Osioł

Znaczenie snu osioł

Znaczenie snu osioł

Ogólnie symbol ten może stanowić sygnał od Twojej podświadomości, że na jawie wyróżniasz się zbyt wielką cierpliwością względem innych ludzi, do tego stopnia, że za plecami uważają Cię za człowieka mało rozsądnego i niemającego kręgosłupa. W innym znaczeniu to Ty nadużywasz cudzej cierpliwości i świadczy to o Twoim manipulowaniu, bo Twoi przyjaciele nie potrafią Ci niczego odmówić i robisz z nimi, co chcesz.

Jeśli we śnie widzisz osła, jest to zapowiedź czekających Cię nieporozumień z otoczeniem.

Biały osioł wieszczy dla Ciebie wielki majątek.

Jeśli śni Ci się, że dostałeś osła, zapowiada to, że niebawem staniesz się sławnym człowiekiem.

Jazda na ośle zapowiada, że uda Ci się dotrzeć do celu, na jakim Ci zależy, ale niestety nie będzie to trwało krótko.

Gdy śni Ci się, że spadłeś z osła, jest to znak, że Twoje marzenia niestety się nie ziszczą.

Karmienie osła zapowiada, że wykażesz się dobrocią w stosunku do kogoś, kto kompletnie na to nie zasługuje.

Jeśli we śnie widzisz biegnącego osła, jest to dla Ciebie zwiastun czekających Cię niedobrych wydarzeń i smutku, jaki w związku z nimi będziesz odczuwał.

Bicie osła to sygnał od Twojej podświadomości, że jesteś bezwzględny wobec swoich bliskich i nie przejawiasz w stosunku do nich za grosz empatii.

Martwy osioł to znak od Twojej podświadomości, byś przestał oddawać się niskim rozrywkom, bo sam czujesz, że nie jest to dla Ciebie odpowiednie.

Jeśli słyszysz krzyczącego osła, jest to znak, że na jawie na darmo trudzisz się i wysilasz w jakiejś sprawie, bo Twoje wysiłki są z góry skazane na porażkę.

Jeżeli jedziesz wozem zaprzężonym w osły, sygnalizuje to, że na jawie mało rozsądne osoby mają więcej do powiedzenie o Twoim życiu niż Ty sam, bo pozwalasz im o sobie decydować.

Ryk osła pojawiający się w Twoim śnie zapowiada, że niebawem dowiesz się o stracie kogoś, kto niegdyś był dla Ciebie ważny.

Mleko osła to znak, że uda Ci się wcielić w życie wszystkie swoje plany.

Oceń sennik

Znaczenie snu Osioł

Opisz swój sen związany z symbolem Osioł

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników.

Opisz swój sen