Telefon

„Miałam dziś w nocy dziwną sytuacje.
Obudziłam się bo usłyszałam dzwoniący telefon.
Jednak nie był to dźwięk mi znany, nikt z domowników nie ma takiego dźwięku dzwonienia.
Trochę się bałam, bo tchórzliwa jestem, i nie wstałam by zobaczyć który telefon wgl. dzwoni (czy domowy, czy komórkowy) Wiem tylko że nie był to mój telefon, bo zobaczyłam na nim godzine kiedy usłyszałam dźwięk dzwonienia. Była wówczas 3:43.
Problem w tym że nie spałam przez to jakąś godzinę, a nikt inny tego nie słyszał, choć było strasznie głośne.
Nie wiem jak to nazwać, bo nie wyglądało to na sen, było bardzo realne, ale zarazem nie mogę tego wytłumaczyć racjonalnie.
Dodam że przed zaśnięciem pewien chłopak zerwał ze mną, nie podając zupełnie powodów. Powiedział że sama mam się domyśleć.
(Dzieli nas odległość więc uznałam że to ten powód, jednak powiedział że nie o to chodzi, i więcej się nie odezwał)
Nie daje znaku życia totalnie.
A co do samej sytuacji z telefonem, nie wiem czy to był świadomy sen, ale było to zjawisko którego nie potrafię sprecyzować, więc daje to tu.
Potem telefon przestał dzwonić, a ja usnęłam.
I tu moje pytanie: Czy to może być jakaś choroba psychiczna, że słyszę coś, czego inni nie słyszą, czy ma to jakieś powiązanie z tym chłopakiem? A może chodzi o coś zupełnie innego?
Błagam o odpowiedź!! To bardzo pilne, i zależy mi na tym by ktoś mi to wytłumaczył.”

Interpretacja

W przypadku takiego snu warto zwrócić uwagę na takie symbole senne jak: telefon, telefon komórkowy, problemy z porozumiewaniem się. Spróbuj też skontaktować się z chłopakiem, możliwe że czeka na jakiś znak od Ciebie.

Oceń sennik

Znaczenie snu Telefon

Opisz swój sen związany z symbolem Telefon i otrzymaj darmową interpretację.

Na bieżąco aktualizujemy i ulepszamy sennik na podstawie snów użytkowników. Pamiętaj aby napisać jak najwięcej symboli które pojawiły się w Twoim śnie. Przeczytaj artykuł : Jak najlepiej opisać swój sen przeznaczony do interpretacji

Opisz swój sen