych snach mają nas doprowadzić do wielkiej wygranej w jak