Jeździć

Znaczenie snu jeździć

Znaczenie snu jeździć

Ogólnie symbol ten może oznaczać, iż na jawie cechujesz się dużą swobodą obejścia i jesteś otwarty na ludzi oraz na świat. Dzięki temu łatwo nawiązujesz znajomości i odnosisz sukcesy i tylko kwestią czasu jest, byś znalazł się na prawdziwym szczycie.

Jazda na koniu oznacza, iż wkrótce uda Ci się zrealizować swoje najważniejsze marzenia i pociągnie to za sobą dla Ciebie wielkie zaszczyty, których doznasz.

Jeśli we śnie spadasz z konia, jest to znak, iż w najbliższym czasie będzie Cię prześladował pech, dlatego musisz na siebie uważać bardziej niż zwykle.

Gdy we śnie widzisz jeźdźca na koniu, jest to znak, iż drzwi kariery, na której Ci tak zależy, są już dla Ciebie otwarte i tylko kwestią czasu jest, kiedy je przekroczysz.

Gdy widzisz, jak jeździec zsiada z konia, jest to znak, iż wkrótce z jakiegoś powodu stracisz przyjaciela.

Jeżeli widzisz, jak jeździec spada z konia, jest to znak, iż jakiś czas temu na jawie poniosłeś jakąś stratę, ale do tej pory się z tym nie uporałeś. Twoja podświadomość daje Ci poprzez ten sen do zrozumienia, że teraz już powinieneś się z tym pogodzić, bo nie możesz nic na to poradzić i nie jesteś przecież w stanie cofnąć czasu.

Jazda na ośle to znak, iż przez swoje zachowanie narażasz się stale na utratę dobrej reputacji w swym otoczeniu, a nawet utratę szacunku ludzi.

Jazda koleją zapowiada, że niebawem w Twej rodzinie będzie miała miejsce jakaś uroczystość.

Jazda wozem to znak, że dorobisz się jakiejś sumy pieniędzy, ale nie będzie to uczciwy sposób zarobkowania.

Jeśli we śnie jedziesz przez most, jest to znak, iż coś zakłóci Twój spokój i wprowadzi do Twojego życia spore zamieszanie.

Jazda przez pola zapowiada dla Ciebie ogólne powodzenie.

Jazda przez las to znak, iż przez całe swoje życie będziesz musiał zmierzyć się z dużą ilością przeszkód, które co jakiś czas będą się pojawiać na Twojej drodze.


Znaczenie snu Jeździć

Opisz swój sen związany z symbolem Jeździć

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen