Deszcz

Znaczenie snu deszcz

Znaczenie snu deszcz

Jeśli śni Ci się deszcz, ogółem oznacza to poprawienie się Twojej ogólnej sytuacji życiowej.

Gdy patrzysz przez okno jak pada, może to oznaczać, że na jawie odczuwasz przygnębienie spowodowane głównie tęsknotą za czymś, co minęło i już nigdy nie wróci.

Gdy słyszysz szum padającego deszczu, jest to zapowiedź, że uda Ci się odnieść zwycięstwo nad swoją konkurencją w jakiejś dziedzinie.

Kiedy śnisz, że jesteś przemoknięty, oznacza to, że szukasz szczęścia w niewłaściwym miejscu i na pewno żaden z Twoich wysiłków w tym kierunku nie przyniesie oczekiwanego rezultatu.

Jeśli przemokłeś do przysłowiowej suchej nitki, może to oznaczać, że czeka Cię przeziębienie albo jakaś mało groźna infekcja, kiedy zaś marzniesz na deszczu, jest to zwiastun jakiegoś niemiłego wydarzenia, jakie wkrótce może mieć miejsce w Twoim życiu.

Jeżeli chronisz się przed deszczem, zapowiada to dla Ciebie bliżej nieokreślony zysk.

Kiedy w Twoim śnie pada deszcz i jednocześnie świeci słońce, jest to zapowiedź szczęścia, ale z nutą smutku, zaś wiosenny deszczyk z towarzyszeniem tęczy wieszczy romantyczne chwile u boku ukochanej osoby.

Miarowy deszcz zapowiada dla Ciebie jakieś korzyści, ulewa z grzmotami – burzliwe przeżycia w sferze osobistej, zaś deszcz ze śniegiem oznacza, że niebawem zostanie przed Tobą odkryta jakaś tajemnica.

Oceń sennik

2 komentarze

  1. Adaska
  2. Janina Dembińska

Znaczenie snu Deszcz

Opisz swój sen związany z symbolem Deszcz

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen

Ciekawoski zwiazane z sennikiemZnaczenie liczb w snach
Często śnimy o liczbach. Od wieków uważa się, że liczby mają duże znaczenie w naszym życiu i są „odrębnym” językiem. Matematyka to nie tyle nauka co język, który ma być używany w zrozumieniu nauki. Co to znaczy śnić o liczbach? Kiedy widzimy liczby w naszych snach, istnieje wie


Czym jest psychoanaliza?
Za twórcę psychoanalizy uważa się Zygmunta Freuda, zaś pojęcie to stworzył wraz z Breuerem, współpracując z nim na pewnym etapie swej kariery. Psychoanaliza ma na celu zgłębianie tajników wnętrza człowieka i leczenia problemów, jakie się w nim kryją. Celem takiego działania jest w

10 testów rzeczywistości
Jedną z metod wywoływania świadomych snów jest przeprowadzanie prostych testów rzeczywistości w ciągu dnia, jak i w nocy podczas snu. Testy rzeczywistości to proste testy, które możesz wykonać, by stwierdzić, czy śpisz, czy śnisz. Kiedy wykonujesz testy rzeczywistości w ciągu dnia, n