sennik jezioro

Jezioro

Sen o jeziorze

Sny o jeziorze są powiązane z naszym stanem emocjonalnym, życiem wewnętrznym i równowagą.

Jeziora kojarzą się z utratą bliskiej osoby, mogą też świadczyć o tym, że Twoja rodzina lub bliscy znajomi nie będą chcieli lub nie będą w stanie pomóc Ci w przezwyciężeniu trudności lub skomplikowanych problemów, z którymi przyjdzie Ci się zmierzyć. Sennik wyjaśnia, że sam musisz stawić czoła różnym trudnym sytuacjom.

Sen o jeziorze jest również zwiastunem etapu ciszy i spokoju w Twoim życiu, jeśli płyniesz po krystalicznie czystym jeziorze lub po prostu siedzisz na brzegu, aby obserwować jego ogrom. Jesteś optymistą, czujesz się przygotowany do podejmowania wyzwań. Zobaczenie jeziora we śnie to szczęśliwy omen miłości. Zakochani są spokojni, ponieważ bardzo ufają swoim partnerom.

Sennik jezioro

Widzieć jezioro

Sen o jeziorze oznacza różne stany emocjonalne. Interpretacja snu zależy w znacznej mierze od kontekstu – szczegółów snu i Twoich emocji. Według Sennika sen oznacza, że przechodzisz przez fazy wielkiego wzrostu w miłości lub pracy.

Widzenie jeziora we śnie może jednak także przepowiadać kłótnię z partnerem lub to, że zostaniesz przez niego niesprawiedliwie potraktowany. Jezioro jest też oznaką Twojej niezdolności do powstrzymania się od niepotrzebnej krytyki innych, która może prowadzić do powstania wokół Ciebie wrogów.

Jeśli śniłeś o spokojnym jeziorze, a Ty czułeś się dobrze, spokojnie, sen symbolizuje wewnętrzny spokój i harmonię, które masz w swoim obecnym życiu. Sen przewiduje pojawienie się nowych przyjaciół, ewentualne małżeństwo lub zmianę miejsca zamieszkania, wiąże się też z możliwością romantycznego związku lub romansu.

znaczenie snu jezioro

Pływać w jeziorze

Pełna swoboda przebywania w wodzie przepowiada, że przeżyjesz chwile spokoju i szczęścia w gronie przyjaciół i rodziny. Jeśli pływasz z trudem, będziesz musiał być bardziej realistyczny i stawić czoła trudnej sytuacji.

Jeśli we śnie pływałeś po jeziorze to znak, że wkrótce znajdziesz ukochaną osobę. Pływanie w jeziorze jest też ostrzeżeniem, aby nie ryzykować pieniędzy w grach. Jeśli ktoś inny pływał w jeziorze, uważaj na zdradę. Pływanie w niedozwolonym miejscu to ostrzeżenie, byś nie był nieodpowiedzialny.

Topić się w jeziorze

Sen zapowiada problemy i kłopoty. Może Ci grozić załamanie, kryzys emocjonalny.

Próbuj uprzedzić fakty. Przygotuj się na pewne zdarzenia. Do problemów podchodź racjonalnie, mniej emocjonalnie.

Jezioro z rybami

Sennik ostrzega przed nieprzyjemnymi sytuacjami w pracy. Bądź bardziej czujny, nie ufaj każdemu.

Będziesz miał okazje do nawiązywania przyjaźni przy niewielkim wysiłku. Ryby w jeziorze symbolizują zakończenie związku z kimś wyjątkowym.

Jezioro bez wody

Jeśli we śnie widziałeś jezioro, w którym nie było wody, sen może symbolizować, że w Twoim życiu pojawi się wiele przyjaciół.

Czeka Cię dużo radosnych chwil. Inne znaczenie snu mówi o Twoim zachowaniu – może ono irytować innych.

Czysta woda w jeziorze

Sen o krystalicznie czystym jeziorze oznacza, że otrzymasz dobre wieści.

Ktoś kogo kochasz w końcu będzie miał odwagę wyrazić swoje uczucia. Sennik wyjawia, że powrócą przyjaciele, których nie widziałeś od wielu lat i spędzisz z nimi piękne chwile. Pojawi się wyjątkowa okazja do dokonania dobrego zakupu lub inwestycji.

czysta woda w jeziorze

Brudne jezioro

Zła jakość wody w jeziorze wskazuje, że projekt, który obecnie podejmujesz, czy to z powodów biznesowych, czy osobistych, jest skazany na niepowodzenie lub nie będzie tak opłacalny jak oczekiwałeś. Stanie się to pomimo Twoich najlepszych starań.

Sen o brudnym jeziorze sugeruje, że Twoi przyjaciele i rodzina wkrótce oskarżą Cię o coś, a nawet odwrócą się od Ciebie. Jednak mogą mieć rację w tym, co mówią o Tobie. Zastanów się nad swoim zachowaniem. Przyczyną takiego zachowania są prawdopodobnie Twoje własne nierozważne komentarze, niegrzeczne uwagi i brak taktu.

Inne znaczenie snu sugeruje pojawienie się blokad i przeszkód na drodze do sukcesu.
Brudne jezioro oznacza, że bardzo w siebie wierzysz. Myślisz, że jesteś mądrzejszy i bardziej kompetentny niż wszyscy inni – i prawdopodobnie tak jest. Musisz jednak zachowywać się bardziej pokornie, aby móc współpracować z innymi.

Jezioro w nocy

Sen o jeziorze w nocy mówi, że musisz iść nową ścieżką, zmienić sposób działania lub przeżyć rodzaj transformacji.

Sennik radzi: słuchaj rad innych, bardziej doświadczonych osób. Zmiany będą pozytywne, o ile będziesz miał skłonność do stawienia im czoła z dobrym usposobieniem.

jezioro nocą

Jezioro w górach (jezioro górskie)

Sen zachęca Cię do szybkiego podjęcia decyzji.

Zwlekanie może spowodować złe skutki Twoich działań, pogorszyć Twoją sytuację.

Zamarznięte jezioro

Znaczenie snu o zamarzniętym jeziorze jest związane z zaprzeczeniem uczuć miłosnych. Nie potrafisz wyrazić swoich uczuć, co nie sprzyja także Twoim relacjom towarzyskim.

Jeśli chodzisz po zamarzniętym jeziorze to znaczy, że jesteś świadomy swojej sytuacji. Jeśli lód pęknie – w końcu zaakceptujesz to, co czujesz do drugiej osoby.

Zielone jezioro

Jeśli śniłeś o zielonym jeziorze, sen może oznaczać poważne nieporozumienia z bliskimi Ci osobami, może też zwiastować problemy w rodzinie.

Znaczenie snu może sugerować, że Twój związek z ukochaną osobą dobiega końca. Jeśli jesteś singlem, widok zielonego jeziora we śnie może być oznaką, że masz jakieś uprzedzenia dotyczące miłości.

Niebieskie jezioro

Ten rodzaj snu jest związany z równowagą emocjonalną. Musisz starać się utrzymać spokój mimo przeszkód, czy problemów.

Sennik zachęca, abyś polubił siebie i docenił dobre rzeczy, które posiadasz. Widok niebieskiego jeziora w snach jest także zwiastunem dobrych wieści.

Niebieskie jezioro podczas pochmurnej pogody zapowiada nieudane transakcje lub fałsz.

jezioro niebieskie

Ciemne jezioro

Sen, w których pojawia się ciemne jezioro oznacza, że Twój partner może mieć romans. Jeśli nawet nie ma kogoś, to sen i tak oznacza, że masz problemy w związku.

Według Sennika sen o ciemnym jeziorze reprezentuje Twoją osobowość. W szczególności wskazuje na tendencję do dzielenia się zbyt dużą ilością informacji z osobami, które właśnie poznałeś. Chociaż zwykle możesz bardzo intuicyjnie podchodzić do tego komu ufać, możesz popełnić błąd. Oznacza to, że jeśli ujawnisz coś zbyt osobistego, będziesz narażony na plotki i szantaż.

Znaczenie snu: jezioro

 • Widzieć jezioro – w Twoim życiu zapanuje spokój i harmonia
 • Pływać w jeziorze – przeżyjesz chwile spokoju i szczęścia w gronie przyjaciół i rodziny
 • Topić się w jeziorze – do problemów podchodź racjonalnie, mniej emocjonalnie
 • Jezioro z rybami – bądź bardziej czujny, zwłaszcza w pracy nie ufaj każdemu
 • Jezioro bez wody – w Twoim życiu pojawi się wiele przyjaciół, czeka Cię dużo radosnych chwil
 • Czysta woda w jeziorze – otrzymasz dobre wieści
 • Brudne jezioro – pojawią się jakieś blokady, przeszkody na drodze do celu
 • Jezioro w nocy – obierz nową drogę i słuchaj rad innych, bardziej doświadczonych osób
 • Jezioro w górach (jezioro górskie) – podejmij szybko decyzję
 • Zamarznięte jezioro – nie potrafisz wyrażać swoich uczuć
 • Zielone jezioro – nieporozumienia z bliskimi mogą wprowadzić zamieszanie w Twoje życie
 • Niebieskie jezioro – polub siebie i doceń to co posiadasz
 • Ciemne jezioro – możesz mieć problemy w związku

Jezioro – sennik mistyczny

Znaczenie snu jezioro
Znaczenie snu jezioro

Ogólnie symbol ten może oznaczać, iż powoli przychodzą Ci do głowy jakieś nowe rozwiązania i kształtują się decyzje, jakie niebawem podejmiesz, co może mieć wielkie znaczenie dla jakiejś sfery Twojego życia.

Może to także oznaczać, iż na jawie chciałbyś trochę pobyć sam, bez towarzystwa innych ludzi, by móc bez przeszkód wycofać się w głąb samego siebie i odpowiedzieć sobie na pytanie, czego tak naprawdę chcesz od życia.

Może to także znaczyć, iż wkrótce odbędziesz podróż, dzięki której uda Ci się choć na jakiś czas odciąć od swych codziennych spraw i nabrać do nich odpowiedniego dystansu.

 • Gdy śni Ci się, że patrzysz na jezioro, jest to znak, iż poznasz człowieka, który z pozoru będzie Ci się wydawał bardzo spokojny i stonowany, lecz pod tą maską będzie kryła się bardzo żywiołowa natura.
 • Jeśli przeglądasz się w tafli jeziora, zapowiada to dla Ciebie jakieś przyjemne chwile.
 • Czyste jezioro to znak, iż w Twoim życiu panuje lub wkrótce zagości całkowita harmonia i zgoda.
 • Brudne jezioro może Ci zwiastować pogorszenie się Twojej sytuacji finansowej lub nawet całkowite bankructwo.
 • Muliste jezioro zapowiada niepomyślność w sferze uczuciowej oraz kłopoty w życiu zawodowym.
 • Jeśli we śnie kąpiesz się w jeziorze albo po nim żeglujesz, oznacza to, iż starasz się uchodzić za człowieka zrównoważonego i spokojnego i tylko ci, którzy naprawdę dobrze Cię znają, wiedzą, jak bardzo jesteś spontaniczny i wesoły.
 • Gdy we śnie łowisz ryby w jeziorze, zapowiada to nieudany związek małżeński – dla Ciebie lub kogoś z Twojego najbliższego otoczenia – rodziny bądź przyjaciół.
 • Jeśli śni Ci się, że widzisz w jeziorze jakieś stworzenia, jest to znak, iż nadchodzi bardzo zły dla Ciebie okres. Podczas niego poniesiesz wiele porażek, które nie pozostaną bez wpływu na Twoją dalszą przyszłość.
 • Przejażdżka po jeziorze to zwiastun ogólnie pojmowanego szczęścia.
 • Port nad jeziorem oznacza, że będziesz cieszyć się spokojnym życiem pozbawionym większych trosk.
 • Wzburzone jezioro zapowiada, że czekają Cię problemy w sferze uczuciowej.
 • Sztorm na jeziorze to zapowiedź zmartwień i trosk.
Jezioro
Jezioro
5/5 - (1)

2 komentarze

 1. Tornado

Znaczenie snu Jezioro

Opisz swój sen związany z symbolem Jezioro i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen