Jarzyny

Znaczenie snu jarzyny

Znaczenie snu jarzyny

Gdy śni Ci się, że widzisz w ogrodzie świeże jarzyny, jest to znak, iż odkryjesz jakąś tajemnicę, ale nie sprawi Ci to radości, gdyż przeciwnie – będzie się to wiązało ze smutkiem.

Uschnięte jarzyny oznaczają, że Ciebie bądź kogoś z Twych najbliższych – rodziny lub przyjaciół, w najbliższym czasie spotka choroba.

Handel jarzynami to znak, iż zaangażujesz się w konflikt z osobami ze swego najbliższego otoczenia, najprawdopodobniej sąsiadami.

Gdy we śnie jesz jarzyny, jest to znak, iż potrafisz czerpać radość życia nawet z codziennych, małych przyjemności.

Jedzenie surowych jarzyn oznacza, iż jesteś w stanie pokonać wszelkie problemy, na jakie natrafiasz na swej drodze, musisz się tylko postarać.

Gotowanie jarzyn zwiastuje poważne kłopoty dla jakiejś bliskiej Ci osoby.

Sadzenie jarzyn zapowiada dla Ciebie jakąś radość, być może związaną z Twym życiem uczuciowym.

Jeśli śnią Ci się dorodne jarzyny, oznacza to, iż nadchodzi dla Ciebie dobra passa jeśli chodzi o Twoje życie zawodowe.

Jarzyny strączkowe zapowiadają, iż w najbliższym czasie nie będziesz miał żadnych powodów do narzekania na swoje zdrowie.

Zgniłe jarzyny to znak, iż po wielu przelotnych znajomościach i nieudanych związkach zostaniesz samotny.

Oceń sennik

Znaczenie snu Jarzyny

Opisz swój sen związany z symbolem Jarzyny

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemMetoda kolorowego ołówka
Czasami zaraz po obudzeniu się nie zawsze jest dla nas oczywiste, o czym był sen i jakie występujące w nim symbole mogą być ważne. W tym artykule przedstawimy prostą technikę analizy snów, zwaną metodą kolorowego ołówka. Metoda kolorowego ołówka to bardzo łatwy sposób na przeanaliz


Czym jest psychoanaliza?
Za twórcę psychoanalizy uważa się Zygmunta Freuda, zaś pojęcie to stworzył wraz z Breuerem, współpracując z nim na pewnym etapie swej kariery. Psychoanaliza ma na celu zgłębianie tajników wnętrza człowieka i leczenia problemów, jakie się w nim kryją. Celem takiego działania jest w

Dlaczego nie można spać nogami do drzwi
Pewno nie raz słyszeliście, że lepiej nie spać nogami do drzwi. Dlaczego? Takie przekonanie pochodzi z przesądów i dawnych wierzeń. Podobno za stopy złe duchy mogły wyciągnąć ciało z łóżka i porwać do piekła, więc nie warto było ryzykować. Przez drzwi łatwo było wejść siłom