sennik lekarz

Lekarz

Sen o lekarzu

Lekarz w snach może oznaczać potrzebę radzenia sobie w życiu na jawie z chorobą, dbania o siebie i swoje dobre samopoczucie.

Lekarze zwykle pojawiają się w snach, gdy odczuwasz jakieś zaburzenia zdrowia lub Twoje leczenie dobiega końca.

Leczenie należy tu pojmować bardzo szeroko, to także „leczenie” problemów i pokonywanie trudności życia codziennego.

Sen o lekarzach sugeruje także, że dbasz o swoje zdrowie.

Sennik lekarz

Badanie (konsultacja medyczna)

Sen, w którym konsultujesz się z lekarzem wskazuje, że masz nadzieję w końcu znaleźć rozwiązanie swoich problemów.

Szukasz pomocy i najlepszych rozwiązań. Doprowadź sprawy do końca.

konsultacje z lekarzem

Lekarz opatruje ranę

Jeśli we śnie lekarz znajdzie ukrytą ranę, jest to symbol niesprawiedliwego czynu, to też znak, że cierpiałeś z powodu ukochanej osoby lub przełożonego.

Sennik sugeruje, że sen może także oznaczać, że ktoś cierpi z Twojego powodu. Powinieneś „wyleczyć” te rany u innych i u siebie.

Inne znaczenie snu może sugerować Twoją zdolność do oferowania wsparcia innym.

Rozmawiać z lekarzem

Sen, że rozmawiasz z lekarzem oznacza, że otrzymasz wynagrodzenie za swoje poświęcenie w pracy. Być może zdobędziesz też awans i poprawisz swój status społeczny.

Dzwonić do lekarza

Sennik informuje, że wprowadzisz zmiany do swoich rutynowych zajęć. Będziesz potrzebował czasu, aby wszystko przeorganizować i przyzwyczaić się do nowego trybu życia.

Nie musisz bać się tego, co ma się wydarzyć, wszystko będzie dobrze. Postaraj się być elastycznym.

Sen, że ktoś wzywa do Ciebie lekarza oznacza, że ta osoba bardzo Cię lubi i życzy Ci jak najlepiej.

dzwonić do lekarza

Lekarz w białym fartuchu

Sen o lekarzu w białym stroju oznacza długie i dostatnie życie. Będziesz miał spokojne i stabilne życie finansowe. Uważaj jednak, aby nie odsuwać na bok ważnych dla Ciebie osób. Poświęć im trochę czasu.

Przyjaciel lekarz

Sen o przyjacielu lub członku rodziny noszącym strój lekarza reprezentuje aspekt Twojej osobowości, która zachęca innych do pozytywnej zmiany.

Może również oznaczać, że dana osoba pomoże Ci rozwiązać jakiś problem.

Szpital

Sen o szpitalu oznacza, że załatwisz jakieś sprawy lub korzystnie rozstrzygniesz coś co Cię dręczyło. Sen może też oznaczać, że poszukujesz pomocy w rozwiązaniu swoich problemów.

Wokół siebie znajdziesz ludzi, którzy chętnie Ci pomogą.

Konsylium (wielu lekarzy)

Sen o wielu lekarzach jest informacją, że przed Tobą długie i pełne zdrowia życie. Dbaj jednak o siebie, nie zapominaj o profilaktyce, diecie i aktywności. Pora też porzucić nałogi.

Walczyć z lekarzem (kłócić się z lekarzem)

Sen jest świadectwem Twojej silnej osobowości. Jesteś osobą, która broni swoich interesów, przekonań i stanowisk. Sen wskazuje też, że będziesz cieszył się dobrym zdrowiem.

Być lekarzem

Jeśli we śnie byłeś lekarzem, musisz zwrócić uwagę na swoje zdrowie. Porozmawiaj z lekarzem w realnym życiu, zaufaj mu i wykonuj jego zalecenia.

Inne znaczenie snu sugeruje, że bardziej powinieneś zadbać o innych. Zwróć uwagę na potrzeby bliskich i przyjaciół.

Sennik wyjaśnia także, że sen o byciu lekarzem (zwłaszcza chirurgiem) zapowiada udaną karierę zawodową i dobre wynagrodzenie za pracę.

być lekarzem

Ślub z lekarzem

Jeśli śniłeś o poślubieniu lekarza, sen jest zapowiedzią szczęśliwego małżeństwa. Może być też zapowiedzią ślubu jak z bajki, wymarzonego, efektownego, który pozostawi na długo ogromne wrażenie u gości.

Specjalizacje

Lekarz rodzinny

Sen o lekarzu rodzinnym wskazuje, że musisz poświęcić więcej czasu osobom, które kochasz. Ktoś bliski Twemu sercu może bardzo Ciebie potrzebować.

Pediatra

Sen o lekarzu pediatrze wskazuje na istnienie problemu sięgającego Twojego dzieciństwa. Inne znaczenie snu sugeruje, że boisz się o swoje dzieci, o ich przyszłość.

lekarz rodzinny pediatra

Ginekolog

Sen o ginekologu oznacza, że jest coś, czego wolałbyś nie wiedzieć o swoim zdrowiu, czego się boisz. Może to być również strach przed ciążą lub problemy z płodnością.

Kardiolog

Sen o kardiologu zwraca uwagę na Twoje złe samopoczucie. Może ono być związane z prawdziwymi problemami kardiologicznymi lub strachem przed ich pojawieniem się.

Warto zbadać serce i zmienić dietę, może też styl życia, nawet jeśli badania wyjdą prawidłowe. Sen może też sugerować, że w życiu na jawie przeżywasz problemy miłosne.

Chirurg

Sennik zapowiada znaczące zmiany w Twoim życiu.

Chirurg we śnie symbolizuje realizację emocjonalnych lub fizycznych przemian, które wymagają cierpliwości lub dobrej organizacji. Jeśli śnisz, że chirurg Cię operuje oznacza to, że masz tajemnice, które chcesz ukryć przed najbliższymi.

Jeśli we śnie widzisz lekarza operującego kogoś innego oznacza to, że wszystkie Twoje plany będą zrealizowane. Łatwo pokonasz wszelkie przeciwności losu.

Psychiatra

Jeśli we śnie widziałeś psychiatrę lub korzystałeś z jego porady oznacza to, że ktoś z Twojego otoczenia potrzebuje Twojego wsparcia. Problemy natury psychicznej nie zawsze są widoczne od razu, zbliż się do bliskich.

Inne znaczenie snu może sugerować, że jesteś przemęczony, a nawet bliski depresji, czy załamania nerwowego. Koniecznie odpocznij i szukaj pomocy specjalisty.

znaczenie snu lekarz

Znaczenie snu: lekarz

 • Badanie (konsultacja medyczna) – chcesz w końcu znaleźć rozwiązanie swoich problemów
 • Lekarz opatruje ranę – ktoś cierpi z Twojego powodu
 • Rozmawiać z lekarzem – otrzymasz wynagrodzenie za swoje poświęcenie i wysiłek
 • Dzwonić do lekarza – wprowadzisz istotne zmiany do swojego życia
 • Lekarz w białym fartuchu – będziesz miał spokojne i stabilne życie finansowe
 • Przyjaciel lekarz – przyjaciel pomoże Ci rozwiązać problem
 • Szpital – poszukujesz pomocy w rozwiązaniu problemów
 • Konsylium (wielu lekarzy) – przed Tobą długie życie, dbaj jednak o siebie
 • Walczyć z lekarzem (kłócić się z lekarzem) – bronisz swoich interesów i przekonań
 • Być lekarzem – zwrócić uwagę na swoje zdrowie
 • Ślub z lekarzem – Twój ślub będzie jak z bajki
 • Lekarz rodzinny – poświęć więcej czasu osobom, które kochasz
 • Pediatra – boisz się o swoje dzieci
 • Ginekolog – czegoś się boisz
 • Kardiolog – zadbaj o serce
 • Chirurg – nadchodzą znaczące zmiany w Twoim życiu
 • Psychiatra – ktoś potrzebuje Twojego wsparcia

Lekarz – sennik mistyczny

Ogólnie symbol ten może sygnalizować, iż na jawie znajdujesz się w jakiejś trudnej sytuacji i szukasz z niej wyjścia, być może poszukując kogoś, kto mógłby Ci udzielić sensowej porady.

Znaczenie snu lekarz
Znaczenie snu lekarz

Jeśli we śnie widzisz lekarza, jest to znak, że wkrótce będziesz miał jakieś problemy zdrowotne, ale nie powinno to być nic poważnego.

Rozmowa z lekarzem zapowiada, że w najbliższej przyszłości spełnią się Twoje żywione od dawna nadzieje, być może takie, które dawno już zarzuciłeś.

Jeśli śnisz, że patrzysz, jak lekarz zajmuje się pacjentami, jest to zwiastun ślubu kogoś z Twego najbliższego otoczenia – rodziny lub przyjaciół.

Gdy we śnie jesteś lekarzem, zapowiada to, że wysiłki, jakie obecnie podejmujesz i które mają na celu poprawienie Twej niedobrej sytuacji ekonomicznej, przyniosą wreszcie pożądany przez Ciebie skutek.

Lekarz
Lekarz
5/5 - (1)

Znaczenie snu Lekarz

Opisz swój sen związany z symbolem Lekarz i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen