sennik błoto

Błoto

W snach błoto ma wiele znaczeń, zwykle oznacza, że znajdujesz się w trudnej sytuacji, a sprawy są skomplikowane.
Błoto jako symbol snu odzwierciedla też jakąś formę brudnych lub nieczystych myśli lub emocji. Może też oznaczać brak jasności lub kierunku działania.

Błotnista woda

Zobaczenie we śnie butelki lub szklanki mulistej wody sugeruje, że koncentrujesz się na negatywnych emocjach. Poświęć trochę czasu, aby oczyścić umysł i znaleźć wewnętrzny spokój. Znajdź sposób na przefiltrowanie negatywnych myśli.

Widzenie lub wejście do błotnistej wody we śnie oznacza emocjonalną pustkę. Czy opłakujesz coś lub kogoś z przeszłości? Jeśli tak, lepiej to przezwyciężyć – zanim żałoba zamieni się w depresję i niepokój. Sen może reprezentować także Twoje emocje związane ze stratą (rozstaniem) partnera.

Pływanie w błotnistej wodzie jest dość powszechnym snem i sugeruje, że możesz martwić się o bliskich.

Bagno

Sny o błotnistej rzece lub błotnistym strumieniu oznaczają, że płyniesz przez życie z nadmiarem negatywnych myśli i emocji. Z tego powodu po każdym spotkaniu pozostawiasz słabe wrażenia. Zmień podejście, a możesz uczynić życie znacznie przyjemniejszym.

Bagno pełne czarnego błota sugeruje, że jesteś wyczerpany psychicznie. Masz do czynienia z sytuacją, w której nie widzisz jasnych rozwiązań. Sennik zaznacza, że taka senna wizja w szczególności odnosi się do tego, jak negatywne działania innych ludzi utrudniają Twój postęp.

Wchodzisz w błoto

Jeśli we śnie wchodzisz w błoto wskazuje to, że możesz wrócić do starych, złych nawyków. Istnieje możliwość, że zaczniesz spotykać się z ludźmi, którzy przyniosą negatywne energie z powrotem do Twojego życia. Jeśli chcesz uniknąć powrotu do złych nawyków, będziesz musiał trzymać się z dala od tych ludzi.

znaczenie snu błoto

Błoto na drodze

Widok drogi lub ścieżki pełnej błota sugeruje, że przytłaczają Cię negatywne emocje, które zaczynają wpływać na Twój kierunek w życiu i uniemożliwiają dotarcie tam, gdzie chcesz.

Widzenie lub chodzenie po błotnistej drodze we śnie oznacza chodzenie po złej ścieżce. Może się zdarzyć, że skręciłeś w złą stronę, ale nigdy nie jest za późno, aby zmienić kierunek swojej życiowej podróży. Twój sen oznacza również uzależnienie od starych nawyków. Odpręż się i weź głęboki oddech.

Przejście we śnie przez gęste błoto oznacza ciężkie czasy, również problemy finansowe, które musisz szybko rozwiązać.
Widzenie błotnistego pola może oznaczać, że z czasem wszystko ułoży się dobrze.

Błotniste kałuże

Błotniste kałuże lub błotniste doły we śnie odzwierciedlają negatywne obszary w Twoim życiu. Może to być sytuacja lub określony krąg społeczny, w który jesteś zaangażowany. Negatywne uwagi innych osób mogą utrudniać Ci osiągnięcie sukcesu i osłabiać Twoją motywację.

Błotniste jezioro

Sny o błotnistym jeziorze lub stawie sugerują, że Twoje myślenie i osądy są niejasne i mgliste. Sny mówią Ci, żebyś nie podejmował pochopnych decyzji. Być może nie znasz całej prawdy, a sytuacja wygląda źle tylko na pierwszy rzut oka.

Pływanie w błocie

Pływanie w błocie jest niemożliwe na jawie, ale w snach wszystko jest możliwe. Dlatego jeśli masz taki sen oznacza to, że próbujesz coś zrobić. Jest to przesłanie, aby nigdy nie rezygnować z rzeczy, które są dla Ciebie ważne, nawet jeśli wydają się one niemożliwe do osiągnięcia.

Błotniste ślady

Widzenie lub podążanie za błotnistymi śladami sugeruje, że najprawdopodobniej wyjdziesz z trudnych sytuacji. Idź za kimś kto zna się na rzeczy, ma doświadczenie, może Ci pomóc.

Ślizganie się po błocie

Taki sen sugeruje, że sytuacje na jawie staje się dla Ciebie zbyt trudna do zniesienia. Jesteś w niebezpieczeństwie i nie dostrzegasz go. Bądź bardziej uważny na to co dzieje się dookoła Ciebie i zareaguj w porę. Sennik ostrzega: Możesz doznać dużych obrażeń z powodu nadchodzącej lawiny błotnej. Uchroń się przed nią.

Otoczony błotem

Sen, w którym wokół Ciebie jest błoto oznacza duże zmiany. Będą one dotyczyły zarówno pracy, jak i życia osobistego, np. przeniesienia się w nowe miejsce. Nie obawiaj się tego co nadchodzi, bo to zmieni Twoje życie na lepsze.

Wpadłeś w błoto

Sny o wpadnięciu w błoto odnoszą się do plotek, które będą o Tobie opowiadane przez znajomych lub współpracowników. Uważaj na osoby, które Cię otaczają. Plotki nie tylko sprawią Ci przykrość, ale mogą zagrozić Twojej karierze, reputacji, a nawet rzutować na przyszłość firmy.

Sen o wpadnięciu w błoto jest wskazówką, że wpadniesz w konflikt. Szanuj opinie innych ludzi, ale nie pozwól, by Cię kontrolowali. Unikaj kłótni i skoncentruj się na tym, co w życiu ważne.

Kąpiel błotna

Kąpiel błotna we śnie sugeruje, że musisz uwolnić się od stresu psychicznego. Zaglądnij w siebie, znajdź źródło stresu i dowiedz się, jak wyciszyć się, by móc dalej normalnie funkcjonować.

Pływanie w błocie

Sen, że pływasz w błocie oznacza, że ważą się problemy z Twoją przyjaźnią lub związkiem. Czujesz, że musisz poważnie je potraktować, dążyć do ich wyjaśnienia i rozwiązania. W przeciwnym razie rozstaniecie się na zawsze z urazą w sercu.

Toniesz w błocie

Sennik tłumaczy, że tonięcie w błocie we śnie sugeruje, że jesteś zamieszany w nielegalną lub niemoralną sytuację. Masz trudności z samodzielnym wydostaniem się z niej. Rozważ skorzystanie z pomocy z zewnątrz.

Zatopienie się w błocie we śnie oznacza, że w przyszłości będziesz musiał stawić czoła konfliktom. Staraj się uważać na to co mówisz innym, aby nie powiedzieć czegoś, czego będziesz później żałować. Twój sen odzwierciedla również Twój stan psychiczny i emocjonalny.

Utonięcie w błocie oznacza Twoją frustrację, która wynika z braku wyznaczonego celu w życiu lub nieudolnego dążenia do jego osiągnięcia. Być może ludzie wokół Ciebie mają zły wpływ na to co robisz. Taka sytuacja niszczy Cię psychicznie. Koniecznie musisz zmienić swoje postępowanie. Nie podejmujesz teraz najlepszych decyzji. Ogromny stres i presja zmuszają Cię do szybkiego działania, a to odbija się negatywnie na Tobie i na skutkach Twojej pracy.

Samochód w błocie

Śnienie o jeździe samochodem i utknięciu w błocie sugeruje, że tylko wydawało Ci się, że masz nad wszystkim kontrolę. Myślałeś, że potrafisz przedrzeć się przez problemy i przeszkody. Jednak sen sugeruje, że utkniesz i nie będziesz w stanie ruszyć dalej ze swoim projektem.

samochód w błocie

Dom z błota

Przebywanie we śnie w domu z błota oznacza, że zniechęcasz ludzi do działania i sam stajesz się wygodny, bez ambicji. Za bardzo rozsiadłeś się we własnej strefie komfortu.

Stanie na błotnistej górze

Góra błota reprezentuje Twoją samoocenę. Aby jednak zmienić zdanie o sobie i swoim życiu, musisz przypomnieć sobie wszystkie dobre rzeczy, które zrobiłeś oraz ludzi, którym pomogłeś. Aby się ożywić, odpocznij, idź na spacer, uprawiaj sport lub ćwicz jogę. Medytacja jest również dobra dla umysłu i duszy.

Ubłocone stopy

Śnienie o chodzeniu boso w błocie lub błoto na stopach zwiastuje, że doświadczysz czegoś niemiłego od innych lub od losu. Wiele jednak w tym Twojej zasługi, niedopatrzeń, niedbałości lub zawiści.

Błoto na butach

Widzenie we śnie zabłoconych butów oznacza, że uciekniesz przed złośliwymi ludźmi lub oszczerstwami wrogów. Ominiesz to co dla Ciebie niekorzystne lub przykre.

Zabłocone buty lub wejście w błoto może oznaczać, że coś pójdzie dobrze w Twoim życiu. Sem może też sygnalizować obowiązki i kłopoty. Ilość błota i sposób, w jaki się po nim poruszasz lub je widzisz, decyduje o ostatecznej analizie Twojego snu. Błoto może sugerować, że masz kłopoty lub obowiązki, którymi musisz się zająć i które są związane z Twoim biznesem i życiem osobistym.

Założenie zabłoconych butów we śnie to ciężkie chwile, przez które przeszedłeś. Teraz zabłocone buty reprezentują kontrolę i siłę. Błotniste buty we śnie mogą sugerować, że możesz mieć trudności. Może jesteś wyczerpany ludźmi, którzy chcą wtrącać się w Twój biznes. Spróbuj odpocząć od intensywnego życia.

Śnienie, że idziesz przez błoto, oznacza utratę zaufania do przyjaciół i rodziny. Sen przepowiada straty i zamieszanie w kręgach rodzinnych. Sytuacja ta wynika z Twoich wcześniejszych decyzji lub Twojego zachowania.

Błoto na twarzy

Śnienie o zabrudzonej błotem twarzy świadczy o tym, że ktoś niszczy Twoją reputację. Inni mogą już nie uważać Cię za tak dobrego i nieskazitelnego jak wcześniej.

Błoto na rękach

Widok zabłoconych dłoni świadczy o tym, że trzeba ciężko pracować, aby zbliżyć ludzi do siebie. Zadbaj o dobre relacje, nie tylko w pracy, ale też w rodzinie.

Zabłocone ubrania

Znaczenie snu o błocie na ubraniu może świadczyć o tym, że ktoś rzuca na Ciebie oszczerstwa, próbuje Cię oczernić i zdyskredytować w oczach innych. Zastanów się z kim pracujesz i komu powierzasz swoje tajemnice.

Sen może też sugerować, że robisz coś, co może Ci zaszkodzić.

Uprawianie sportu i zabłocone ubranie może wskazywać, że wszystko się dobrze ułoży.

Maska z błota

Widzenie lub używanie maski błotnej we śnie sugeruje, że potrzebne Ci jest duchowe oczyszczenie. Spróbuj choć na chwilę odizolować się od świata fizycznego i zagłębić się w świat ducha i własnych myśli i uczuć.

Śnienie o błotnistej masce oznacza też chowanie się przed kimś lub próbę ukrycia czegoś przed innymi.

maska z błota

Jedzenie błota

Sen o podawaniu błota jako posiłku oznacza, że otrzymasz dobrą wiadomość. Dobrobyt i bogactwo wkrótce nadejdą. Długi, które nękały Cię od jakiegoś czasu, będziesz w stanie szybko spłacić.

Zabawa w błocie

Znaczenie snu odnosi się do traktowania spraw w Twoim życiu na jawie. Według Sennika zbyt lekko podchodzisz do niektórych obowiązków. Masz do czynienia z problemami, które mogą zepsuć Twoją reputację i zniszczyć zaufanie. Poważniej zajmuj się codziennymi zadaniami, chociaż mogą wydawać się one błahe.

Śnienie o kąpieli błotnej, kiedy ludzie pokrywają swoje ciało błotem, oznacza, że ktoś na kim Ci zależy, popełni ogromny błąd.

Kiedy śnisz o dzieciach bawiących się w błocie to znak, że odkryjesz coś ciekawego o kimś. Cokolwiek to jest będzie to dla Ciebie ważne, dlatego musisz zadbać o to, jak zareagować na te informacje. Taki sen oznacza także, że chcesz więcej czasu poświęcić rodzinie.

Miasto lub ktoś pokryty błotem

Sen o zobaczeniu miasta pokrytego błotem przestrzega, że musisz być bardzo ostrożny, sen zapowiada problemy, ale można je pokonać.

Kiedy śnisz, że ktoś jest pokryty błotem to znak, że powinieneś zadbać o swoje zdrowie. Nawet jeśli czujesz się dobrze, wykonaj kontrolne badania.

Zwierzęta w błocie

Kraby błotne : śnienie o krabach błotnych sugeruje, że musisz wytrwać w trudnej sytuacji. Prawdopodobnie będzie towarzyszyć Ci negatywna atmosfera lub otaczać Cię nieprzychylne środowisko. Pewnie trzeba będzie być upartym, aby odnieść sukces lub dalej rozwijać się.

Ryby błotne : sen o rybach błotnych sugeruje, że zdobędziesz zyski. Będziesz jednak musiał czekać na idealną okazję lub odpowiedni moment, aby zapewnić sobie sukces.

Zmywanie błota

z ubrań : zmywanie we śnie błota z ubrań oznacza wysiłki mające na celu odzyskanie dawnej reputacji, również starania, aby naprawić błędy z przeszłości. Wkładanie zabłoconych ubrań do prania może wskazywać, że próbujesz usunąć problemy życiowe.

z rąk : czyszczenie zabłoconych rąk we śnie oznacza, że nie powinieneś się wstydzić siebie, ani czuć się winny. Błoto na dłoniach jest jak zmywanie problemów. Twój sen odzwierciedla również Twoją pracowitą naturę. Widok innych osób myjących zabłocone ręce sugeruje, że jesteś dobrą osobą, która potrafi robić wiele dobrego dla innych.

z ciała : śnienie o zmywaniu błota z ciała oznacza, że wkrótce znajdzie się rozwiązanie Twoich problemów. Uwierz w swoją intuicję.

sen o blocie

Znaczenie snu: błoto

 • Błotnista woda – znajdź wewnętrzny spokój
 • Bagno – odrzuć negatywne myśli i emocje
 • Wchodzisz w błoto – uniknij powrotu do złych nawyków
 • Błoto na drodze – zmień kierunek swojej życiowej podróży
 • Błotniste kałuże – nie przejmuj się negatywnymi uwagami
 • Błotniste jezioro – nie podejmuj pochopnych decyzji
 • Pływanie w błocie – nigdy nie rezygnuj z tego, co jest dla Ciebie ważne
 • Błotniste ślady – wyjdziesz z trudnych sytuacji
 • Ślizganie się po błocie – uważaj na to co się dzieje wokół Ciebie
 • Otoczony błotem – nadchodzą duże zmiany
 • Wpadłeś w błoto – uważaj na plotki
 • Kąpiel błotna – uwolnij się od stresu
 • Pływanie w błocie – rozwiąż problemy w Twoim związku
 • Toniesz w błocie – masz problemy – poproś o pomoc
 • Samochód w błocie – nie masz kontroli na wszystkim
 • Dom z błota – zacznij działać i bądź ambitny
 • Stanie na błotnistej górze – doceń siebie
 • Ubłocone stopy – może Cię spotkać coś niemiłego
 • Błoto na butach – ominiesz to co złe
 • Błoto na twarzy – ktoś niszczy Twoją reputację. Inni mogą już nie uważać Cię za tak dobrego i nieskazitelnego jak wcześniej.
 • Błoto na rękach – zadbaj o dobre relacje
 • Zabłocone ubrania – ktoś rzuca na Ciebie oszczerstwa
 • Maska z błota – potrzebne Ci jest duchowe oczyszczenie
 • Jedzenie błota – otrzymasz dobrą wiadomość
 • Zabawa w błocie – poważnie podchodź do swoich obowiązków
 • Miasto lub ktoś pokryty błotem – zadbaj o swoje zdrowie
 • Zwierzęta w błocie – wytrwaj, czekaj na odpowiedni moment, by odnieść sukces
 • Zmywanie błota – rozwiążesz swoje problemy, naprawisz błędy z przeszłości
Znaczenie snu błoto
Znaczenie snu błoto

Sennik mistyczny – znaczenie snu Błoto

 • Jeśli we śnie widzisz błoto, zapowiada to ogólnie pojmowane szczęście, które może Cię spotkać w którejkolwiek (albo we wszystkich) dziedzinie Twojego życia.
 • Jeśli śnisz, że wdeptujesz w błoto, jest to dobry znak, bowiem zapowiada, że uda Ci się znacznie podnieść swój status materialny i z biednego lub przeciętnego – staniesz się prawdziwie majętnym człowiekiem.
 • Kiedy we śnie ktoś obrzuca Cię błotem, oznacza to, że wkrótce jakieś nieżyczliwe Ci osoby będą kłamać na Twój temat, by zniszczyć Ci reputację i zaszkodzić Ci na wszystkich możliwych polach.
 • Jeżeli śnisz, że brudzisz się błotem, jest to zapowiedź choroby, która może spotkać Ciebie albo kogoś z Twojej najbliższej rodziny, jeśli zaś śnisz, że zapadasz się w błoto, jest to zapowiedź trudnego okresu, jaki wkrótce rozpocznie się w Twoim życiu, ale jeśli będziesz tego mocno chciał, uda Ci się doprowadzić do szczęśliwego końca wszystkie swoje zamierzenia i plany.
Błoto
Błoto

5/5 - (1)

3 komentarze

 1. Iwona
 2. Ewa

Znaczenie snu Błoto

Opisz swój sen związany z symbolem Błoto i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen