Gęś

Znaczenie snu gęś

Znaczenie snu gęś

Gdy śni Ci się, że widzisz gęś, oznacza to, że czekają Cię niespodziewane zyski.

Gęś z gąsiorem to zapowiedź udanego małżeństwa – Twojego własne lub kogoś z Twojego najbliższego otoczenia – rodziny lub przyjaciół.

Dzika gęś to zapowiedź, iż wkrótce otrzymasz wiadomość od kogoś przebywającego w innym kraju.

Gdy we śnie słyszysz gęś, jest to znak, że w Twoim najbliższy otoczeniu krążą plotki na Twój temat, a Ty kompletnie nie masz tego świadomości.

Pilnowanie gęsi to zapowiedź, że będziesz musiał spełnić jakiś nieprzyjemny dla Ciebie obowiązek, ale nie będziesz mógł się od tego wymigać.

Latająca gęś jest zapowiedzią strat, jakie niebawem staną się Twoim udziałem.

Jeśli śni Ci się, że tuczysz gęś, oznacza to, że wmówisz komuś jakieś bzdury lub namówisz go do absurdalnego działania i człowiek ten kompletnie nie będzie miał świadomości, jak dalece nim manipulujesz.

Zabijanie gęsi to znak, że wreszcie uwolnisz się od towarzystwa osób, które miały na Ciebie zły wpływ, a może nawet psuły Ci reputację, więc powitasz to z wielką ulgą, podobnie jak Twoi najbliżsi.

Martwa gęś zapowiada bliżej nieokreśloną stratę, którą ciężko przeżyjesz.

Skubanie gęsi stanowi zapowiedź, że skutecznie dasz nauczkę komuś, kto od dawna na to zasługiwał z powodu swojej nieodpowiedzialności i naiwności.

Jeśli we śnie pieczesz gęś, oznacza to, iż uda Ci się uzyskać korzyści z przedsięwzięcia, w jakie niebawem się zaangażujesz.

Kupowanie gęsi to znak, że ludzie lub jedna osoba kpi z Ciebie za Twoimi plecami, zaś wobec Ciebie udaje życzliwą Ci i szczerą wobec Ciebie osobę.

Jedzenie gęsi to znak, że uda Ci się coś bardzo dla Ciebie ważnego.

Jeśli we śnie widzisz ludzi jedzących podgęski, oznacza to, iż ludzie Twojego otoczenia zmanipulują Cię i wykorzystają do jakichś swoich celów.

Gęsie pióro to symbol powodzenia, jakie już niebawem stanie się Twoim udziałem.

Oceń sennik

Znaczenie snu Gęś

Opisz swój sen związany z symbolem Gęś i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen