Farba

Znaczenie snu farba

Znaczenie snu farba

Kiedy śnisz w jakimś kontekście o błękitnej farbie, oznacza to, że na jawie nie masz żadnego problemu z dostosowywaniem się do bieżącej sytuacji i dzięki temu jesteś w stanie poradzić sobie w każdych okolicznościach.

Żółta farba jest sygnałem, że posiadasz mocno rozbudowaną intuicję i powinieneś w końcu zacząć z niej intensywnie korzystać, bo może Ci się to bardzo przydać w wielu różnych sytuacjach.

Zielona może oznaczać, że na jawie jesteś zanadto pobudzony i masz problemy z koncentracją, a także nie umiesz podjąć wiążącej decyzji w jakiejś ważnej sprawie.

Czerwona symbolizuje grzech, jaki niedawno popełniłeś albo dopiero to zrobisz, być może planowanie. Może również sygnalizować, że odczuwasz wściekłość, którą ledwie jesteś w stanie pohamować.

Fioletowa farba to zwiastun jakich pomyślnych informacji, zaś różowa może zapowiadać ślub – dla Ciebie albo kogoś z Twojego najbliższego otoczenia – rodziny lub przyjaciół.

Farba niebieska może zapowiadać powiększenie się Twojej rodziny, ale wcale niekoniecznie z powodu narodzenia się nowego potomka.

Brązowa to znak, iż na jawie jesteś względem kogoś lub ogólnie bardzo nieufny i ciężko jest Ci się przed kimś otworzyć.

Czarna to oznaka, że wkrótce doznasz jakiegoś ukojenia, a biel oznacza niespełnienie się Twoich nadziei czy marzeń.

Kiedy śni Ci się, że po prostu widzisz farbę, jest to znak, że Twoje nadzieje nie mogą z jakiegoś powodu się spełnić.

Mieszanie farby to pomyślny znak dla Twoich interesów.

Jeśli śni Ci się, że ubrudziłeś się farbą, jest to ostrzeżenie, że wkrótce ktoś Cię okłamie, a jeśli ubrudziłeś jakiś przedmiot, jest to znak, że postępujesz nie do końca uczciwie wobec kogoś bliskiego, najprawdopodobniej swego przyjaciela.

Umalowanie farbą własnej twarzy oznacza, że wkrótce staniesz się pośmiewiskiem swojego otoczenia, zaś cudzej – stanowi ostrzeżenie, byś z nikogo się nie wyśmiewał.

Gdy ufarbowałeś sobie włosy, może to być sygnał, że nie akceptujesz swojego wyglądu i chciałbyś go zmienić.

Malowanie samochodu to zapowiedź jakichś niespodzianek, które wkrótce Ci się przytrafią, a rozmazywanie farby to zwiastun powodzenia w sferze zawodowej, zwłaszcza jeśli zajmujesz się prowadzeniem własnej działalności.

Kupowanie farby może symbolizować Twe znudzenie bieżącą sytuacją i pragnienie zmian.

Jeśli śnisz, że trzymasz farbę w pojemniku, jest to znak, że na jawie masz bardzo dobrą sytuację finansową, ale nie powinieneś być nadmiernie rozrzutny, bo szybko może się to zmienić na gorsze.

Kiedy śnisz, że przygotowujesz do malowania farby wodne, jest to ostrzeżenie, że wkrótce zaangażujesz się w jakieś niepewne przedsięwzięcie, zaś jeśli używasz farb olejnych, jest to zapowiedź ustabilizowania się Twojej sytuacji życiowej.

Farbowany lis to przestroga, byś uważał na ludzi, którzy mogą próbować Tobą manipulować albo w jakiś sposób Cię oszukać.

Oceń sennik

Znaczenie snu Farba

Opisz swój sen związany z symbolem Farba i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen