sennik ryby

Ryba, Ryby

Sen o rybach na ogół oznacza pozytywne sytuacje, takie jak zdrowy tryb życia i stabilność finansowa. Może to być znak, że poznasz ludzi, którzy staną Ci się bardzo bliscy.

Sennik ryby

Sen o rybach wyraża potrzebę zagłębienia się w samego siebie, odpoczynku, relaksu psychicznego. To zachęta, by zwrócić uwagę na swoje emocje, psychikę.

To również znak, że czeka na Ciebie morze możliwości. Musisz jednak je dostrzec i wykorzystać. Ryby w snach reprezentują zatem ludzkie pragnienia i cele.

Pływające ryby (ryby w wodzie)

Sen jest oznaką wyzwolenia. Udało Ci się przejść przez trudną sytuację. Teraz będzie tylko lepiej. Sennik tłumaczy sen jako znak fortuny i zdrowia. Sen oznacza korzystne sytuacje. Twoje zdrowie i życie finansowe będą stabilne. Jest to odpowiedni czas na nawiązanie nowych przyjaźni lub rozpoczęcie związku.

Ryby szybko pływające w wodzie przewidują poprawę finansową.

Pływać z rybami

Sen, że pływasz z rybami jest znakiem, że poznajesz i coraz bardziej akceptujesz siebie. Uczysz się wyrażać swoje uczucia. Możesz nawiązywać nowe znajomości.

Haczyk z przynętą

Znaczenie snu wskazuje, że możesz teraz znaleźć swoją wielką miłość. Jesteś atrakcyjny i zauważany w towarzystwie. Wykorzystaj ten dobry moment. Zakładanie przynęty na haczyku we śnie oznacza namiętny romans. Jeśli zranisz się haczykiem, może to oznaczać, że będziesz zazdrosny.

Sieć rybacka

Kiedy śnisz, że użyłeś sieci rybackich lub widziałeś kogoś, kto ich używa jest to znak, że Twoje zdrowie jest w dobrej kondycji, ale nie możesz przestać dbać o siebie.

Jeśli sieć jest pełna, sen symbolizuje sukces zawodowy. Nadszedł czas, aby podążać za swoimi tęsknotami i doskonalić siebie. Przebita lub rozdarta sieć jest zwiastunem szczęścia i nieoczekiwanych zysków. Natomiast puste sieci rybackie mogą być zwiastunem problemów w rodzinie.

Ryby w akwarium

Sennik twierdzi, że panujesz nad swoimi uczuciami, jednak czujesz się uwięziony, odcięty od rzeczywistości. Musisz zmienić swoją sytuację. Zastanów się, co powoduje złe samopoczucie i odważnie podejmij odpowiednie kroki, by to zmienić.

Latająca ryba

Jeśli śniłeś o latających rybach oznacza to, że będziesz miał trudności, ale z wysiłkiem i pomocą innych zostaną łatwo pokonane, więc nie zniechęcaj się. Może będziesz potrzebował więcej czasu, a może więcej wysiłku, by osiągnąć swoje cele.

Dużo ryb (ławica)

Sen oznacza to, że pokonasz wszystkie trudności, które pojawią się na twojej drodze. Pomocni mogą okazać się przyjaciele lub współpracownicy. Zaufaj innym.

Łowić ryby

Jeśli widzisz siebie łowiącego ryby we śnie, Sennik przepowiada Ci szczęście. Jeśli złowionej przez Ciebie rybie uda się uciec, pojawiają się w Twoim życiu nowe przyjaźnie.

Sen może też zapowiadać nagłe wzbogacenie się.

Jeśli połów jest udany, znaczenie snu można zinterpretować jako zapowiedź napływu gotówki i szczęścia w grze. Jeśli połów był nieudany, Twoja droga do sukcesu zajmie Ci więcej czasu niż planowałeś, ale nie poddawaj się, bo i tak osiągniesz to co zamierzałeś.

Jeść ryby

Sennik wyjaśnia, że żyjesz wielkimi emocjami. Opanuj je, bo nadmiar zawsze szkodzi. Inne znaczenie snu jest symbolem prestiżu i władzy.

Jeśli śnisz o zjedzeniu ryby oznacza to, że wkrótce odniesiesz sukces i że w Twoim życiu wydarzy się coś dobrego.

Sen o smażonej rybie lub gotowaniu ryb oznacza, że wkrótce zostaniesz nagrodzony za pracę.

Małe ryby

Sen o małych rybach może oznaczać, że będziesz miał teoretycznie małe problemy, ale nie odkładaj ich na bok, ponieważ z czasem mogą stać się tak duże, że nie dadzą Ci spokoju.

Duże ryby

Duże ryby są symbolem obfitości. Sennik zapowiada, że będziesz miał wielką pozytywną zmianę w swoim życiu osobistym i zawodowym. Sen o dużej rybie może oznaczać, że w Twoim życiu pojawi się wielka okazja więc dołóż starań, aby ją dobrze wykorzystać.

Kupować lub sprzedawać ryby

Sen to znak rodzinnych radości. W Twojej rodzinie wydarzy się wiele pozytywnych rzeczy. Ciesz się z innymi, świętuj. Zadbaj o dobre i trwałe relacje z bliskimi.

Zepsute ryby

Znaczenie snu można tłumaczyć jako ostrzeżenie, by zadbać o swoje zdrowie. Nie rezygnuj z planowanych wizyt lekarskich. Zadbaj też o kondycję i odporność, może również pora zmienić dietę.

Jeśli we śnie dotykałeś zgniłych ryb, sen zapowiada zwiększone zyski, dochody.

Martwe ryby

Sennik przewiduje, że możesz rozczarować się ukochaną osobą.

Sen o martwych rybach oznacza też, że przegapisz wielką szansę w swoim życiu. Prawdopodobnie nie wiedziałeś jak wykorzystać szanse, które miałeś i będziesz potrzebował trochę czasu, aby spróbować odzyskać to, co utraciłeś. Jeśli śniłeś, że trzymasz w ręce martwą rybę, Twoje wysiłki mogą być daremne.

Kolory ryb

Złote ryby (złota rybka)

Zobaczyć lub złapać złotą rybkę we śnie oznacza namiętność i zatracenie się w miłości. Sen reprezentuje również dobrobyt i sukces w inwestycjach. Ponadto oznacza, że będziesz miał życie wypełnione przyjemnymi przygodami.

Czarne ryby

Znaczenie snu sugeruje, że zarobisz dużo pieniędzy. Postaw na swoją wiedzę i talent! Nieoczekiwany dochód może Ci przynieść Twoje hobby. Możesz też odkryć coś nowego, na czym zarobisz.

Niebieskie ryby

Jeśli ryba w Twoim śnie była niebieska oznacza to, że jesteś spokojną osobą, która zawsze myśli pozytywnie i nie daje się wstrząsnąć złymi wiadomościami. To dobra cecha. Jednak pamiętaj, by nie gromadzić w sobie negatywnych emocji.

Czerwone ryby

Jeśli ryba jest w Twoim śnie czerwona to znaczy, że jesteś niecierpliwą i często agresywną osobą, masz wiele negatywnych myśli. Nie daj się nimi przytłoczyć.

Sen o czerwonej rybie oznacza, że musisz lepiej radzić sobie ze stresem, nabrać optymizmu. Spróbuj się zrelaksować, a łatwiej będzie Ci rozwiązywać problemy.

Zielone ryby

Jeśli ryba jest zielona oznacza to, że bywasz egoistą. Staraj się być bardziej elastyczny i myśleć trochę więcej o dobru innych ludzi. Zmiana podejścia do świata znacznie poprawi Twoje samopoczucie i relacje z innymi.

Żółte ryby

Jeśli ryba, która pojawia się w Twoim śnie, jest żółta lub pomarańczowa oznacza to, że nadal jesteś pod wpływem przeszłych wydarzeń, a wiele decyzji, które podejmujesz dzisiaj, wynika z rzeczy, które wydarzyły się wcześniej.

Sen o żółtej rybie oznacza, że pozwalasz, aby Twoja przeszłość ingerowała w Twoją teraźniejszość, a co za tym idzie, w Twoją przyszłość. Nie pozwól, aby przeszłość Cię prześladowała.

Znaczenie snu: ryby

 • Pływające ryby (ryby w wodzie) – udało Ci się pokonać trudną sytuację
 • Pływać z rybami – poznajesz i akceptujesz siebie
 • Haczyk z przynętą – możesz znaleźć wielką miłość
 • Sieć rybacka – Twoje zdrowie jest w dobrej kondycji
 • Ryby w akwarium – czujesz się odcięty od rzeczywistości
 • Latająca ryba – pokonasz trudności z pomocą innych
 • Dużo ryb (ławica) – zaufaj innym ludziom
 • Łowić ryby – spotka Cię w życiu szczęście
 • Jeść ryby – opanuj emocje
 • Małe ryby – nie lekceważ małych problemów
 • Duże ryby – czeka Cię pozytywna zmiana
 • Kupować lub sprzedawać ryby – w Twojej rodzinie wydarzy się wiele pozytywnych rzeczy
 • Zepsute ryby – zadbaj o swoje zdrowie
 • Martwe ryby – możesz rozczarować się ukochaną osobą
 • Złote ryby (złota rybka) – możesz zatracić się w miłości
 • Czarne ryby – zarobisz dużo pieniędzy
 • Niebieskie ryby – nie gromadź w sobie negatywnych emocji
 • Czerwone ryby – nie pozwól, by przytłoczyły Cię negatywne myśli
 • Zielone ryby – myśl trochę więcej o dobru innych ludzi
 • Żółte ryby – pozostaw przeszłość za sobą

sennik znaczenie snu ryby

Szczegółowa interpretacja snu Ryby

Sen o rybie

Często, aby zrozumieć co oznaczają nasze sny, musimy dokładnie przemyśleć różne uczucia i kontekst snu.

Ryby są mieszkańcami wód na całym świecie. Mają bogatą symbolikę, więc istnieje wiele różnych możliwości interpretacji snu o rybach.

Znaczenie snu ryba
Znaczenie snu ryba

Co to znaczy śnić o rybie?

Ryby mogą we śnie prezentować się na wiele różnych sposobów. Możesz śnić o dużej ławicy tropikalnych ryb pływających wokół rafy koralowej w oceanie lub o słodkowodnej rybce wyskakującej z jeziora. Ryby są też powszechnym pożywieniem, nie jest więc niczym niezwykłym, aby śnić o  jedzeniu ryby. Możesz też mieć sny o połowach.

Jak widać, różne scenariusze mogą mieć wpływ na znaczenie Twojej  sytuacji w życiu osobistym! Badając różne symbole kulturowe, a także przyglądając się konkretnym szczegółom w kontekście, będziemy w stanie lepiej zrozumieć, co może oznaczać Twój sen.

Kulturowy i historyczny symbol ryby

Sposób, w jaki myślisz o rybach na jawie prawdopodobnie ma wiele wspólnego z tym, gdzie dorastałeś i jaką rolę odgrywają ryby w Twoim życiu. Może dorastałeś w rodzinie, która często łowi ryby? Może masz ryby  w akwarium w swoim domu?

Oprócz naszych osobistych odczuć i skojarzeń z rybami istnieje wiele kulturowych, symbolicznych znaczeń ryb. Na przykład w kulturze chińskiej ryba często kojarzy się z fortuną i bogactwem. W chrześcijaństwie jest symbolem Jezusa Chrystusa. W Biblii ryby są podstawowym pokarmem   ludzi i symbolem przypowieści.

Istnieje również wiele baśni, legend ludowych i bajek, których bohaterem jest ryba. Bajki, takie jak „Złota Rybka”, wykorzystują symbol ryby do zrozumienia równowagi między obfitością a chciwością. Ryby są również częścią zodiaku. Astrologiczny symbol zodiaku – Ryby jest często przedstawiany jako dwie ryby płynące w przeciwnych kierunkach, ale połączone ze sobą. Ryby to znak wody i często mają do czynienia z wieloma emocjami i równowagą jednocześnie.

Zrozumienie tych wszystkich symboli może pomóc nam lepiej zrozumieć ryby jako symbol snu i ich związek z naszym życiem na jawie.

Pytania, które pomogą Ci zinterpretować znaczenie snu

Aby w pełni zrozumieć sen o rybie, ważne jest przyjrzenie się różnym aspektom, które pomagają nam lepiej spojrzeć na sen jako całość. Oto kilka pytań, które należy sobie zadać w związku z tym snem:

 • Jakie ryby widziałem we śnie?
 • Czy było wiele ryb, czy tylko jedna?
 • Jaki był rozmiar ryby?
 • Jacy ludzie byli we śnie?
 • Jakie inne wydarzenia miały miejsce we śnie?
 • Jaki był mój ogólny nastrój / odczucia związane ze snem?

Odpowiedź na te pytania pomoże Ci lepiej zrozumieć znaczenie Twojego snu. Lepsze zrozumienie innych symboli obecnych we śnie pozwoli poznać, w jaki sposób może on odnosić się do Twojego życia na jawie. Podczas nauki interpretacji snów zawsze warto poświęcić trochę czasu na zapisanie tego, co wydarzyło się na jawie np. w Dzienniku snów. Dzięki temu będziesz mógł zacząć tworzyć własne skojarzenia i znajdywać odpowiedzi na wiele pytań.

Chociaż jesteś najlepszym tłumaczem swoich snów, istnieje wiele typowych tematów i scenariuszy, w których widzimy ryby w naszych snach. Zrozumienie wspólnych tematów związanych z rybami może Ci pomóc w interpretacji Twojego snu.

znaczenie snu ryby

Symbole senne związane z rybami

Oto kilka typowych symbolicznych znaczeń snu o rybach

Obfitość: często kojarzymy ryby z dostatkiem. Pomyśl o dużej łodzi rybackiej, która łowi duże ilości ryb, aby nakarmić tłum ludzi. Ryby mogą być symbolem bezpieczeństwa finansowego, bogactwa i osiągnięcia sukcesu w dążeniu do celu.

Połączenie duchowe: Często ryby kojarzą nam się z duchowym połączeniem, zwłaszcza dla chrześcijan. Śnienie o rybie może być sposobem na połączenie się z wyższym poziomem świadomości Chrystusa. W zależności od kontekstu snu, sny o rybach mogą być wezwaniem do przebudzenia i wejścia na wyższy poziom świadomości i duchowego rozwoju.

Dwoistość: kiedy jesteśmy na niższej wibracji energii, łatwo jest wpaść w dualność otaczającego nas świata. Często wydaje się, że istnieją przeciwstawne siły: dobro kontra zło lub mrok kontra światło. Często mamy do czynienia z wyborami, które wydają się być całkowicie paradoksalne i przeciwstawne, ale jednocześnie wszystko jest ze sobą powiązane. W myśleniu dualistycznym widzimy duże kontra małe ryby lub górną część i dolną łańcucha pokarmowego.

Płodność: często zdarza się, że kobiety śnią o rybach, gdy próbują zajść w ciążę lub gdy są w ciąży. Wiele rodzajów ryb składa tysiące jaj, dlatego często uważa się je za symbol płodności.

Zmiana i transformacja: ryby są często symbolem zmiany i transformacji w naszym życiu. Jest powód, dla którego istnieje tak wiele legend i baśni o ludziach zamieniających się w ryby, aby uniknąć opresji. Woda to potężny symbol, który może odzwierciedlać wiele rzeczy, takich jak emocje, zmiana, dostatek i przemiana. Ponieważ ryby są naturalnymi mieszkańcami wody, często kojarzone są z takimi samymi symbolicznymi znaczeniami.

Przepływ i ruch: ryby żyją w wodzie i mogą płynąć z prądem. Widok ryby próbującej płynąć pod prąd we śnie może wskazywać, że niekoniecznie robisz to, co jest zgodne z naturalnymi instynktami duszy.

Czystość: ryby często kojarzą się również z czystością. Aby zjeść rybę, należy ją odpowiednio wyczyścić. Wiele gatunków ryb w naturalny sposób oczyszcza środowisko, na przykład żerujące na dnie karmniki zjadają glony, co umożliwia życie wielu gatunkom.

Wiele wód jest zanieczyszczonych, więc czasami ryba może zwracać uwagę na środowisko, aby zmniejszyć jego zanieczyszczenie.

Ryby mogą czasami przedstawiać się jako zwierzę duchowe lub mocy. W takich przypadkach najważniejsze jest rozpoznanie rodzaju ryb. Karp może mieć inne znaczenie niż złota rybka; ryba błazen z pewnością różni się od pstrąga. Jeśli interesuje Cię konkretny gatunek ryb i co on oznacza we śnie, najlepiej przyjrzeć się rybom w ich naturalnym środowisku.

Zadaj sobie następujące pytania:

 • Jaki rodzaj środowiska jest rodzimym siedliskiem danego gatunku?
 • Czy ryba jest spokojna, czy agresywna?
 • Czy ryby reprezentują któryś z wymienionych powyżej wspólnych tematów? {tj: płodność, dostatek, czystość, przemiana, przepływ}
 • Jakie kolory kojarzą się z rybą?

Może to być oznaką odpowiedniej czakry, która wymaga pracy lub innego znaczenia symboliki kolorów.

Znaczenie snu ryby

Powszechne sny o rybach i ich znaczenie

Badając typowe scenariusze snów możesz lepiej zrozumieć, jak interpretować swoje sny i odnosić różne znaczenia symboli do aspektów swojego życia na jawie.

Sen o rybie w wodzie

Czysta woda oznacza, że czujesz jasność co do sytuacji w swoim życiu. I odwrotnie, jeśli śnisz o rybie w mętnej lub błotnistej wodzie, może to symbolizować uczucie niepewności lub przytłoczenia obecnymi okolicznościami w Twoim życiu. Aby uzyskać więcej informacji na temat wody i tego, co może ona oznaczać w Twoim śnie, zobacz artykuł Sen o wodzie.

Śnienie o ławicy ryb

Taki sen oznacza obfitość i poczucie, że pasujesz do innych. Jeśli ławica ryb płynie spokojnie znaczy to, że czujesz się zadowolony ze swojej życiowej sytuacji. Śnienie o rybach wyskakujących z wody może oznaczać, że doświadczasz nieoczekiwanych wydarzeń w swoim życiu, możesz mieć wrażenie, że dzieją się rzeczy, które Cię zaskakują.

Ważne jest, aby pomyśleć o innych aspektach snu, takich jak ogólny nastrój i stan oraz rodzaj zbiornika wodnego. Czy to wzburzone morze, czy może jest to spokojne jezioro?

Śnienie o rybach w akwarium

Sen może oznaczać, że czujesz się ograniczony bieżącymi wydarzeniami. Możesz czuć się tak, jakbyś był oceniany lub uwięziony we śnie czujesz, że nie jesteś w stanie osiągnąć swoich celów. Zobacz co to znaczy śnić o akwarium, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Śnienie o dużych, groźnych rybach

Jeśli śnisz o rekinie lub wielorybie, to jest to ryba, która jest oznaką strachu lub zmartwienia. Rekiny są drapieżne i może to oznaczać, że tracisz kontrolę nad swoim życiem.

Sen o martwej rybie

Jeśli widzisz martwą rybę wyrzuconą na brzeg może to znaczyć, że odczuwasz rozczarowanie lub żal w związku z wydarzeniami, które mają miejsce w Twoim życiu. Możesz mieć wrażenie, że jakieś możliwości zostały zmarnowane lub zignorowane.

Sen o delfinach

Delfiny są ssakami żyjącymi pod wodą. Delfiny pływające z rybami mogą być dla Ciebie symbolem szukania lepszych sposobów komunikowania się z innymi lub korzystania z własnej wiedzy duchowej, aby lepiej zrozumieć sytuację na jawie.

Sen o łowieniu ryb

Jeśli śnisz o łowieniu ryb może to oznaczać, że potrzebujesz spełnienia w swoim życiu. Możesz martwić się o swoją sytuację finansową lub zastanawiać się nad sposobami realizacji swoich planów, zaspokajania swoich potrzeb. Jeśli śnisz o łowieniu ryb wyłącznie w celach rekreacyjnych i sportowych, może to znaczyć, że szukasz sposobów na relaks i ponowne połączenie z naturą.

Sen o jedzeniu ryb

Jeśli śnisz o jedzeniu ryby, potrzebujesz prawdopodobnie odpowiedniego pożywienia i pielęgnacji. Zobacz artykuł na temat znaczenia snów o jedzeniu, aby uzyskać więcej informacji.

Sen o pływaniu z rybą

Jeśli śnisz, że pływasz z rybą, a może nawet jedziesz na grzbiecie ryby, może to oznaczać, że odkrywasz swoje miejsce na świecie, znajdujesz sposoby, aby być bardziej świadomym swoich duchowych i emocjonalnych potrzeb.

Sen o kimś lub o czymś, co zmienia się w rybę

Jeśli śnisz o kimś zamieniającym się w rybę lub o przedmiocie zmieniającym się w rybę, to jest to często symbol zmiany i transformacji w życiu. Możesz być podejrzliwy wobec tych zmian lub możesz czuć się komfortowo i witać z radością nowe początki. Przemyśl dokładnie jaki był  nastrój snu, aby lepiej zrozumieć co może oznaczać dla Ciebie i Twojego życia.


Ryba, Ryby
Ryba, Ryby

Sen o rybie

Ryba należy do ciekawszych symboli sennych, jakie pojawiają się w naszym śnie. Najczęściej jest zwiastunem ważnych spraw w naszym życiu, a w naszych snach może pojawiać się w bardzo różnych kontekstach, nie zawsze takich, że od razu zwracamy uwagę na ten symbol.

Sen o rybie
Sen o rybie

Nie powinniśmy go jednak bagatelizować, ponieważ ma ważną i bogatą symbolikę.

Interpretowanie snów o rybie

Freud uważał, że ryba jest symbolem oznaczającym męską seksualność, zaś Jung uważał ryby za symbole najgłębszych pokładów naszej jaźni. Jeśli więc ryby pojawiają się w naszym śnie, może to oznaczać, że lękamy się, być może tylko podświadomie, impotencji lub mamy problemy ze zbyt małym libido, co negatywnie wpływa na nasze życie.

Równie dobrze jednak ryba w naszym śnie może oznaczać nastąpienie jakiejś nowej fazy w naszym życiu, swoiste odrodzenie, zmianę naszych zainteresowań czy życiowych dążeń. Gdy śni nam się łowienie ryb, może to oznaczać, że chcemy poprawić swoją sprawność seksualną, chcemy kogoś zdobyć lub też staramy się lepiej poznać samych siebie poprzez dopuszczenie do głosu głębszych partii naszej podświadomości.

Kiedy śni nam się, że jemy ryby, symbolizuje to pobieranie przez nas strawy duchowej, sięganie do głębszych warstw naszej jaźni czy podejmowanie próby odkrycia tajników naszej duszy. Jeżeli we śnie jesteśmy rybą, jest to dla nas znak, że mamy szansę na odzyskanie młodości duchowej i poprawę naszego samopoczucia.

Kiedy we śnie widzimy wiele ryb lub ikrę rybią, zapowiada to dla nas jakąś odnowę albo jest symbolem płodności.


Sennik mistyczny – ryby

Symbol ten sygnalizuje, że na jawie żywisz wielkie nadzieje w związku z jakąś sprawą.

Sennik pomoże Ci zrozumieć znaczenie snu o rybach. Pamiętaj że jeden symbol może mieć kilka różnych znaczeń. Wszystko zależy od okoliczności i innych symboli występujących w Twoim śnie.

 • Gdy we śnie widzisz rybę, jest to znak, że jakiś człowiek zastawi na Ciebie pułapkę.
 • Jeśli we śnie widzisz duże ryby, oznacza to, że w najbliższym czasie sporo zarobisz.
 • Małe ryby pojawiające się w Twoim śnie zapowiadają, że będziesz miał powody do niezadowolenia.
 • Surowa ryba zapowiada dla Ciebie nawiązanie nowych, wartościowych i długotrwałych przyjaźni.
 • Złota ryba zapowiada, że spełnią się jakieś Twoje nadzieje.
 • Martwa ryba zwiastuje dla Ciebie jakieś zmartwienie.
 • Suszona ryba zapowiada, że wkrótce zupełnie niepotrzebnie dasz się wciągnąć w domową kłótnię.
 • Jeśli śnisz, że jesz smażoną rybę, oznacza to, że rozczarujesz się co do osoby, którą uważałeś za swego przyjaciela.
 • Gdy śnisz, że jesz surową rybę, zwiastuje to dla Ciebie pozyskanie nowych znajomych i przyjaciół.
 • Kiedy śni Ci się, że złapałeś ogromną rybę, zapowiada to, że uda Ci się zawrzeć korzystną transakcję biznesową.
 • Jeśli złowiłeś małe rybki, zwiastuje to dla Ciebie smutek z jakiegoś powodu.
 • Gdy śnią Ci się wielkie ryby w czystej wodzie, wieszczy to dla Ciebie wszystko, co najlepsze – szczęście i powodzenie.
 • Jeżeli we śnie widzisz rybę wyrzuconą na brzeg, jest to sygnał od Twojej osobowości, byś nie pozwalał się nikomu ograniczać i starał się jak najmocniej rozwijać.
 • Ryby morskie pojawiające się w Twoim śnie sygnalizują, że na jawie masz jakieś złe myśli i niedobre przeczucia.
 • Wędka to zapowiedź czekającego Cię zysku i znak od Twojej podświadomości, że słusznie robisz sobie nadzieje w związku z jakąś sprawą.
 • Pełny pojemnik na ryby pojawiający się w Twoim śnie zapowiada dla Ciebie powodzenie w sprawach zawodowych.
 • Handlarz rybami zwiastuje dla Ciebie zyski i korzyści.
 • Targ rybny to zapowiedź czekającego Cię już niebawem sukcesu.
 • Staw rybny zapowiada dla Ciebie kłopoty i zmartwienia.
 • Latająca ryba to sygnał od Twojej podświadomości, byś w najbliższym czasie zachował wzmożoną ostrożność, bo możesz wpaść w jakieś kłopoty.
 • Gdy kobiecie śni się, że je ryby, jest to znak, że jej poród przebiegnie bez żadnych komplikacji.
 • Kiedy mężczyzna śni, że je ryby, zapowiada to dla niego wielkie powodzenie u płci przeciwnej.
5/5 - (1)

4 komentarze

 1. dankop
 2. Lilu
 3. Lidka watrobska
 4. Mikołaj Oliferuk

Znaczenie snu Ryba, Ryby

Opisz swój sen związany z symbolem Ryba, Ryby i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen