Mąka

Znaczenie snu mąka

Znaczenie snu mąka

Mąka zbożowa pojawiająca się w Twoim śnie zapowiada dla Ciebie spełnienie się Twych najskrytszych marzeń i pragnień.

Jeśli we śnie masz mąkę, jest to znak, że przez swoje świadome działanie lub całkiem przypadkowo sprawisz komuś wielką radość.

Jedzenie mąki może zapowiadać, że nie osiągniesz awansu tak szybko i łatwo, jak zakładałeś, bowiem na Twej drodze do tego celu pojawią się nieoczekiwane przeszkody.

Palenie mąki zapowiada dla Ciebie wizytę jakiejś sympatycznej osoby.

Jeśli we śnie widzisz ludzi mielących mąkę, zapowiada to dla Ciebie jakąś przyjemną, radosną niespodziankę.

Mąka w workach oznacza, że nadchodzą dla Ciebie czasy przyjemności i rozrywki.

Jeśli we śnie kupujesz mąkę, jest to sygnał od Twojej podświadomości, że powinieneś bardziej oszczędzać pieniądze.

Handlowanie mąką to sygnał, że przedsięwzięcie, w jakie chcesz zaangażować się na jawie, jest zanadto ryzykowne i jeśli się na nie zdecydujesz, możesz ponieść wielkie straty.

Kiedy śnisz, że gotujesz potrawę z mąki, zwiastuje to dla Ciebie jakieś nieprzyjemne wydarzenie, być może jakiś wypadek.

Rozsypanie mąki to znak, że na jawie jesteś zbyt zuchwały – ogólnie bądź w jakiejś konkretnej sprawie.

Jeśli śnisz, że masz ubrudzone mąką ubranie, oznacza to, że niebawem będziesz czuł się przygnębiony z powodu tego, że ktoś Cię oczernił bądź rozpuścił na Twój temat jakieś paskudne plotki.

Gdy śnią Ci się robaczki w mące, jest to znak od Twojej podświadomości, że koniecznie musisz zacząć oszczędzać, ale nie wiadomo, z jakiego powodu akurat teraz jest to takie ważne.

Biała mąka zapowiada dla Ciebie rozkosze i przyjemne rozrywki.

Ciemna mąka pojawiająca się w Twoim śnie to zapowiedź, że w najbliższym czasie nie będziesz miał problemów z gorszym samopoczuciem.

Oceń sennik

1 sen

  1. Barbara

Znaczenie snu Mąka

Opisz swój sen związany z symbolem Mąka

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemJak zapamiętać swoje sny?
Większość ludzi śni w nocy, ale nie każdy pamięta swoje sny po przebudzeniu. Jeśli masz problemy z zapamiętywaniem swoich snów, ten artykuł pomoże Ci nauczyć się je zapamiętywać i doświadczać. Jeśli zastanawiasz się, „dlaczego mam pamiętać moje sny?” to wiedz, że jest ku te


Sennik a wiara katolicka
Wiara w sny i i ich interpretacja to często kojarzone z magicznymi sztukami zwyczaje, popularne od wieków w różnych krajach świata. Jak na sprawę znaczenia snów zapatruje się Kościół katolicki? Sennik podobnie jak horoskop, powoduje intensywne myślenie o tym co przeczytamy. Symbole senne

Fazy snu
Myśląc o zasypianiu, którego potrzebujesz, normalne jest skupienie się na liczbie godzin snu. Chociaż czas snu jest niewątpliwie ważny, nie jest to jedyna część równania. Ważne jest również, aby pomyśleć o jakości snu i o tym, czy czas spędzony na spaniu jest rzeczywiście regeneru