Gniazdo jaskółcze

Znaczenie snu gniazdo jaskółcze

Znaczenie snu gniazdo jaskółcze

Jeśli we śnie widzisz gniazdo jaskółcze, jest to znak, że wkrótce do Twojego domu zawita szczęście, a jeśli już nie możesz mieć żadnych zastrzeżeń do panującej sytuacji, to na pewno potrwa ona jeszcze przez długi czas.

Gdy we śnie patrzysz, jak jaskółka lepi gniazdo, jest to znak, że wkrótce zbudujesz dom lub założysz własną rodzinę, zaś jeśli to już się stało, to czeka Cię szczęśliwe pożycie.

Gniazdo jaskółcze, w którym znajdują się jajka, to znak, że Twoja rodzina się powiększy.

Jaskółka z młodymi to zapowiedź radości, jakiej doznasz za sprawą najmłodszych członków swojej rodziny.

Jeśli we śnie widzisz, jak jaskółka karmi swoje pisklęta, jest to znak, że tęsknisz za dziećmi, być może tylko podświadomie.

Gdy we śnie wybierasz jajka lub niszczysz gniazdo jaskółcze, oznacza to, że na własne życzenie zepsujesz swoją obecną dobrą sytuację i zaprzepaścisz szansę na długotrwałe szczęście.

Jeśli widzisz, jak ktoś wybiera jajka lub niszczy gniazdo, oznacza to, iż jakiś człowiek stanowi wielkie niebezpieczeństwo dla spokoju i szczęścia Twojej rodziny.

Gdy przeszkadzasz komuś w zniszczeniu gniazda i ratujesz jajka, jest to znak, że ktoś możny i potężny pomoże Ci uporać się z poważnymi problemami.

Oceń sennik

Znaczenie snu Gniazdo jaskółcze

Opisz swój sen związany z symbolem Gniazdo jaskółcze i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen